Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: ZEALSUN 200GS Mİ KANUNİ RACER Mİ?

Katılımcı sayısı
244. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • ZEALSUN

147 60.25%
  • KANUNİ

97 39.75%

zealsun 200gs mi kanuni racer mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    http://img345.imageshack.us/my.php?i...ics4987363.jpg

bu gelecek mi ülkemize? çok güzel görünüyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kalyoncumotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan, CF NK 250
    çinde olsa türk de olsa yurdumun markası tabi ki KANUNİ...!

ARKADAŞLAR AYNI fabrika değil racer ithal bi model kanuni direk çinden ithal ediyor gerçek markası loncin`dir.zealsun da zongshen markası ile üretiliyor tek fark zealsun çinde yapılır yapılmaz ithal ediyor racer ise orada türk mühendisler tarafından ar-ge si ve tasarımı değiştirilerek türkiye ye yollanıyor.

orjinal racer için

www.loncinmotor.com

pardon uğraşmayın direk bu linkden resmi çıkar http://www.loncinmotor.com/cw/gsol/p...=1147638666208

hakemalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Al Birini Vur Otekine Bence Kanuni

debbah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nedense herkes benim motorum daha güzel ondan al diyo bende 2si arasında düşünen biri olarak eleştiride buluniyim
    zealsunun ön çift disk - kanunini tek disk
    zealsunun arka tek disk- kanunin arkada disk yok
    zealsun çinde seri üretilen motorlardan farklı ve daha kaliteli olduğu söyleniyo zongshen mi ne üretiyomuş..
    kanuni nin son çıkan repsolu çok müthiş zealsunun kırmızı beyazı çok hoş durmuyo ama boyama yapıştırma falan eklenir herhalde. ayrıca zealsun 200-300ytl daha ucuz. alınırsa onunlada granaj alınabilir.
    yani uzun lafın kısası pederi ikna edebilseydim zealsun alırdım

kalyoncumotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan, CF NK 250
    Kanunİ Kanunİ Kanunİ Kanunİ Kanunİ Kanunİ Kanunİ Kanunİ Kanunİ Kanunİ Kanunİ Kanunİ Kanunİ Kanunİ Kanunİ Kanunİ Kanunİ Kanunİ Kanunİ Kanunİ Kanunİ Kanunİ Kanunİ Kanunİ Kanunİ Kanunİ Kanunİ Kanunİ Kanunİ Kanunİ .......!
    www.kalyoncumotor.com

»-ZaNLI-» - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zealsun belki biraz teknik açıdan önde olabilir ama kanuni servis açısından daha iyi daha yaygın bence kanuni
    [FONT="Comic Sans MS"][B][I][COLOR="Red"]YORGUNUM YORGUNLUĞUMUN YAŞAMAK GİBİ BİR ANLAMI VAR[/COLOR][/I][/B][/FONT]

semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    teknik servismi hani nerde ..para verdikten sonra değil servis bütün tamirciler yapar ..senin servis dediğin tamirciler herhalde bence ikiside ayını bu konuda ..zealsun hiç sorun çıkarmıyor kütür kütür biniyon tık yok motorda aha 1.5 ay oldu hala en ufak bir sorun yok benle birlikte alan kanuniciler servislerde sabahlıyo neyse al anlarsın ...
    neber

»-ZaNLI-» - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım 1,5 ay oldu diyorsun daha bin bakalım hem çinlilerin hepsi aynı hangisini kendinize yakıştırıyosunuz onu alın banada mondial kötü dediler ben aldım 1 sene oldu 4500 km de daha birkere sorun için servise gitmedim yani işiin harbisi motoro üzmezsen oda seni üzmez ama ben olsam motorun satışınıda düşünerek kanuni alırdım nekadar kötüde olsa adı var
    [FONT="Comic Sans MS"][B][I][COLOR="Red"]YORGUNUM YORGUNLUĞUMUN YAŞAMAK GİBİ BİR ANLAMI VAR[/COLOR][/I][/B][/FONT]

arkadaşlar tabiki kanuni yerli malı ve kaliteli repsolünü görüp aşık olmamak elde değil zealsun200 kullandım enkaz racer arkasına bağlar çeker çokta şık çift eksoz sende kap bi kanuni

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Bırakın kanuni yada zealsunu 2.el cbr 125 Alın daha iyi(kızıyorsunuz ama napalım SAKAL acı söyler, 125 cc olsun sağlam olsun, ömürlük motor olsun)
    Kendinize iyi bakın beni eleştirmeyin kaçtım ben
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    kilit pls...melbur arkadaşımızda zealsun vardır 6 ay önce açılmış.teşekkürler

body - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    slr 650
    bence ikiside değil arkadaşlar zealsunu bilmem ama kanuninin bütün mekanik aksamı çin malı çok dandik emin olun bende bitane war ordan biliyorm birde serwis falan hikaye o motoru sana satana kadar geçerli sorarası fiasko ki ztn aynı parçayı kullanacaklar yani yüzde yüz çin,kendimi serwisten alamıyordum bi zamnlar ama motorn bütün mekanik aksamını değiştirdim honda,suzuki gibi markalarla şimdi daha iyi oldu hemde 150cc den 200 cc ye çıktı allah dan tamirci arkadaşlarm war masraf etmedim ben yani kısaca ben derim ki ekonomomik olmamasına rağmen biraz bekleyip üç beş neyse üzerine koyup markadan şaşmayn derim hatta korlasta 200 cc italyan malı race makineler war bi görseniz iyi olur derim bu kadar biraz uzun oldu ama

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı kamikaze48 adlı üyeden alıntı
    kusura bakmayın resimi ekleyememişim

2006 model türkiye henüz gelmeyen 200gs

[IMG][/IMG]

buda gelen

[IMG][/IMG]

granaj ekleyemeseniz bile harika bence

racer kullanıcıları kusura bakmayın
    bu gelecekmi

tek kelimeyle kanuni çünkü marka bi kere.zeal sun ne ki daha yeni çıktı hemde üstelik çin kanuninin görünüşüde iyi duruyo bence kanuni

kanuni

bende bir kanuni racer 200 alacaktım ama sitede servisi ile ilgili birçok kötü eleştiri vardı ve halada var.görünüş olarak mükemmel duruyor fakat bu servis ve sonrası hizmetler işi kafamı karıştırdı.servis ve şikayet sitesinde kanuni'nin % oranı çok yüksek bu konularıda bir düşün derim.

ammsav - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 cc
    http://www.motosiklet.net/forum/show...d=1#post315664

Arkadaslar hala neden kanuni diyorsunuz anlamıs degilim ?
    siz sanırım üzülmek istiyorsunuz...
    Biz size anlatmaya calısıyoruz sorunlarımızı ama sanırım yasamadan ogrenemeyeceksiniz

Motosikleti
    cz 125(1967)+ZS 200 GS
    slm ,arkadaşlar neyin kıyaslamasını yapıyorsunu KANUNİ bisiklet gibi kalıyor ZEALSUNUN yanında daha ne söyliyeyim,her türlü anahtar bırakmacasına ben varım 200 gs le (ortadayım )iddiası olan kanunici gelsin arkadaşlar,herkese keyifli sürüşler.

sabıkalıcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya sen ne diyosun kanuni ezer be. ben varım anahtarına
    yarısacagız 1 km lik bir yolda.

ben yokus asagı 110 u gecmeye calısacam
    sende yokus yukarı 140 yapmaya calısacan
    kazanan anahtarı alır.

bende kanuni yok almayıda hic düsünmüyom.

zealsundan uzak durun

arkadaşlar 4 üncü motorum bu zealsuna bindiğim günden beri motorlardan soğdum alacağınız en son motor zealsun olsun

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    ben kanuni taraftarıyım + larıyla - leriyle KANUNİ racer200 tarzı 600 çıkarsın onu alırım :D yok okadarda değil p

arkadaşım yokuş aşaya 135 vuruyorum
    Aşkım Sadece Motorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler