Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yuki YK250-4 Alayım mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar 250-4 alacağım yuki, sizce fiyat ve performans olarak şu motor alınır mı?

2009 ağustos ayında alınmış motor arkadaşlar.

5.000 KM 'de 2500 TL

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:12 ----------

Resim olarak da ekledim arkadaşlar. Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim .Alsam mı - almasam mı ikilemindeyim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    fotoğraflarından temiz gibi duruyor ama ne kadar temiz olursa olsun klasik çinli grubunda
    bu gruptan çok şikayet edende var yıllarca kullanıp memnun olanda var
    benim önerim illa çinli olacaksa regal raptor olmasıdır. üstüne küçük bir eklemeyle alabilirsin
    ama yok ben illa bunu alıcam dersen temiz gözüküyor ustaya göster onay verirse alabilirsin
    unutmadan söylemek gerekirse son zamanlarda bu ucuz çinli grup cruiser ların satışı biraz zorlamaya başlamış
    elinden çıkarabilir misin bilinmez.
    İkincilik kaybedenler içindir...

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Bu paraya daha bilinen bi motor tercih edebilirsin örn: kanuni tiger, mondial mct, keeway süperlight gibi..

Not: temiz bulursan regal en iyisi olur tabi
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    bu modelın pıonner marka olanı var 200 cc al sorunsuz bın tabiii temız bulabılırsen

Arkadaşlar, fiyat olarak ne diyorsunuz? Sizce 2500 biraz fazla gibi geldi ikinci el için.

ogozgugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yuki rs 100 cup
    2500 çok fazla 2. el ybr al daha iyi
    Ask ilkokulda KOMEDİ, Orta okulda TRAJEDİ, Lisede DRAM, İmam hatipte HARAMDIR...

gorkemuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysong GV 250
    Bende Yuki 250 cc cruiserini kullandim. Babama almistim, kendi motorum GV 250. Fakat daha cok o motoru kullandim diyebilirim. Neden diye sorarsaniz, oncelikle gorunumu cok hos. Birazda ben ugrastim tipiyle falan. Mesela tekerlekleri dolma lastik tekerlek gibi sariya boyali falan, ben onlari siyaha boyadim. Butun amblemlerini soktum. Yan ayaklik kisimlarini cikardim, spor ayaklik taktim. Tamamen spor cruiser modeli oldu. Bu motorla yaklasik 25.000 km ben yaptim. Babam pek haz etmedi motordan, o daha cok bisiklete biniyordu. Velhasil kelam motoru 30.000 de sattim. Sattigim arkadasta motordan cok memnundu, sanirim 50.000 km olmus. 5 kere canakkaleye gidip gelmis tek marsta. Arayip hala tesekkur eder. He motorun hic arizasi olmadi mi diye sorarsaniz, bende bi kere gidonun ordan gecen elektirik aksamlarini kisa yapmislar. Bi muddet sonra mars kapatma dugmesi baglantisiyla, sinyalin biri kopmustu. Kablo ekleyip uzattim hepsini iste bu kadar. Bu tarz sorunlar onemli bile degil. Muhim olan bakimlarini yapin, zincir bakimi, yag bakimi, motora ilgi gosterin, fazla yormayin. inanin o da size saygi gosterecektir.

Kesinlikle keewaymis, superlightmis, mondial mct imis. Sakin ugrasma..!

Uploaded with ImageShack.us

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)