Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motoran Torro 100 & Mondial 100 MFH

Motovento
    REKLAM ALANI
    Thisfalse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan Yok
    Sizce hangisi daha sağlam daha iyi arkadaşlar ??

Mondial :

Torro :
    Her Zaman Kötüyü Söyle. O Zaman Kahin Olma Şansın Artar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    kıyaslama yaparsak=
    1:hız okarak mondial motoran dan daha hızlı bizzat denedik arkadaşım 100 ü gördü mondial ile bende de torro 100 var max hız olrak 85 km gördüm
    2:motoran mondial den daha yüksek yani altı bozuk arazi de sütmeden rahatlıklı ilerleye bilirsin
    mondial biraz daha alçak kalıyor alıto sürttüğü zamanlar oldu..
    3:çekiş olarak mondial 2 kişi bayırı çımadığını gördüm benim öyle bir problem olmadı ve çıkmış olduğumuz yol toprak ve trtıklı bir yol
    3: bakım ve onarım masrafları eşitBu bilgiler umarım yeterli dir.
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

Motoran Torro 100 Şikayet

3 aydır Motoran torro 100 kullanıcısıyım ve motor 3000 klm'de motor rahat ve kullanışlı ama bütün cin malları gibi buda sonucta kalitesiz bir mal motorda zamanla ufak tefek sorunlar cıkıyo 1500 klm'de silindir kapagından yağ sızdırmaya başladı ve ön firen diski yamuk giderken kesik kesik ön firen tutuyor servise gösterdin diski deyiştirecekler ama ellerinde yedek parca yok önce fabrikaya faxla bildiriyorlar parca ondan sonra geliyor bu durum bana cok komik geliyor serviste yedek parca olması gerekmiyormu sizce? sonra gelelim silindir kapandan sızan yağa bunu iki defa gösterdim biraz cıvatalarını sıkalım sızdırmaz diyip gönderiyorlar ama sorun hep aynı yani servislerdeki ustalar sonderece acemi cocuklar motrlar baştan dogru düzgün toplanmıyor bile ustalar ufak tefek sorunları baştan sağma taktiklerle halletmeye calışıyorlar yani anlayacagınız servis ve garanti kocaman bir yalan sadece müşterilerini oyalama ve ovutmadan başka hicbir şey diyil. Eyer bu motoru almayı düşünüyorsanız bir çok sorunlarını kendiniz halletmelisiniz veya güvendiginiz birtamirciniz olması gerekiyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:57 ----------

Şkayetim Motordan digil sonucta elimizdeki mal cin malı, elbetteki belir zamanlada sorunlar cıkacak. Motorun cekişi ve hızı mükemmel diyebilecegimiz kadar iyi motor tek kişi çok rahat saate 100km yi görüyor, iki kişiken bile oldukca dik yokuşları cok rahat bir şekilde cıkıyor. Malesef servisler oldukca sorumsuz davranıyor ve garantiyi'de oldukca zorlaştırıyorlar

varan22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2004 ybr 125
    kendim 3 yıl önce motoran 100 almıştım sıfır. 1.700 tl ye şimdi kaç para bilmiyom ama ne mondial nede motoran tavsiye etmem kendim bir yıl bile olmadan sattım. ikisinde de titreşim hat safa da malzeme olarak çok kalitesiz zaten yüzde yüz çin ikiside. şu an ikinci el bir 2004 ybr aldım 2.000 tl ye ve üç yıldır sorunsuz bir şekilde keyifle biniyorum. aldığım torro beni üç kez yolda bırakmıştı ama 100 bin km lik yamaha beni bir kez dahi yolda bırakmadı ve masraf çıkarmadı. üstelik motoranı sıfır almıştım ve bir yılda üç defa yamahayı ise 100 bin km ikinci el aldım ve üç yıldır daha bir kez bile yolda bırakmadı beni. eğer paran çoksa çin malı yok paran azsa ybr.. bunu ters söylemiyorum aynen yazdığım gibi.. ucuz mal alacak kadar zengin değilim .. böyle bir deyim de var ve de çok doğru

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)