Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112

cbr 125 mi daha hızlı cbf 250 mi ???

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    F5SS&CBR125
    Alıntı kartepeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ılaların cogunda takaslı yazıyo o ne olucak senın motor dunyan kıcı kırık bı cbr 125 e sıkısmıs motordan anlamayan bı adam hayranlıkla bakar adam bı ara gazı ver dese kedı gıbı mıyavlıcak motor rahatlıkkonfor sıfır bı makına bel fıtıgı olur adamonda japonlar ufak tefek adamlar belkı kenılerıne ozel cıkarmıslardır o motoru veya rackıng askıyla yanan senın gıbılere oyalansınlar dıye ınsan kız arkadasını bıle alıp arkasına oturtmaya utanır o motorda zaten hayatı tehlıkesı var ınsanın o motorun ustunde ıncecık lastık kus gıbı hafıf bı ruzgar yesen yolda gıttın eee boyle savunucuları olduktan sonra adamlar tabı trıskadan bı motoru satar 5000 lıraya 600 luk makınalarda su sogutma yok buna koymus hep goz boyama 600 luk ısınmıyoda o fındıkkadar motormu ısınacak sacmalık zaten onu koymasa motor hepten cılız bı hal alır mecbur koymus 175 70 kılodan yukarısı bınmesın bu motora yolda goruyorum sankı adam motora bınmıs gıbı degıl motor adamın sırtındaymıs gıbı duruyo.. hondanın yuz karası o motor baska lafa gerek yok..

alacak olan sıfırını almasın kesınlıkle satarken satısı zor ve zarar ettırenbı makına cok nıyetlı olan gırsın sahıbınden coma ganımet gıbı 8000 nı devıren satıyo suan turkıyede en cok satan motor mondıal onun bıle ıkıncı elı cbr kadar fazla degıl..
    kardeş motosikletinin marka ve modeli nedir.söylermisin bana

yani bu kadar saçma bi zihniyet olur!
    TEK SİLİNDİR!
    125CC!
    NASIL Bİ BEkLENTİ İÇİNDESİNİZ ANLAMIYORUM Kİ.KÜÇÜKMÜŞ!PEHH...
    adamlar büyük kasa yapsa bu motora bu kadar büyük kasamı olur diceksiniz.
    hiç kusura bakmayın.siz motordan zerre kadar anlamıyorsunuz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Senin hayatında hayalini bile kuramadığın ve kuramayacağın kadar motor aldım sattım ben..ve bende Şu anda Suzuki GSR 600---Suzuki GSX-R 1000--Yamaha YBR 125 ------------Yamaha Rs 125 Cygnus --Honda CBR 125,, olmak üzere 5 tane makinam var ve Cıbır iyidir ,,,sen Mondiala bin..Ha şunuda belirteyim hiç bir zaman Racing aşkıyla yanmadım..Çünkü istediğim an istediğim makinayı aldım..herzaman bi tane vaya 2 tane büyük makinayı kapıya bağlarım..hazır kıta bekler..

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Onu bunu bilmem ben gördüümü söylerim ben CBR ile Pendik den mecidiye köye saat 01.00 sularında geçiyordum 1. köprü üzerinde 150 Km/H hızı gördüm Kalkışta ve uzun yolda CBF 150 yi rahat geçtim ama Twister la hiç karşılaşmadım...
    60 KG ağırlığım var, Motorda Modifikasyon var.....
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    3 yıl olmuş ahala bu konuda idda edenler var sanırım mevzuya bakyaa ufak bir modifiye ile honda innova bile toz yutturur cbr125 e bir gün kaptırmış temde 125km la giderken yanımdan 10km hız farkı ile geçen artçılı cbf250 deki elemanın bakışını hiç unutamıyorum
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    F5SS&CBR125
    Alıntı CBR-125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onu bunu bilmem ben gördüümü söylerim ben CBR ile Pendik den mecidiye köye saat 01.00 sularında geçiyordum 1. köprü üzerinde 150 Km/H hızı gördüm Kalkışta ve uzun yolda CBF 150 yi rahat geçtim ama Twister la hiç karşılaşmadım...
    60 KG ağırlığım var, Motorda Modifikasyon var.....
    abi doğrudur.ama herzaman çıkılacak bi hız değil cbr de.
    ben de 140+ gördüm bi kere ama 150 olmadı.twisterle kaldırdım geçemdim.

Motosikleti
    Alıntı contrary adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi doğrudur.ama herzaman çıkılacak bi hız değil cbr de.
    ben de 140+ gördüm bi kere ama 150 olmadı.twisterle kaldırdım geçemdim.
    doğrudur koçum dikkatli ol
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Honda CBF 250
    TARTIŞMAYA BİLE GEREK YOK...

SONUÇ ORTADA CBF 250...(sıradaki gelsin)
    <<<<KARADENİZ MOTOSİKLET KULÜBÜ>>>>
    (((((((((((( www.karmok.com ))))))))))))

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ılaların cogunda takaslı yazıyo o ne olucak senın motor dunyan kıcı kırık bı cbr 125 e sıkısmıs motordan anlamayan bı adam hayranlıkla bakar adam bı ara gazı ver dese kedı gıbı mıyavlıcak motor rahatlıkkonfor sıfır bı makına bel fıtıgı olur adamonda japonlar ufak tefek adamlar belkı kenılerıne ozel cıkarmıslardır o motoru veya rackıng askıyla yanan senın gıbılere oyalansınlar dıye ınsan kız arkadasını bıle alıp arkasına oturtmaya utanır o motorda zaten hayatı tehlıkesı var ınsanın o motorun ustunde ıncecık lastık kus gıbı hafıf bı ruzgar yesen yolda gıttın eee boyle savunucuları olduktan sonra adamlar tabı trıskadan bı motoru satar 5000 lıraya 600 luk makınalarda su sogutma yok buna koymus hep goz boyama 600 luk ısınmıyoda o fındıkkadar motormu ısınacak sacmalık zaten onu koymasa motor hepten cılız bı hal alır mecbur koymus 175 70 kılodan yukarısı bınmesın bu motora yolda goruyorum sankı adam motora bınmıs gıbı degıl motor adamın sırtındaymıs gıbı duruyo.. hondanın yuz karası o motor baska lafa gerek yok..

alacak olan sıfırını almasın kesınlıkle satarken satısı zor ve zarar ettırenbı makına cok nıyetlı olan gırsın sahıbınden coma ganımet gıbı 8000 nı devıren satıyo suan turkıyede en cok satan motor mondıal onun bıle ıkıncı elı cbr kadar fazla degıl..
    Öncelikle forumdaki yazım biçiminize dikkat ediniz burası birçok insanın ziyaret ettiği bir forum.

Ben yukarıdaki yorumlardan cbr125'i kullanmanız bir yana üzerine bile oturmadığınızı anlıyorum...

Cbr hakkında doğru bilgiler edinmek için modeller başlığı altındaki cbr125 konusunu ziyaret edin. Aksi takdirde diğer kullanıcıları da yanıltamayın.
    Çamur atma politikasıyla hiçbir yere varamazsınız.
    Eğer hoşlanmıyorsanız motordan seviyeli bir biçimde dile getiriniz.

Son olarak , su soğutmanın çoğu koşulda faydası görülen motorda su soğutmanın gereksiz olduğunu savunmanızdan, cbr kadar güvenli bir motorun tehlikeli olduğundan , 2. el piyasası oldukça iyi olan motorun 2. el piyasasında zarar etmekten bahsettiğinizden motosiklet hakkında hiçbir bilginiz olmadığını düşünüyorum.

Ayrıca motosikletin sadece gösteriş , ara gaz için üretilmiş bir araç olmadığı düşüncenizi haklı bulmuyorum.

Lütfen üyeleri yanlış yönlendirmeyelim. Bırakın motoru gerçekten kullananlar yorum yapsın.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    yaw motorsiklet alemınde su cbr 125 gıbı fuzulı bı motor gormedım nesını met edeler bu motorun anlamadım gıttı 95 kıloyum boyumda 180 fred cakmaktasın arabası gıbı ayaklarımı yere surtupte gıtsem daha ıyıydı 145 km hıza cıkar dıyenlere ben kesınlıkle ınanmıyorum 110 na gelemedım duz yolda bana gore ybr den bı farkı yok performans olarak guya cbf 250 yı gecermıs hadıyın ordan be ammada sallıyosunuz yanı 60 kıloluk adam bınıyo ustune dımdık bı rampadan asagı salıyo motoru oooo benım motorum 140 yapıyo dıye yazıyo buraya o sekıl hangı motoru vursan yapar zaten bısıkletı vur bayır asagı 100 yapar zaten cok cılız ıncecık tekerleklerı tam bı bısıklet cocuklara cıkarıyolar 50cc lık bı motor aynı onlara benzıyo tmm kalıtekı makına ama kardesım hersey kalıte degılkı bırazda gorunus estetık olucak ustune bındın mı altındakı ben motorum dıcek kaybolmucak altında cokta rahatsız ettı benı surus konforu gozunu sevıyım benım tıgerın ustune bınınce sankı ata bınıyomus gıbı oluyorum duzde 130 za cıkıyorum ustune basa basa dıyorum duzde bayır asagı salmıyorum yanı fıyatıda cok pahalı bence o tarz bı motor alacak olanlar hoysonung gt 250 derım bırıde cıkıp derse sımdı onuda gecer cbr dıye sasırmayın ne 125 makınaymıs be onne gelenı gecıyo vay anasını gt 250 net duzde 160 gordu benım sahsı gorusum kımseye tavsıye etmıyorum bu cbr 125 sı bı rackınk moor olarak bakmıyorum ona ne oldugu bellı olmayanbı motor
    aga sen ne yaptın yaa bendende insafsızmışsın okadarda değil canım

kım uzerıne bıle oturmamıs cbr 125sın sen yazımı ıyı okumadın galıba uzerıne bındım duzde 110 na gelene kadar akla karayı sectı motor ben burda sacmalayanlara kızıyorum adam yazmıs 251 mz de gecer dıye suan ben ıkı motor kullanıyorum aynı motoru baska bı fırma cıkarsa yerden yere vurmustunuz sımdı bırakın cbf yı 251 mz zı ben tigerle bıle gecerım o motoru varsa ıddası olan ızmıte yolu dusen ugrasın duz yolda salalım ıkısınıde bu tartısmada bıter boylece ben 182 95 kıloyum duzde cbr 125 110 na gelene kadar baya bı mesafe gerıde kaldı aynı sekıl tigere bındıgımde duzde 130 goruyo sımdı gordumemı ınanacam sızemı 140 km hızı duz yolda ruyasında bıle goremez o motor bız motor hayatımıza cıf sılındırlı modıfıyelı pejolarla baslamız adamız neyın ne oldugu belli hızıda bellı burda yazılanlara baksana adam 160 dıyo suzukı gs 500 170 yapıyo anca ona bıle rakıp yanı...

o motor cbr 600 zun kucuk bı maketı baska bısey degıl ybr su sogutmasız varmı ısınma sıkayetı olan halleyın 1000 lık makınaları bıle hava sogutmalı bu adamlar ısı bılmıyo o zaman koymamıslar radyator bu tıp motorlara radyator koymak ekstra bozulcak parca anlamına gelır.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    yaw motorsiklet alemınde su cbr 125 gıbı fuzulı bı motor gormedım nesını met edeler bu motorun anlamadım gıttı 95 kıloyum boyumda 180 fred cakmaktasın arabası gıbı ayaklarımı yere surtupte gıtsem daha ıyıydı 145 km hıza cıkar dıyenlere ben kesınlıkle ınanmıyorum 110 na gelemedım duz yolda bana gore ybr den bı farkı yok performans olarak guya cbf 250 yı gecermıs hadıyın ordan be ammada sallıyosunuz yanı 60 kıloluk adam bınıyo ustune dımdık bı rampadan asagı salıyo motoru oooo benım motorum 140 yapıyo dıye yazıyo buraya o sekıl hangı motoru vursan yapar zaten bısıkletı vur bayır asagı 100 yapar zaten cok cılız ıncecık tekerleklerı tam bı bısıklet cocuklara cıkarıyolar 50cc lık bı motor aynı onlara benzıyo tmm kalıtekı makına ama kardesım hersey kalıte degılkı bırazda gorunus estetık olucak ustune bındın mı altındakı ben motorum dıcek kaybolmucak altında cokta rahatsız ettı benı surus konforu gozunu sevıyım benım tıgerın ustune bınınce sankı ata bınıyomus gıbı oluyorum duzde 130 za cıkıyorum ustune basa basa dıyorum duzde bayır asagı salmıyorum yanı fıyatıda cok pahalı bence o tarz bı motor alacak olanlar hoysonung gt 250 derım bırıde cıkıp derse sımdı onuda gecer cbr dıye sasırmayın ne 125 makınaymıs be onne gelenı gecıyo vay anasını gt 250 net duzde 160 gordu benım sahsı gorusum kımseye tavsıye etmıyorum bu cbr 125 sı bı rackınk moor olarak bakmıyorum ona ne oldugu bellı olmayanbı motor
    hahaha yazılarını takip ettim:D cok acık sözlü kahveci diliyle anlatmışsın ama ben sana hak veriyorum ve aynen katılıyorum

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Arkadaşlar yapmayın bazı arkadaşlar CBR 125'in CBF250 yi geçebileceğini söylemiş.
    Adapazarına giderken benimle yarışa tutuşmak isteyen bir cbr125 ile resmen kedinin fare ile oynaması gibi oynadım. Dylan 150cc ve 16 beygir.
    Düz yolda rahatlıkla 130 a çıkabiliyorum yokuş aşağı ise 140 tam hıza ulaşıyorum.

Dylan bile cbr125 i çok rahat tokatlarken 20 beygir 250 cc bi cbf ile bu motoru karşılaştırmak çok yanlış
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

cbr 125 150 hayal dirrrrrrrrr yapmayın binmemiş olsam neyse cbf 250 dandiktir sevmem ama yarışta cbf 250 geçer

ama bi gerçek daha var ki o da cbx 250 gerçeğidir ... 24 hp

Motosikleti
    light bi supersport almak istersem bu ya aprilia yada derbi olur 2 zamanlı

kartepeli
    Senin kullandığın motorda bir tuhaflık varmış ya da sen kullanamamışsın.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-125r-699.html

Burada cbr'ın gerçek hızlarını öğrenebilirsin.
    Ayrıca hala su soğutmanın gereksizliğini yazıyorsun. Şişme diye birşey bilmiyorsun sanırım.
    Hayır ilk motorum olmasa 20.000 km kullanmasam inanıcam...
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    ybr 125 ile cbr 125 kıyaslamanı anlarımda arada yaklaşık olarak125 c fark war..
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Bazı arkadaşlar cbr 125 ile 150 hayal filan yazmışlar ben hergün benim cıbırımla 145 i görüyorum 150 yi ise 4000 km bakımından gelirken başka birisi gördü benimkiyle görkemin verdiği forumu açarsanız cbr 125 in kaç yaptığını fotoğraflı olarak görürsünüz

Ben cbf 250 yada cbx 250 ye birşey demiyorum hiç yarışmadım bu konuda bir şey demiyorum ama sırf cbf ve cbx i övmek için de cıbıra 150 yapamaz demeyin bu saygısızlık olur

Revilian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Hypermotard 796
    arkadaşlar ben de bişeyi merak ettim ya hayabusa mı daha hızlı yoksa cbr 125 mi?
    cbr alır gibime geliyo ama siz çok iyi bilen arkadaşlarımdan duymak istedim falan filan işte aldınız siz mesajı ;)

Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  Konu amacına ulaşmıştır. Daha fazlası geyik olacaktır.
    Daha fazla bilgiye ulaşmak isteyenler aşağıdaki konuları ziyaret edebilirler.

Bazı konu ve başlıklar belli bir süre sonra zaman aşımından dolayı önemini kaybettikleri için kilitlenirler.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

CBF 250 Başlığı
    CBR 125 Başlığı

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler