Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ramzey salcano

Motovento
    REKLAM ALANI
    adali84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar yardıma ihtiyacım var.salcano ve ramzey arasında kaldım.salcanonun yedek parça ve servis ağı hakkında bilgisi olanlardan yardım bekliyorum.sizce hangisi???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HULK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250 Kanuni
    SALCANO...
    Hayat hoştur, gerisi boştur
    Al motorunu her yerde koştur

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    ramzey piyasada daha uzun süredir var. doğal olarak yedek parçası daha iyidir. salcano daha yeni çıktı. alacağın modeli yazarsan daha iyi olur. çünkü bazı modeller aynı olduğu için diğer markalarla yedek parçası uyumlu.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Güner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 150
    Salcano
    'Kadınlara güvenmek saflık, nefret etmek ise sanattır.'

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başlığı kıyaslamalar bölümüne taşıyorum....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı Güner adlı üyeden alıntı
    Salcano
    ya arkadaşlar modelini bile bilmeden nasıl oluyorda salcano diyosunuz. adam size yedek parçası hakkında bilgi istemiş. böyle yorum yapılmaz. salcanoysa neden salcano söyler misiniz

babyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125cc
    abi bizde ramzey var ortada yedek parça yok arka amatsör bozuldu yedek parçası yok.başvurduk ramzey bayiine ama gelmedi..nasıl iştir anlamadım..

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı babyboy adlı üyeden alıntı
    abi bizde ramzey var ortada yedek parça yok arka amatsör bozuldu yedek parçası yok.başvurduk ramzey bayiine ama gelmedi..nasıl iştir anlamadım..
    motorun modeli ne arkadaşım. çoğu parçalar birbirine uyuyor. bence sen servisini değiştir

arkadaşlar teşekkür ederim.almayı düsşündüğüm model salşcano ve ramzeyde cross modelleri. salcanoda SM 200GY-2 ramzeyde ise 200cc cross QM 200-GY.umarım şimdi daha iyi yardımcı olursunuz.ayrıca fiyat farkınıda göz önünde bulundurmazı rica ederim.

arkadaşlar bi de ramzeyin plastik malzemesini inceledim.gayet esnek.yani hemen küçük bir darbede kırılmaz.bi de kafama şu fiyat konusu takıldı.yani hiç bir insan malın kalitesini düşürmeden fiyatını düşüremez.

Doubt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    arastırıyorum yaza alacagım
    ben ramzeyin 125 cc ye kadar olan motorlarını tavsiye ediyorum cünki bu motorların %70 türkiyede oluyor. saglam motor servistede tatminkardır. buna göre düsün. ramzey 150 ve üstü motorları piyasadan geri kalmamak için çinden direk getiriyor. aslında bunu yapmak onlarında hosuna gitmiyor ama ticaret bu...

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Adali84, bu forumun başka bir bölümünde daha önce de hyosung ile ramzey cross arasında tereddütde kaldığına ilişkin bir yazın vardı. Sana o zaman şu yazıyı yazmıştım. "bende ramzeyin 200 cclik cross modeli de var. Gerçi henüz çok az km yaptım ama motor gayet rahat. Vites geçişleri çok rahat ve çabuk. km göstergesi, motor devir göstergesi ve bir de dijital vites göstergesi var. Tipi de bence güzel. Yakıt katalogda 2.1 lt/100km olarak gösteriliyor. Görüntüsü Ramzeyin sitesindekinden daha güzel. Yıllardır motosiklet kullanmış bir arkadaşım da denedi ve hayran kaldı. O da alacak. Ramzey 200 cc cross'un benzeri (fiyatları belki daha ucuz) bir iki marka var ama ben daha önce de belirttiğim gibi Ramzeyin servis ağına bakarak bu markayı tercih ettim."

Şimdi salcano mu ramzey mi diyorsun. Bu foruma giren bir çok kişi de salcano'nun, ramzeyin, skygo'nun, zealsunun ve benzeri çin malı motosikletlerin (burada cross olanlardan bahsediyorum) aşağı yukarı aynı kalitede ve satan firmaya göre biraz farklılaştırılmış fiyatlarda olduğunu biliyor. (2,000--2,750 YTL arası) Bu nedenle bence o markanın servis ağı yedek parça durumu ve benzeri gibi satış sonrası hizmetleri gibi nedenler senin motor seçiminde öne çıkmalı. Fiyat konusu da tabiki önemli ama zaten bir çok bayi firmanın yayınladığı fiyatın altında (kendi karından fedakarlık etmek suretiyle) satmak eğiliminde. Dolayısıyla alacağın motora öncelikle içinin ısınması sonra da servis durumunun iyi olması bence çok önemli. Bu nedenle sonradan pişman olmayacağın bir karar verebilmek için öncelikle alacağın markanın "satış sonrası" hizmetleri araştırmalısın. Kazasız sürüşler dilerim.

arkadaşlar bilgileriniz için teşekür ederim.bi de bu salcanonun bayileri nerelerde var bilginiz varsa çok makbule geçer.

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Bunlar aslında bisikletçi. Muhtemelen aşağıdaki linkten bulunduğun şehirdeki salcano bisiklet bayisinden gerekli bilgileri alabilirsin.

http://www.salcano.com/tr/default.htm

arkadaşlar acil 200cc kros hangini tavsiye edersiniz 3000 ytl geçmeyecek kadar. ben sacano düşünüyom 15.7 hp

bende de salcano var ve çok memnunum.sende alırsan salcano al.iyi motor

tyler_durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT225
    hocam benim gittiğim servis, birçok markanın servisini almış. buna salcano da dahil. adamın dediğine göre en iyisi ramzeymiş. kendisi de ondan kullanıyor.
    Ama yapmayın diyordu Tanrı, o daha bir çocuk...!!!
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    ramzey al servis agı daha geniş kalite olarak hepsi aynı sayılır.ama yerli bir firma olmasından dolayı ramzey diyorum. bu adamlar 40 yıldır moped üretiyorlar türkiyede avrupa ve afrikaya satıyorlar model belirtmemişsin ama illa çin dersen ramzey dogru tercijh olur

Motosikleti
    Hyosung GT 650 R
    salcano ramzeyden BENCE kat kat daha iyi.. ben de var salcano sm 250 tık yok motorun da !! adam gibi kullandıktan sonra giderli motosiklet ! ve motosikletim 7.000 de ! daha balata falan taş gibi ! uzun kısa her türlü de yol yaptım.. ! ;)

Yedek parça ve servis de gayet iyi her il de var bildiğim kadarıyla.. Çokta sürmüyor parça pek fazla problem değil yani.. ;)

Kısaca her konu da SALCANO

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler