Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yuki 200 gy hakkında ne düşünüyorsunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    lifan 150-9j discovery
    3000 tl bütçem var, kardesime çin malı bir enduro alacağım. hafif arazi şartlarında kullanacak. yuki 200 gy kullanan yada çevresinde olan varmı? parasının (2750 tl) hakkını verir mi? parçası kolay bulunur mu? diğer markaların 200 gy modeli parçaları yuki ye genel olarak uyar mı? servis durumu nasıldır? önerileriniz nedir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    6uven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 ( BY 1623 )
    dostum , o paraya daha iyi bi motor alabilirsin sahsen ben asya gy200 veya ramzeyin 200 lik modelini tercih ederdim. yuki ye gelince parca ve servis sikntisi cekersin hemde baya bi cekersin ben derim uzak dur sonra pisman olursun satmaya gelince de zor satarsin bunuda unutma

Motosikleti
    lifan 150-9j discovery
    Alıntı 6uven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum , o paraya daha iyi bi motor alabilirsin sahsen ben asya gy200 veya ramzeyin 200 lik modelini tercih ederdim. yuki ye gelince parca ve servis sikntisi cekersin hemde baya bi cekersin ben derim uzak dur sonra pisman olursun satmaya gelince de zor satarsin bunuda unutma
    kardes bir aklım ramzey 200 gy diyor ama tipi hoşuma gitmiyor. aslinda ramzey en iyi çinli diyorlar. eğer bütçemi 5000 tl ye çikarırsam su soğutmalı 250 -350 cc arası temiz yada sıfır enduro bulabilirmiyim ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler