Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 MCT mi? yoksa kanuni tiger 250cc mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam arkadaşlar bu ay içerisinde bir choper tarzında motor almak istiyorum ama bu konulara hiç hakim değilim sizce hangi motoru almalıyım bunlara alternatif olacak sizin tavsiye edeceğiniz başka modeller varmı yardımcı olursanız çok sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Selam Hosgeldİn DÜŞÜndÜgÜn İkİ Modelde GÜzel Motorlar Ama Zongshenİn Choperina Bİ Bak Derİm İlgİ Cekİcİ Ve Motoru Basİt Deİl Dayanikli Ve GÜÇlÜ V2 Sİlİndİr KullanmiŞlar.umarim Dİledİgİn Motora Kavusursun
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

merkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 600cc
    valla bilader bende kanuni tiger 250 lik var yeni aldım bende motor iyi lakin çift silindir olsaydı daha iyi olurdu ikisi arasında tercih yapacak olursan kanuni iyi derim ben ama daha iyileride var tabiki

kıvanç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 250 mct
    Mondial kullanıyorum,çok memnunum.Yalnız Kanuni biraz daha pahalı,tek silindir ve biraz daha ağır.İyi bakarsan yıllarca ikisine de binersin

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    mondial kullanıcısıyım ama tiger daha sağlam, daha oturaklı tipi de daha güzel. yakından ikisini de incelersen ne demek istediğimi anlayacaksın

kanuni pahalı ama bence chooper olarak ikisi arasından kanuni
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Bence biraz sabredip motosiklet fuarını beklersen yeni v2 motorları görme şansın olur.
    Sana benim regal-raptoru tavsiye etmek isterdim ama ben de henüz 200 km yol yaptım. Ancak 4000 km ye yakın yol yapmış arkadaşlar var, şu an itibari ile memnun sayılırlar.

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    İçlerinde Tiger daha iyi. Teknolojik olarakta daha üstün. Tek silindir olmasına rağmen çoğu 2 silindirliden güçlü. Ayrıca Tiger fiyatıda düşmüş. 4020ytl civarı fiyat veren yerler var. Neticede soruna cevap olarak Tiger diyorum.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

kotumuren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150-5 (Mavi) :)
    Ben bu soruyu çok saçam buluyorum..
    Dostum artık bu sorular out oldu yahu...önünde koskoca bir forum var..her iki modelide sayfalarca anlatan yazılar..+ ları - leri herşeyiyle..ordan bak karar.ver..yok omu bumu..bu soruları bırakalım artık
    ama illa soruyorum diyorsan Tiger derim
    ŞŞŞŞŞŞŞ...sadece sessiz ol.....

Motosikleti
    YAMAHA
    kuşkusuz tiger 250
    Yolda Olmak Güzel...

Motosikleti
    Fz6 satıldı
    Alıntı Maceracı007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuşkusuz tiger 250
    üstad ilk mesaj tarihi 2006 dikkatini çekerim.

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Bence olayı şöyle düşünmek lazım.Mctyi bir kenara bırakalım eğer tigera 4 milyar küsür para vermektense regal raptor yada keewayin chopperlarını alırım daha iyi çünkü tigerdan hem daha kaliteli hemde çift silindirli v motorlar.Fakat mct de fiyatına göre gerçekten iyi bir makine.

Motosikleti
    GT250R
    Arkadaşlar öncelikle merhaba... Bu aralar bende cruiser tarzı makinalara ilgi duymaya başladım ve birkaç model arasında kararsız kaldım. Birçok makinayı denedim ve onlara dayanaraktan; MCT ile Tiger arasındaki farklara bakarsak Kanuni Mondial'e göre biraz daha kalitelidir ve Kanunin servis hizmeti daha iyidir. MCT de janlar tellidir ve birçok arkadaşımız tellerin kırılmasından şikayetçidir, kanunide böyle bir sıkıntınız olmaz. MCT de şık bir makina fakat Tiger daha kaslı ve heybetli cihazdır. Tiger daha güçlü bir motordur. Tigerda vibrasyon olayı tüm viteslerde kendini gösteriyor ama 15 dişli ile sorun gideriliyor. Kendi görüşlerime göre Tiger daha iyidir. Yinede seçim sizin.

Motosikleti
    Regal Raptor DD125E
    bende bir chopper model almayı düşünüyordum ve uzun araştırmalar sonucunda ragal rapt0r 125 almaya karar verdim. çift silindir sıfır titreşim var makinede bence bu raptorlere bi bak

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ApacheRTR150+Mondi125+Yamaha50
    250 macit hem ucuz hem de çift silindir olması avantajlı.tiger yüksek devirde titrek tiger oluyor .2 haftaya kadar bende macit alıyorum kesinlikle tavsiye ederim.bi tavsiye daha sıfırın düşük cc sini almaktansa 2.el yüksek c almak daha mantıklı.

Motosikleti
    GT250R
    bakım konusunada bakarsak arkadaşlar V motorların bakımı daha zor ve daha pahalı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler