Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Cbf 150 - Hyo gt250 r - Destro 250 ??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung gt250 r Bembeyaz
    2. el istemem ne olur ne olmaz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:32 ----------

İkinci el istemiyorum ya. Sıfır olsun havamız olsun..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    cbr250 küçük alet..emanet gibi duruyosun üstünde tek silindir düşük beygir..
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

hondada parca sıkıntısı olmaz ama fiyatlar aşırı yüksek . hyosungdada parca sıkıntısı yok fiyatlarda gayet uygun . ben 3ü arasında ninjayı tercıh ederım .motor deneyımın ne kadar bılmıyorum ama ben olsam kışı bekler o paraya güzel bi er6 f-n alırdım .. ama illa 3ünden 1 i diosan tercih tamamen senin hepsinin üstün olduğu konular var .

hyosung:= ucuz ,heybetli gösterişli ,parçalar ucuz ,performans iyi
    ninja = en performanslı ,kaliteli , görüntü iyi ,fiyat yüksek
    honda =fiyat iyi performans düşük ,görüntü kişiye gore değişir ama diğerlerine gore zayıf , parçalar cok pahalı , ama honda :D

Motosikleti
    Hyosung gt250 r Bembeyaz
    Valla honda böleyse direk silelim çünkü hız yapcam yani... O zamn ninjamı??
    Vay anasını hiç bu kadar kafam karışmamıştı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

Hyosung gt 250r de güzel off off..

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    hyo 0 alırsan 2.elde baya bi zarar ediliyor satarken onuda hesap et satarken az zarar edicem diyosan cbr 250r
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Honda daha kolay bulunur diye düşünüyorum ve tek silindir olması daha az yakacağını düşündürüyor. Şuanda sizin için en ideal seçim hondacbr250 olur bencede
    Cbf150 ve destro250 yi çıkarın bu kıyaslamadan.
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Motosikleti
    Hyosung gt250 r Bembeyaz
    Tek silindir olması daha yavaş olduğunu da göstermez mi?

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı Sab0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla honda böleyse direk silelim çünkü hız yapcam yani... O zamn ninjamı??
    Vay anasını hiç bu kadar kafam karışmamıştı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

Hyosung gt 250r de güzel off off..
    birader 250 lik motorla neyin hızını yapacan hız yapmak istiyosan direk 600 cc üzeri bak
    bu arada ninja tavsiye eden arkadaşlar kaçınız kawasaki kullandı da tavsiye ediyorsunuz
    kawasaki kullanmış biri olarak hiç bir şekilde kawaski tavsiye etmem
    arkadaş kullanmadığınız motosikleti neye dayanarak tavsiye edersiniz
    hondalara hiç bakma bile hondanın hiç bir 250 lik modeli senin hiç bir isteğini tatmin etmez (şu ana kadar yazdıklarından çıkardığım)
    honda 250 alacağıma direk cbr 125 alırım hem yarı fiyatı
    hyonun sıfır fiyatı 9000 değil bu arada (internet fiyatı seni yanıltmasın git pazarlık yap peşin verdiğin zaman neredeyse %15 indirimle alabilirsin)
    ha bu arada hyosungu neden tavsiye ediyorsun dersen verdiğin seçenekler ve yazılarından çıkardığım sonuç olarak sana en uygun olan hyo 250 diye düşünüyorum (bu arada yeni beyazları acayip güzel gözüküyor gözüme)
    bütçen dışında aylık gelirinide düşün çünkü racing makine alıyorsun benzin parası hariç aylık nerden baksan ortalama 150-200 tl masrafın olacak
    kesinlikle hayır bak cbx 250 tek silindir dir fakan 150 km hıza çıkabiliyor (çok zorlaman lazım)
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr250 küçük alet..emanet gibi duruyosun üstünde tek silindir düşük beygir..
    CBR250 Ninjadan daha iri. İkisini yanyana gösteren bir fotoğraf vardı sitede.

Göstermez ama güçlü olan hızlı gider. CBR125R 160 yaparken, Ninja 170 yapar. Hemen hemen aynı şey, o yüzden seçim kriteri bu olmamalı. Hoşuna gideni al.

Motosikleti
    Hyosung gt250 r Bembeyaz
    [/QUOTE]

bütçen dışında aylık gelirinide düşün çünkü racing makine alıyorsun benzin parası hariç aylık nerden baksan ortalama 150-200 tl masrafın olacak

[/QUOTE]

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:54 ----------

Otopsici Kawasaki nin kötü yanları ne ?

150-200 tl neye masrafım olcak? Hatta benzin hariç diyosun biraz acık ve detaylı anlatın..

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700

[/QUOTE]

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:54 ----------

Otopsici Kawasaki nin kötü yanları ne ?

150-200 tl neye masrafım olcak? Hatta benzin hariç diyosun biraz acık ve detaylı anlatın..[/QUOTE]
    şimdi kawasakinin tek ve en büyük problemi satış sonrası hizmeti servise ulaşamıyorsun yedek parça inanamayacağın kadar pahalı ( şimdi burda atıp tutacaklar var arkadaş iki sene önce tek bir pistona 550 avro para verdim perdon ve sekmanlar hariç inanmayan varsa faturası halen bende fakslayabilirim) motosiklet bir arıza verse eğer o motosiklete verdiği paraya lanet olsun diyorsun onu bırak önemli bir arıza vermesi zor motorun ama diyelim ki verdi arkadaş aylarca yedek parça beklediğin yetmiyormuş gibi neredeyse motor kadar masraf ediyorsun ve hiç bir şekilde tamir edemiyorsun motorunu
    racing motora bineceksin her 3 ila 5 binde bir yağ değişecek ortalama 100 tl zincir spreyleri, lastikler vergiler ufak tefek kazalara bağlı küçük masraflar
    sadece sezona vurduğun zaman en ucuz lastik değişimin 700 tl den 5 ay motora binsen 125 tl yapar
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR250 Ninjadan daha iri. İkisini yanyana gösteren bir fotoğraf vardı sitede.
    Canlısını görünce öyle demiyiceksin
    ama ninjada küçük zaten
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Hyosung gt250 r Bembeyaz
    Peki akadaşlar seçenekleri unutun. Honda cbr 250 mi yoksa hyo gt250 mi?
    Hondayı seçen arkadaşlar hyo ya göre hondanın farkı ne?
    Hyo yu seçen arkadaşlar Hondaya göre hyonun farkı ne? Yani üstün yönü nedir?
    Kafaya koydum ikisinden biri mutlaka..

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:02 ----------

Bu arada boyum 1.70 civarları
    Kilom 60.

Motosikleti
    Scrambler Ducati Classic
    Valla eskiden 250 deyince bir tek Hyo vardı. Bu nedenle çok var piyasada. Kaslı iri ve donanımı iyi bir motor. Önler çift firen, mercekli farlar, falan filan. Handikapı, artık marka bölgesinde ST Kanuni yazması.
    Honda daha yeni girdi 250 racing piyasasına. Kalitesi daha iyi olabilir ama hyo da kalitesiz değil. Kullanımı falan çok yüksek ihtimal, Hyodan daha kolaydır. Gerisinide Honda kullanan arkadaşlar yazsın.

Motosikleti
    Gt250R
    Ben gt250r kullanıyorum. çok fazlada anlamam motordan. motorumdan çok memnunum. görünüm olarak bence hepsinden iyi sonuçta kalitesiz bir motor değil. tek sorunum 1 aydır parça bekliyorum hala getiremediler. gidonu ve grenajı gelecek taa koreden. yeniden 250 cc alıcak olsam yine gt250r alırım

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Şimdi sadece hyo 250 ve cbr 250 arasında kaldıysan cbr 250 derim.Hyo'ya kalitesiz demiyorum ama honda'dan kaliteli olamayacağı bir kesin bu kullanıcılar tarafından da bilinen birşey.Hız yaparım demişsin Hyo cbr 250'den 10 km daha fazla gider ( şu ana kadar gördüklerim öyle ).En azından motoru sıkıştırsan bile cbr 250 daha dayanıklıdır,motoru sıkıştırınca sorun yaşayan bizzat hyo kullanan arkadaşlarım var.10 km için değmez bence.Ha ama dersen ki görüntü olarak kesinlikle hyo daha güzel cbr 250'den.2. el piyasasınıda düşün satarken hyoda zarara girebilirsin ama hondada girmezsin

ilkantek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    21’Honda Dio,22’NC750X,22’CL-X250,22’CL-X700
    250cc motosiklete o kadar para verilmez mantıklı olalım ...
    4 TEKER BEDENİMİ 2 TEKER RUHUMU TAŞIR ! 93>XT600 - 08>CBF150 - 04>GS500 - 99>GS500EX - 05>ER5 - 98>XT600 - 02>XT600E - 05>ER5 -04 >GS500 - 04>FZS1000EXUP - 05>KAWASAKi ER5

gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Yahu ortalık amma karışmış. Bir Acun0 eksik

Bunda tartışılacak bir şey yok. Anladığım kadarıyla arkadaşın kıyafetleri de yok. 10.000 TL bütçe ile gider bir adet sıfır CBR 250 alırsınız. Kalan 1000 lira ile de tıkır tıkır kıyafetlerinizi alırsınız, kask, mont, eldiven, pantolon önceliğiyle.

Şimdi oturup da Hyosung ile Honda'yı mı tartışalım arkadaşlar. Defalarca yazıldı çizildi, sizin durumunuza uyan motosiklet Honda'dır bana kalırsa.

Motosikleti
    Hyosung gt250 r Bembeyaz
    gti_king kardeşim doğru sölüosun aslında.
    En iyisi en yakın zamanda bi honda cbr250 alayım bi de korumaları inceleyim hepinizin fikirleri iyiydi saolun.Kararımı verdim ben.
    CBR250+Korumalar.. İyi fikir ((:

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bir kere Hyosung ile Honda'nın oturuş pozisyonları faklı. Hyosung SS gibi, CBR250R naked. Bu zaten birini direk eler bence. Örneğin ben SS oturuşlu motor sevmem, almam da.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)