Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

keeway supershadow 250 mi? yoksa regal raptor dd250e-9b mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    eli kulağında
    arkadaşlar ben bu iki marka arasında kaldım bu konuda bilgisi olan arkaşların yardımına ihtiyacım var ltfn bana bi yardımcı olun şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Betonarme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250
    ben de uzun süre çin malı baktıktan sonra bu ikisi arasında kalmıştım. özellikleri benzer, regal"in su sogutması çok da gerekli birşey değil sanki. keeway daha oturaklı duruyor bana göre, sanırım kullanıcıları cevaplasa daha iyi olur

Lancelot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dream Rider
    çok polemik yaratır bu konu ama. tam bir denklik söz konusu bence. Ancak Regal sanki daha gösterişli

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Mersin mt de ve haricinde her iki motorun kullanıcıları seçimlerini kullanarak test ediyor ve sağlıklı yorumlara ulaşabiliyor. Nacizane fikir birlikteliğini paylaşırsak,
    1. Regal daha gösterişli, açığı kapatmak için ss kesinlikle deri aksesuarlar ile süslenmeli. Her müdahaleye rağmen regal daha havalı duruyor.
    2. Sıcak iklimli bölgede hava soğutmasındansa su soğutması elbet daha iyi.
    Bulunduğunuz yer 4 mevsimi tadıyorsa bu çok önemli olmuyor. Bazı v motor kullanan motorlarda öndeki dilim soğurken arkadaki rüzgarı alamadığından yaz sıcağında 100 km üstü mesafede olumsuz etkileniyordu. Fakat bu keewayde petekler arası açı ve asimetrik montaj itibarı ile 15 yıl üretilen yamaha virogodaki gibi sorunsuzluğunu ortaya koymaktadır.
    3. Keeway v motor çift silindiri ile regalden çok daha az titreşim göstermektedir.
    4. Ön lastik 3.00 - 18 , Arka lastik 130/90 - 15 lastik ebatları ve zemine biraz daha yakınlığı ile keeway virajlı yollarda ön lastiğin avantajını kullanarak bir adım öne geçmektedir.
    5. Aynı kullanıcının sürüş tekniği ve sıkıştırması ile 100 km de ortalama 150ml ss daha az yakmaktadır. Bu fark dikkate alınacak bir husus değildir.
    6. Motomax çok sattığı sl 150 ve ss 250 modellerinin iştahı ile keeway'ın Türkiyede üretimi için izin istemiş ve alamayıncada Regal ile işi bağlamış bulunmaktadır. Buda parça,servis ve hizmet anlamıda Regali öne çıkartmaktadır. SS kullanıcılarının Bisan ve Monero markalarınında aynı ürünü ithal ettiğinden parça sıkıntısı henüz yaşamayacaklarını düşünüyorum.
    Saygılarımla.

Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    eli kulağında
    viceroy teşekkür ederim ama hala bi karar veremedim ustalar motorları test etmiş arkadaşlar ltfn bi yardım bana çok kararsızım şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    Diamond,çok açık ve tarafsız bir gözlemi sana aktardım.
    Motomax artık keeway getirmeyeceğinden zaten ellerinde yok!
    İstanbulda bir bayide 1 adet olduğu duyumum var. Super shadow 4000 ytl,diğeri 5000 ytl. ikinci elde zararım az olsun dersen veya yukarıdaki açıklama sonucu tercihin her hangisi yönünde ise zaman kaybetmeden kararını vermeni öneririm.

Motosikleti
    eli kulağında
    sende supershadow a sahipsin daha çok bu motor bende ağır basıyo motomax bitirdimi keewayla anlaşmayı sen bana kendi motorundan biraz bahsetsene sorun çıkardımı kaç kilometredesinne zaman aldın gibi

Motosikleti
    2007 Model sıfır km 3999 ytl den aldım. 3000 km de motosiklet. Başlangıçta hareket halinde stop ediyordu! Üstündeki bujilerden kaynaklı olduğunu gördük ve kaliteli NGK ile değiştirince sorun bitti. Mersin mt gezilerine katılıyorum sorun yaşamıyorum.İstediğin tavsiye ise tavsiye ederim. 100 km de 3-3.5 lt arası sıkıştırma şekline göre tüketimi var.

Motosikleti
    eli kulağında
    tşkkürler viceroy verdiğin bilgiler için saol

Motosikleti
    Diamond heralde ikisinide tercih etmedin! uzun zamandır sesin çıkmadı.

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    @viceroy motomax üst yöneticilerinden birisnin söyledğine göre regal raptor ile bir anlaşması yokmuş. ikitellide keeway motorları monte edilecekmiş.
    imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz

arkadaslar motomax ne yapacak kafam karıstı bırı bu konuya bı acıklık getırsın lutfen ona gore karar vermek ıstıyorum

Motosikleti
    eli kulağında
    regal düşünüyorum ehliyeti bi alalımda yazıldık bakalım

deepimpact - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal reptor
    ben bir regal kullaqnıcısıyım ve 7000 km aştım sorunsuz ve regal ile izmir istanbul hemde iki kişi ayrıca izmir ankara ve izmir marmaris yapan arkadaşlar var ve uydurma değildir regal ile ilgili daha fazla bilgiyi regal raptor net alabilirsin şimdiden regalin hayırlı olsun.
    EĞER HERKES AYNI FİKİRDE İSE KİMSE YETERİ KADAR DÜŞÜNMÜYOR DEMEKTİR.

Motosikleti
    keeway supershadow 250
    bende keeway supershadow 250 kullanıcısıyım motorum satılık ilgilenen bu numaradan ulaşabilir: 0535 572 2881.. racing makineye geçmek istediğim için satıyorum.. motorumdan çok memnunum gidişi rahatlığı olsun çok güzel hiç bi şikeyetim yok.. sadece direksyonu hoşuma gitmediği için değiştirdim düz direksyon yaptırdım ttcustomda görüntüsü cok daha güzel ve orjinaline göre daha rahat egzostuda değiştirdfim cok hoş bi sesi var çapır olduğu belli oluyo =))

Hakan D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    bisan roadstar 250'ye bakmanı tavsiye ederim. ben kullanıyorum gerçekten rahat bir sürüşü var ve vibrasyon denilen bir şey yok. regal ve keeway da güzel motorlardır. ben de çok araştırmıştım. bisan roadstarda karar kıldım ;) keeway ile bayağ benzerler. 2si de yamaha viragonun 250 lik modelinin kopyası gibi bişey.
    saygılarımla. iyi düşün bolca araştır;)

woxow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow Custom
    Ben bu seçenekler arasından Regal derim. 6-7 sene önce sağa sola gitmeye 0 Keewayin scootırını almıştım hiç sorun çıkarmadı 10 binde sattım ama yinede tercih etme derim. Ancak biraz daha imkanın varsa yada biraz daha para biriktirebilirsen 2. el olsun japon olsun diyorum. Şimdi belki hevesle acele ediyosundur bu çok normal. Ama bir süre sonra ne demek istediğimi anlayacaksın. Bunu yolda kalırsın anlamında demiyorum. Eninde sonunda zaten japona geçeceksin. Sonra bir arkadaşın motor almak istediğinde sende aynen biraz daha biriktir al bi japon diyeceksin. İmkanım olmaz diyosan temiz bir regal bul al gitsin, piyasada çok var zaten. Diğer dediğin markadarda daha iyi bişi değil.

Om3R FiLiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daha yok...
    abi naptınız ya 3 senelik konu hortlamış :D
    Motorsiklet'in zararı SİGARADAN azdır.

POSEİDON71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA ROYALSTAR 1300 CC
    bu konuya çok geç yazıyorum ama bu yan çanta modellerini nereden bulabilirimmmm.çok güzel duruyorr
    BURSA / GEMLİK 16 CUP 68
    +905324776099
    ARABA BEDENİ MOTOR RUHU TAŞIR...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)