Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yardımmmm!!!Kuba Cg100 Mü KAnuni Bs100 Çelik jant mı???

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar kuba cg100 ve kanuni bs100 var şu anda aklımda nasipse bu iki motordan birini almak istiyorum yeni kanuninin tipi(Çelik jantlı bs100) hoşuma gitti kubalar biraz uzun sanki ama kanunilerde aşırı titreşim var diyorlar bir tanıdığım kuba cg100ü var onu sürekli kullanıyorum onda hiç titreşim olmuyor.Lütfen yardım edin tavsiyelerinizi bekliyorum... Çok kararsızım??? ??????????

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:00 ----------

Lütfen arkadaşlar acele yardım ediiiiiinnnn tavsiyelerinize çok ihtiyacım varrr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    Alıntı jackdanielss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kuba cg100 ve kanuni bs100 var şu anda aklımda nasipse bu iki motordan birini almak istiyorum yeni kanuninin tipi(Çelik jantlı bs100) hoşuma gitti kubalar biraz uzun sanki ama kanunilerde aşırı titreşim var diyorlar bir tanıdığım kuba cg100ü var onu sürekli kullanıyorum onda hiç titreşim olmuyor.Lütfen yardım edin tavsiyelerinizi bekliyorum... Çok kararsızım??? ??????????

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:00 ----------

Lütfen arkadaşlar acele yardım ediiiiiinnnn tavsiyelerinize çok ihtiyacım varrr
    ikinci el kymco ck125 salla ikisinide
    Now the world is gone. Im just one.

Bu iki motordan basşka bişey %90 alamam ayrıca 125 liklerde vergi sorunu var.Birde bu kubalarda euro 3 motor kullanılmaya başlanmış bunun ne gibi yararları olur??? (ilgilendğin için sağol genede)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:42 ----------

ARkadaşlar n olur yardım edin yoksa kafayı yicem kubamı kanuni mi???

cakturkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150
    Valla ben de Kuba 100 lükleri ile Kanuni Bs 100 arasında çok kararsız kaldım ama sonrasında Kuba 100 lüklerin bazı modellerinde ciddi arızaların yaşandığını duydum.Kanuni bs 100 hakkında nerdeyse hiç sorun duymadım.Uzun araştırmalar sonucunda 1-2 haftaya bs 100 çlk modelini alacam inşallah.

AhmetBS100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni bs 100
    Ben kanuni bs 100 kullanıcısıyım şu ana kadar bir sorunla karşılaşmadım yakıt yönünden çok memnunum ayrıca senelerce rahatlıkla kullanılacak bir ürün.Benim bir arkadaşımda kanuni elite 110 vardı 65bin km ye kadar kullandı yağ koymayı unutunca motor yandı yani öylelikle bozuldu ve tekrar kanuni alıcak oda bs100 düşünüyor . Ayrıca titreşim elbette olacak ama fazla değil normal bence her 100cc motorsiklette olur zaten. Kuba yeni çıktı sorunları olabilir ama kanuni senelerden beri var ürünleri sağlam

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    kuba cg150 sport al 80 tl vergiden mi kaçıyn

Motosikleti
    Kanuni bs 100
    Sadece 80 tl vergi farkı olsa gene iyi ama kullanırkende hep yakıt farkı koyar üstüne

ersin90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano WOLF S
    BS100 e koruma demiri takılmıyo kardeş...Koruma demiri olmadan yan yatarsan bacağını kaybedebilirsin...Bs125 al ona takılıyo şasisi müsait...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

bs100

bs125

şasi deki farka dikkat (bs125 de fazla olan demir çubuk)

Motosikleti
    Kanuni bs 100
    Yanlış bilgilendirme yapmayalım bende bs100 var koruma demiri taktım hatta adamlar deponun önünde bir yerde delik bırakmışlar oraya takılıyr gayette sağlam oldu

Motosikleti
    Salcano WOLF S
    Bi şekilde takmışlardır ama sağlam olcağını zannetmyorum kardeş
    Şasideki o fazla olan çıbık koruma demirini motora birleştiren kısım....
    Motoru yan yatırırsan(Allah korusun)taşımaz o meret motoru,kırılıverir o bahsettiğin delik yerinden....

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı ersin90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi şekilde takmışlardır ama sağlam olcağını zannetmyorum kardeş
    Şasideki o fazla olan çıbık koruma demirini motora birleştiren kısım....
    Motoru yan yatırırsan(Allah korusun)taşımaz o meret motoru,kırılıverir o bahsettiğin delik yerinden....
    Motorun ustunden kamyon gecmedikce saglamligi yeterli olacaktir bence, fakat Şasesinin yarisi yok gibi gorunen oyle de olan bir motora insan nasil guvenip de biner bilmiyorum. dik motorlu CG100'ler tercih edilmeli. ayrica mars pedali katli halde surucu ayakligina geliyor yatay motorlularda rahatsizlik verici.

Motosikleti
    Kanuni bs 100
    Korumalığı kalın yapmışlar ve ayrıca alt tarafından 2 demir uzantısı ayak basılan yerlerin altına takılıyor ve böylece alttan motoruda koruyor güzel düşünüp yapmışlar güvenle biniyorum motoruma, yani tekrar vurgulayayım bilmeden konuşmayalım ayrıca kanuni bs100 mü yoksa bs125 mi diyede sorulmamış

Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    kuba cg100 seklı yeter

Motosikleti
    Kanuni bs 100
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun ustunden kamyon gecmedikce saglamligi yeterli olacaktir bence, fakat Şasesinin yarisi yok gibi gorunen oyle de olan bir motora insan nasil guvenip de biner bilmiyorum. dik motorlu CG100'ler tercih edilmeli. ayrica mars pedali katli halde surucu ayakligina geliyor yatay motorlularda rahatsizlik verici.
    Kuba da dönüyor yatay motor çıkarmaya satışları kuba cg 100 action tercih ediyor vatandaş, dik 100 lük motorları sorun çıkarıyor ayrıca zaten 100 lük motora 5 vites mantıksız zaten 5 e atınca daha çok boğuluyor

Motosikleti
    Salcano WOLF S
    Alıntı AhmetBS100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korumalığı kalın yapmışlar ve ayrıca alt tarafından 2 demir uzantısı ayak basılan yerlerin altına takılıyor ve böylece alttan motoruda koruyor güzel düşünüp yapmışlar güvenle biniyorum motoruma, yani tekrar vurgulayayım bilmeden konuşmayalım ayrıca kanuni bs100 mü yoksa bs125 mi diyede sorulmamış
    Motoru Kullanan sensin daha iyi bilirsin tabi...
    Foto falan ekleyebilirmsin kendi motorunun ??Korumalığın nasıl olduğunu merak ettim ?

Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    bs100 çok zayıfmış karnı içine çekilmiş

Motosikleti
    Kanuni bs 100
    Foto falan ekleyebilirmsin kendi motorunun ??Korumalığın nasıl olduğunu merak ettim ?
    Profil e koydum fotograf ama burayada koyacağım inş

İ22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey Karaca 100
    En İyisi Karaca Al Sen

Motosikleti
    Kanuni bs 100

Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    bırakın şu motorları yaw 100 lük alcaksanız cup alın derim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)