Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Hangi scooterı almalıyım? Yardım lütfen!

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar. Ben işe gidip gelmek için bir scooter almayı düşünüyorum. İş yerim 5 km uzaklıkta. Otobüs falanda yok. Her gün yürünmüyorda. Taksiyede param yetmez hergün bu yüzden bir scooter almaya karar verdim. 2. el olabilir. 1000-1500 TL arası ne alabilirim bana tavsiyede bulunursanız çok sevinirim. Gideceğim yol 5 KM olduğu için iyi birşeye gerek yok ama benide yolda bırakmasın isterim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    mrhb arkadaşımbu fiyat aralıgında anca çin malı bir scooter alabilirsin..onlarında 2. eli nekadar güvenilir olur bilmem..ben 150 zc kullaniyorun 2000 km ve hiç sorun çikarmadı bana bende işe gidip geliom her gün 20 km .yani bakımını yaptırırsan bulursun..1500 tl ye temiz birtane bulaabilirsin ..benmde satıom ama bendeki biraz pahallı üstündeki takviyelerle beraber....150 zc mondial alabilirsin egzoz sorun yapar onuda bi sekilde garanti ile halledersin..veya 150 hs de olabilir

Suzuki An 125 - 26.000 Km de sorunsuz !!!

Alacağın motor seni ustalarla hergün görüşen bi müşteri yapmasın, geç olsun sağlam temiz olsun,

Saygılar

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Alıntı Tarkan1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alacağın motor seni ustalarla hergün görüşen bi müşteri yapmasın, geç olsun sağlam temiz olsun,

Saygılar

Katılıyorum

Şimdi diyorsunuzki 5km bile olsa gideceğin yol yinede 2. el çin motoru seni yolda bırakırmı demek istiyorsunuz? Hiç almıyım dahamı iyi sizce?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:26 ----------

Saygılar

Bu motor seninmi ve satıyormusun?

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı sinceee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Ben işe gidip gelmek için bir scooter almayı düşünüyorum. İş yerim 5 km uzaklıkta. Otobüs falanda yok. Her gün yürünmüyorda. Taksiyede param yetmez hergün bu yüzden bir scooter almaya karar verdim. 2. el olabilir. 1000-1500 TL arası ne alabilirim bana tavsiyede bulunursanız çok sevinirim. Gideceğim yol 5 KM olduğu için iyi birşeye gerek yok ama benide yolda bırakmasın isterim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    bulursanız temız bısan senatör alın derim . hem maxi hemde kullanışlı.

Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bulursanız temız bısan senatör alın derim . hem maxi hemde kullanışlı.
    Evet bu dediğin hoşuma gitti araştırdım ama istanbul'da maalesef 3 tane buldum. 2 tanesinin ruhsatı adamlara ait değil. O şekilde de kesinlikle almam. Ruhsatı kendi üstüme almam şart. 1 tanesi var o da hafif kazalı diyor güvenemedim. Başka alternatifler???

Motosikleti
    Evet bu dediğin hoşuma gitti araştırdım ama istanbul'da maalesef 3 tane buldum. 2 tanesinin ruhsatı adamlara ait değil. O şekilde de kesinlikle almam. Ruhsatı kendi üstüme almam şart. 1 tanesi var o da hafif kazalı diyor güvenemedim. Başka alternatifler???
    :( bısan senator bır abımın dedgıne gore turkıyede saglam kazasız ruhsatı kendı uzerıne olan sorunsuz alınabılecek 23 adet varmıs :( ama guzel motor keske bulabılseydınız. kanunı ronny 150 bırde buna bakın derım sınyaller gommelı merceklı far sıstemı bıraz sekıl olarak hosuma gıdıyor .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:34 ----------

turkıye genelındekı senatorlere sımdı bende baktım sahıbınden.comda aslında gıdıp alınacak temız motorlar var otobuse atar getırırsınız dıye dusunuyorum ?

:( bısan senator bır abımın dedgıne gore turkıyede saglam kazasız ruhsatı kendı uzerıne olan sorunsuz alınabılecek 23 adet varmıs :( ama guzel motor keske bulabılseydınız. kanunı ronny 150 bırde buna bakın derım sınyaller gommelı merceklı far sıstemı bıraz sekıl olarak hosuma gıdıyor .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:34 ----------

turkıye genelındekı senatorlere sımdı bende baktım sahıbınden.comda aslında gıdıp alınacak temız motorlar var otobuse atar getırırsınız dıye dusunuyorum ?
    Ben istanbul genelinde baktım. İstanbul dışı hem temiz hemde daha ucuza var ama otobüse konabilirmiki motor? Ayrıca zaten işlerimden dolayı bırakıp şehir dışına gitmem biraz zor.

Motosikleti
    Ben istanbul genelinde baktım. İstanbul dışı hem temiz hemde daha ucuza var ama otobüse konabilirmiki motor? Ayrıca zaten işlerimden dolayı bırakıp şehir dışına gitmem biraz zor.
    muavının cebıne bır paket marlboro yad palement atınca hemen alıyorlar =) ama benzın olmayacak ıcınde . ama ısınızden dolayı gıdemem dıyorsunuz o en buyuk sorun . o zaman dedıgım gıbı kanunı ronny 150 ye bakın bırde.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:04 ----------

mondial mash 150de olabilir çok tatlı bir motor aslında

muavının cebıne bır paket marlboro yad palement atınca hemen alıyorlar =) ama benzın olmayacak ıcınde . ama ısınızden dolayı gıdemem dıyorsunuz o en buyuk sorun . o zaman dedıgım gıbı kanunı ronny 150 ye bakın bırde.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:04 ----------

mondial mash 150de olabilir çok tatlı bir motor aslında
    Kanuni için çok kötü diyorlar. Bazı motorları resmen ikiye bölünüyormuş.

151rsfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    mondial 151 rs. güzel motordur. bnede dershaneye gidip gelmeye kullanıyorum. özellikle frenlerinden çok memnunum. arka ve ön disk fren çinli motorların hemen hemen hiç birinde yok.
    16 BH 631

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    aslında sadece 5km yol gideceksen elektrikli scooter da alabilirsin...
    ne benzin neden baska derdin olur...
    1000tl
    ::xrock:: [B][I][COLOR="#FF0000"]YaMaHa[/COLOR][/I][/B] [COLOR="#B22222"]YA[/COLOR]rış[COLOR="#B22222"]MA[/COLOR]kinası[COLOR="#B22222"]HA[/COLOR]cı , [COLOR="#800080"]BİNİVEEE GARİİİ !!![/COLOR] ::xrock::

151 rs mi yoksa 150 zc mi?

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    ben şahsen mondial 151 rs den memnunum bütçene göre de uygun motor. litreye 25-32 km arası gidiyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:55 ----------

bu arada senin boy ve kilonda motor için önemli?
    16 BH 631

Alıntı 151rsfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben şahsen mondial 151 rs den memnunum bütçene göre de uygun motor. litreye 25-32 km arası gidiyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:55 ----------

bu arada senin boy ve kilonda motor için önemli?
    Benim boy ve kilo uygun herhalde. Boyum 1.70 kilomda 72 KG. Ama arada kız arkadaşımıda arkaya alıp 5-6 km lik bir yol yapabilirmiyim bu motorla merak etmekteyim.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Honda today 10 Liralık benzin al 2 hafta sür :D Parçalanana kadar hırpala sorun çıkarmaz

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    çok rahat iki kişi 90-100'ü görüyor.
    16 BH 631

Alıntı 151rsfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok rahat iki kişi 90-100'ü görüyor.
    O zaman 151 rs iyi gibi gözüküyor. Ben 151 rs ye yoğunlaşıyım. Umarım sorun çıkarmaz. Yardımların için teşekkür ederim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:19 ----------

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda today 10 Liralık benzin al 2 hafta sür :D Parçalanana kadar hırpala sorun çıkarmaz
    Honda Todayin 2. eline bile param yetmiyor maalesef

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    50 cc'lik motor iki kişi biraz zor ya.
    sen hangi şehirdensin. bursadaysan deneme amaçlı benim motosikleti kullanabilrsin.
    16 BH 631

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)