Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

.....Çin Malları Yardım.....

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pe¥oTe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250E-9 ..:Regal Raptor:..
    Merhaba Arkadaşlar,

Sıkı bir yardıma ihtiyacım var bunu kabul edersiniz her halde malesef bende her insan gibi özellikle 2 tekerin üstünde olacaksam iyi bir makinaya emanet etmek isterim kendimi...

Sizlerden ricam ben 42 yaşındayım yaklaşık 17 yaşından beri motora binerim bak hala biniyorum Her şey için bir makinaya ihtiyacım var tercihim bir CHOPPER bana bu konuda yardım ederseniz çok sevinirim...Tarz bu fiyat da 4.000 YTL geçmiyenler arasında...Eskilerin bir sözü var kimse Yoğurdum Ekşi Demek İstemiyor bu sebeple kimin altında bir motor görsem sorularıma hep 5 yıldızlı cevaplar alıyorum Hiç kimse Ahhhh be abi yarama bastın hata etmişim bunu almakla demiyor durum böyle olunca insanda kafada kalmıyor..
    Malum Istanbul'da yaşıyanlar için önümüzdeki ay Fuar var biliyorsunuz ben Fuar'a kadar dersimi çalışmış olmak istiyorum Fuar özel avantajlarından yararlanıp bir makina almak istiyorum...Hepinize şimdiden çok teşekkür ederim..

Saygılarımla,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Keeway, Regal Raptor, Chopper tarzı olmasada cruiser olarak tavsiyem Kanuni Tiger
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

ilhanca_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    keeway 150 sl fiyatıda iyi görünütüsüde, kaliteside, ben bu makineyi kullanıyorum ve gayet memnunum. aynaları ve lastikleri 5 kuruş etmez ama sınıfında bence iyi. Ben almadan önce çok forum okudum sonra bu motorda karar kıldım.

Pe¥oTe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250E-9 ..:Regal Raptor:..

Jl250-5 Elegance

Arkadaşlar ben bu makinaya takmış durumdayım (JL250-5 ELEGANCE) Jinlun özellikle marka model vermek istemedim ama hiç olmazsa 250 lik bir makina olsun isterim şimdi yenei cevaplara hazırım ....

cynt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Pe¥oTe adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar ben bu makinaya takmış durumdayım (JL250-5 ELEGANCE) Jinlun özellikle marka model vermek istemedim ama hiç olmazsa 250 lik bir makina olsun isterim şimdi yenei cevaplara hazırım ....
    Arkadaşım aman diyeyim alacaksan jinlundan uzak dur derim topicde bütün jinluncular arıza ,vibrasyon falan konuşuyorlar.
    Keeway ya da Regal raptordan başka düşünme derim ki ben bu hafta Regal raptor siparişimi verdim .Ankarada isen RR için yardımcı da olurum .
    Yüzüne çarpan rüzgar gaflet uykusundan uyandırsın seni.

HULK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250 Kanuni
    Kanuni Tiger 250... Bence yani...
    Hayat hoştur, gerisi boştur
    Al motorunu her yerde koştur

yamahaybr125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili Pe¥oTe,
    Motosikletim olmamasina ragmen forumlarda okuyarak sunu gordum ki ismi garip olan motosikletlerin tamami Cin markasi degil. Evet motosikletlerin %90'i Cin'de imal ediliyor ancak bunlarin bazilarinin tasarimi Arge vb. calismalari Cin disinda yapiliyor. Gordugum ozellikle Keeway(Macaristan) ve Hyosung(Guney Kore) urunlerini bir cok kisi begenerek kullaniyor. Keeway'in 150 CC Superligh modeli oldukca populer. Ayrica yeni gelecek olan 250 CC SuperShadow modeli de merakla bekleniyor. Onerim bu iki markanin modellerini dusunmen yonundedir.

cynt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla arkadaşım bence de keeway çok iyi ama benim boy 1.88 dolayısı ile keeway 150 biraz bana küçük kaldı bunun için Regal Raptora yöneldim ama kw 250cc henüz gelmedi bence de fuara kadar bekle lakin tekrar söylüyorum benim gibi tez canlı isen RR iyi bir tercih olabilir. bunuda unutma derim
    Yüzüne çarpan rüzgar gaflet uykusundan uyandırsın seni.

emrahcanyayli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim history
    ya abıcım bıraz daha koy ustune hayosung aquıla250 al arkadasımda var tek bı sorunu yok servısı de gayet ılgılı pervane oluyolar ınsanın etrafında hem de seklı de guzel v motor ama maddı dıurum ıstebenım d egonlum onu ıstıyo ama ... sımdıden hatırlı olsun

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı HULK adlı üyeden alıntı
    Kanuni Tiger 250... Bence yani...
    4550 ytl ye ulaşabilirsen kalıplı güzel bir makine. özellikle tiger 250 yi yakından görmeni tavsiye ederim.

http://www.kanuni.com.tr/motosikletd...la=Tiger%20250

yukarıdaki linkten de bakabilirsiniz.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Sevgili Pe¥oTe,
    Aşağı yukarı aynı yaşlardayız. Bende Ramzey 250 cc chopper (çift silindir) var. Henüz rodaj aşamasında. Geçen hafta 5000 devirde (rodajda izin verilen max. motor devri) 85 km hızı rahat gördü, titreşim falan yok. Şürüş gayet zevkli ve rahat. 20 beygir gücü var. Ayrıca fiyatı da çok iyi. Tarsusta bir bayi de plaka dahil 3.400 YTL'ye gördüm. Ramzey Türkiyenin motosiklet üretim firmalarından biri. Bu motoru kendi üretmiyor ama başka modellerde kendi üretimleri var. Ayrıca servis ağı da çok iyi. Selamlar.

hyosung150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung ms150 / mondial 125agk / honda today 50
    arkadaşım anladığım kadarıyla 4000 ytl civarına bir çinli almak istiyorsun bence hepsi aynı sen en iyi servisi hangisi veriyor ve sana daha yakın yani servise göre motor al derim

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Abi Madem Eski Binicisin 2.el Yamaha 250 Virago Veya Sifir Zongshen 250 Tavsiye Ederim
    4 zamanlı --> <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    Jinlun için bi kullanıcı vibrasyonu yüzünden lanet ettim motordan demişti.
    keeway için duyduğum şeyler olumlu.
    Regal Raptor içinse bir ingiliz sitesi "çinlier kendini aşmış" dese de ufak tefek sorunlar çıkartabiliyor. Bende RR var ve yoğurdum ekşi diyemem. ama gerçekten diyemem çünkü değil. Servis konusunda da bir arkadaş hariç herkes dibine kadar memnun.

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Kanuni fiyatları düştü arkadaşlar. 4020 ytl dediler bugün. Yarın bir arkadaşım alacakmış. Tiger düşünenlere duyurulur. İstanbulda daha hesaplı verenlerde var sanırım. Bir araştırın.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler