Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112 SonuncuSonuncu

cbr 125 mi daha hızlı cbf 250 mi ???

Motovento
    REKLAM ALANI

250 ss 125den buyuk tartismak bile yersiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    bobcat pgo gmax
    bırak cbf 250 yi benim freedom 200 ü gecemıyor

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı wedata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bırak cbf 250 yi benim freedom 200 ü gecemıyor
    haydaaa abi sen ne dedin ya bi tartışma daha.tam duruluyo ortalık
    Orgazma Dudak Büktürür

ulkumuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 151
    Biraz mantık çalıştırısak sağlıklı bir cbr ile cbf kafa kafaya gider son hızda...
    Cbr biraz güçsüz olabilir ama sürat için tasarlanmış olduğu için + 10 km cbf250 kadar rüzgar kesmez
    Cbr yüksek devir motoru olduğu için + 10 km
    o yüzden kafakaya giderler.... Ama
    Yokuş yukarı çıkarken kesinlikle cbf derim...
    Ayrıca şunu ekliyim hangisi geçer değil hangi sürücü geçer diye sorsanız çok daha mantıklı cevap alırsınız
    Dalından Kopan Yaprağın Akibetini Rüzgar Tayin Eder

Megadeth89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251/Ymh Virago 535/Benelli TNT 250
    katılıyorum motordan cok, motoru kullananla alakalı bisey.(sartalar bunun gibi esit olunca tabi)

yaw motorsiklet alemınde su cbr 125 gıbı fuzulı bı motor gormedım nesını met edeler bu motorun anlamadım gıttı 95 kıloyum boyumda 180 fred cakmaktasın arabası gıbı ayaklarımı yere surtupte gıtsem daha ıyıydı 145 km hıza cıkar dıyenlere ben kesınlıkle ınanmıyorum 110 na gelemedım duz yolda bana gore ybr den bı farkı yok performans olarak guya cbf 250 yı gecermıs hadıyın ordan be ammada sallıyosunuz yanı 60 kıloluk adam bınıyo ustune dımdık bı rampadan asagı salıyo motoru oooo benım motorum 140 yapıyo dıye yazıyo buraya o sekıl hangı motoru vursan yapar zaten bısıkletı vur bayır asagı 100 yapar zaten cok cılız ıncecık tekerleklerı tam bı bısıklet cocuklara cıkarıyolar 50cc lık bı motor aynı onlara benzıyo tmm kalıtekı makına ama kardesım hersey kalıte degılkı bırazda gorunus estetık olucak ustune bındın mı altındakı ben motorum dıcek kaybolmucak altında cokta rahatsız ettı benı surus konforu gozunu sevıyım benım tıgerın ustune bınınce sankı ata bınıyomus gıbı oluyorum duzde 130 za cıkıyorum ustune basa basa dıyorum duzde bayır asagı salmıyorum yanı fıyatıda cok pahalı bence o tarz bı motor alacak olanlar hoysonung gt 250 derım bırıde cıkıp derse sımdı onuda gecer cbr dıye sasırmayın ne 125 makınaymıs be onne gelenı gecıyo vay anasını gt 250 net duzde 160 gordu benım sahsı gorusum kımseye tavsıye etmıyorum bu cbr 125 sı bı rackınk moor olarak bakmıyorum ona ne oldugu bellı olmayanbı motor

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Honda CBR 125 iyi makinadır..Öğle hışto,,pışto makinalarlada kıyaslamayın..125 lik makinaların şahıdır ,,padişahıdır,,düzde 110--120 yapar,,oda kafidir zaten....Beğenmeyende alıp binmesin.Ben CBF 250 yede bindim ,,sıfır almıştım..3000 km reyi dolduramadan sattım..binemedim..düzde 130 km hızı asla geçmedi..CBR 125 çok iyi makina..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadaşlar cbf 250 ili 160 ı komple gördüm... ecza deposunda baska gören arkadaşlarda var... motoru açmayı bilmezsen motordan performasn bekleme....

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    (düzde 130 km hızı asla geçmedi) Kusura bakma ama senin kullandığın CBF'te galiba problem varmış.Biz de kullanıyoruz ama senin dediğin gibi değil.Makina düzde çok rahat 140 yapıyor ve en son 150'yi görüyor.
    Mevkiler insanlara değil, insanlar mevkilere şeref verirler.Defterdar Sarı Mehmet Paşa.Ferhat DEMİR. 0 535 621 54 08- 0 505 691 71 86

padısaha bak cay demle bısıkletlerın padısahı doru hanı gormesek ustunebınmesek tamam dıcemde yanı yurt dısında motor yerıne konmayan motorları burda padısah yaptınız hondanın boyle bı motoruda nasıl cıkardına aklım ermıyo aynı fıyatları karsılastırıyosak gt 250 derım 600 den asagı degıl goruntusu cok sekıl bı motor 2 tane cbr yı bırlestırsen o cusseye gelmez...

Motosikleti
    Benim açtığım motor sayısı en az 30 dur..Öğle güzel açmasını bilirimki,,ama motor boktansa ben ne yapayım..benim makina kötü çıktı,,zaten bende sattım..

Bakmaya ,,bakıpta görmeye bağlı..Haysungla cıbırı kıyaslamak zaten mantık olayı değil..cıbır sadece fiyatı aynı seviyelerde olan 125 liklerle kıyaslanabilir..mantık budur...

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kartepeli
    Yurt dışında mı yaşıyorsunuz acaba?
    Almanyada başlangıç motoru olarak en çok tutulan motorlardan biri olmasının dışında burada Ukraynada da tercih edillen , ve diğer Avrupa ülkelerinde tutulan bu motora yurt dışında motor denmemesini savunmanız çok ilginç.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Bence sadece hıza göre tartışmak çok saçma. Yani o zaman racinglerden başkası satılmasın. BMW 1200 enduroların hızı 600cc racinglerden düşük. Yani amacına göre karşılaştırılır zaten. Ama özellikle ufak motor kullanıcılarında ayrı bir problem hız...

Şimdi CBF250 ile 2 kişi şehirdışı gezisine gidersiniz. Torku CBR ye göre çok daha iyi olduğundan sıkmaz. Kampa gidiyoruz mesela çadır çanta filan sıkılmıyordum ben cbf ile. Ama cbr olanlar artçıları başkalarına veriyordu.

Son hızları yakın olabilir fakat amaçları farklı.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    peki konuyu biraz değiştirerek bende şey sormak istiyorum honda dylan cıbırı geçiyor diyolar ama bana mantık olarak pek olabilir gibi gelmiyor sizin fikirleriniz nelerdir ??

yaw arkadaslar bahsedılen makına alt tarafı 125 lık bı makına yok yurt dısında tutulmus arkadas motor surmesını bılmeyen korkan adam gıdıp alıyo onu bence bılmeyen bırı 250 lıktede cok ıyı ogrenır adam 2 ay kullanıyo satıyo burdada ynı durum bı bakın sahıbınden comda satılık cbr ganımet gıbı oyle bı anlatıyolarkı burda tum 125 cc ve 250 lıklerı gecer mantıgı var cok sacma bı mantık soyle bı alıcı gozuyle baksan cbr nın hıcbı ılgı ceken yerı yok 5000 lıra ona verıceme 2cı el ne makınalar var adamın bırı yazmıs bıde 251 lık mz de gecer dıye 251 lık mz ne cbr tanır yolda ne cbf dık yokuslardan vurupta ulastıgı hızları yazmayın burda duzde ne yapıyo ben 110 cok zor gordum duzde ne oturus pozısyonu rahat ne bı gosterısı ne cussesı var abartmayın bu makınayı bu kadar yok sofore gore degısırmıs kenan sofuogluna verın bı 250cc yenı ogrenmıs bırınede verın 600 cc angısı gececek makına asılıyosa adamda vıtes atmasını bılıyosa orda bıter ıs gerısı fasa fıso

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Alıntı kartepeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw arkadaslar bahsedılen makına alt tarafı 125 lık bı makına yok yurt dısında tutulmus arkadas motor surmesını bılmeyen korkan adam gıdıp alıyo onu bence bılmeyen bırı 250 lıktede cok ıyı ogrenır adam 2 ay kullanıyo satıyo burdada ynı durum bı bakın sahıbınden comda satılık cbr ganımet gıbı oyle bı anlatıyolarkı burda tum 125 cc ve 250 lıklerı gecer mantıgı var cok sacma bı mantık soyle bı alıcı gozuyle baksan cbr nın hıcbı ılgı ceken yerı yok 5000 lıra ona verıceme 2cı el ne makınalar var adamın bırı yazmıs bıde 251 lık mz de gecer dıye 251 lık mz ne cbr tanır yolda ne cbf dık yokuslardan vurupta ulastıgı hızları yazmayın burda duzde ne yapıyo ben 110 cok zor gordum duzde ne oturus pozısyonu rahat ne bı gosterısı ne cussesı var abartmayın bu makınayı bu kadar yok sofore gore degısırmıs kenan sofuogluna verın bı 250cc yenı ogrenmıs bırınede verın 600 cc angısı gececek makına asılıyosa adamda vıtes atmasını bılıyosa orda bıter ıs gerısı fasa fıso
    sen konuyu bir baştan sona kadar oku bir düşün sonra gel tekrar yaz kaç kere açıklıcak adamlar

Motosikleti
    Anlayana sivrisineğin kanat sesi azz.Anlamayana davulla ,zurnayla anlatsan yine az..Cıbır iyidir ..gerisi hikaye,,haket ,,haket hangil koz..Biri deve biri boz..Okkkadar.Fiyat olarak aynı olan 125 lik makinaların şahıdır.

yorum yapmaya bıle degmez bi makına bugun ıtıbarıyle 350 ılan var sahıbınden comda cok ıyıde bu mıllet nıye satıyo bunu ybr de 125 lık ama bı kalıbı var hondaya hıc yakısmayan bı motor bedava verseler ustune bınıpte kendımı gulunc duruma dusurmem..

Motosikleti
    İyiki sen söylüyorsun..O kadar çok CBR 125 varki,,en çok satılan makinalardan biri ..ne kadar çok ürün olursa okadar çok satlık olanı olur.CBR 600 F mükemmel makina en çok satlık makinalardan birisi şuan ..kötü makinamı,,hayır ürün çok.....Gülünç duruma düşme meselesine gelince..bana gülende buyursun gülsün..inanın makinaya bakanların % 95 hayranlıkla bakıyor.% 5 de imrenerek..kimsede ,kimseye zaten bedava,,bırakın Cıbırı vermeyi 2 tane hıyarı bile vermez..böğle şeyler söyleyince asıl ben ğülümsüyorum..hemde tebessümle..

ılaların cogunda takaslı yazıyo o ne olucak senın motor dunyan kıcı kırık bı cbr 125 e sıkısmıs motordan anlamayan bı adam hayranlıkla bakar adam bı ara gazı ver dese kedı gıbı mıyavlıcak motor rahatlıkkonfor sıfır bı makına bel fıtıgı olur adamonda japonlar ufak tefek adamlar belkı kenılerıne ozel cıkarmıslardır o motoru veya rackıng askıyla yanan senın gıbılere oyalansınlar dıye ınsan kız arkadasını bıle alıp arkasına oturtmaya utanır o motorda zaten hayatı tehlıkesı var ınsanın o motorun ustunde ıncecık lastık kus gıbı hafıf bı ruzgar yesen yolda gıttın eee boyle savunucuları olduktan sonra adamlar tabı trıskadan bı motoru satar 5000 lıraya 600 luk makınalarda su sogutma yok buna koymus hep goz boyama 600 luk ısınmıyoda o fındıkkadar motormu ısınacak sacmalık zaten onu koymasa motor hepten cılız bı hal alır mecbur koymus 175 70 kılodan yukarısı bınmesın bu motora yolda goruyorum sankı adam motora bınmıs gıbı degıl motor adamın sırtındaymıs gıbı duruyo.. hondanın yuz karası o motor baska lafa gerek yok..

alacak olan sıfırını almasın kesınlıkle satarken satısı zor ve zarar ettırenbı makına cok nıyetlı olan gırsın sahıbınden coma ganımet gıbı 8000 nı devıren satıyo suan turkıyede en cok satan motor mondıal onun bıle ıkıncı elı cbr kadar fazla degıl..

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler