Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

3'ünden 1'ini alacağım ama hangisi? (250'lik Maxiscooterlar)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı overrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonuç silverwing gibi görünüyo bana kısmetse metehan abi, 2008 15000km'de falan bulunabiliyo 10000 civarına.
    sılwervıng kullanmış bi Halis agamız var ona da diyimde buraya bişeyler yazıversin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    overrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda wave 110i
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sılwervıng kullanmış bi Halis agamız var ona da diyimde buraya bişeyler yazıversin...
    Her zaman bekleriz abi, füme veya lacivert silverwing çok klas duruyo, honda kalitesi de tartışılmaz.

halilertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    Her zaman bekleriz abi, füme veya lacivert silverwing çok klas duruyo, honda kalitesi de tartışılmaz.
    hımmmm evet

size metalaruji uzamanının bir kaç yarış sonrası honda hakkındaki yazısını yazayım buraya isterseniz, neyse birçok honda kullanıcısını üzmek doğru değil
    let it be

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    içimden bir ses diyor ki bu maksi skutır işinden çok çabuk soğuyacaksın...

bu arada madem skutırcı olucan...

http://www.scooturk.net/

bu sitenin admini mi moderatörü mü bilemedim bir abimiz var...Engin Bey...beni çok sever sayar...ona da bizzat danışabiliriz...teli var...istersen sana veririm...Ferco Motorun personeli kendisi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Alıntı halilertan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hımmmm evet

size metalaruji uzamanının bir kaç yarış sonrası honda hakkındaki yazısını yazayım buraya isterseniz, neyse birçok honda kullanıcısını üzmek doğru değil
    Nesi varmış hondanın.Adamlar adam gibi motor yapıyo işte.Burgman gibi 400 cc tek silindir motoru 23 milyara satmıyo.Konu maxiscootersa çeşitlilik ve sağlamlık konusunda honda ve kymconun eline kimse su dökemez.Bir de italyanlar var tabi.Her ne kadar sağlam oldukları söylensede bakım ve yedek parça masrafları birde servis sıkıntısı sorunlarından bahsediliyo.Xmax ve burgman bilinen en sorunlu maxiscooterlar.

halilertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    şimdiye kadar sorunlu bir xmax veya burgman etrafımdaki arkadaşlarımda görmedim, bende sıfır km xmax aldım 20.000km kullandım sorun yaşamaım, halen 70.000km de kullanmaya devam eden arkadaşım var sorunsuz devam ediyor. acaba bahsi geçen xmaxlar veya burgmanlar motora binmeyi bilmeyen ve servis yerine ksaba giden gerzek takımı olmasın, çünkü benim sattığım xmax ilk haftasında su kaynattı, ardından yatak sardı, çünkü arkadaş 600cc lerle birlikte tapa gaz yola gitmiş dandik yağ koymuş filan filan........ ama hondanın metal konusunda zayıfığı var diyorum, konuyu farklı yönden almayalım lütfen,
    let it be

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Alıntı halilertan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdiye kadar sorunlu bir xmax veya burgman etrafımdaki arkadaşlarımda görmedim, bende sıfır km xmax aldım 20.000km kullandım sorun yaşamaım, halen 70.000km de kullanmaya devam eden arkadaşım var sorunsuz devam ediyor. acaba bahsi geçen xmaxlar veya burgmanlar motora binmeyi bilmeyen ve servis yerine ksaba giden gerzek takımı olmasın, çünkü benim sattığım xmax ilk haftasında su kaynattı, ardından yatak sardı, çünkü arkadaş 600cc lerle birlikte tapa gaz yola gitmiş dandik yağ koymuş filan filan........ ama hondanın metal konusunda zayıfığı var diyorum, konuyu farklı yönden almayalım lütfen,
    Geçen senelerde suzuki efsane scooterı tek silindirli burgman 400'ü 23 bin liraya satarken honda çift silindirli sw400'ünü nerdeyse yarı fiyatına 12.500 liraya satıyodu.Burgman400'ün 2008'den sonraki yeni kasalarında varyatör sorunu olduğunu bilmeyen yok.Düşük hızlarda vahşi bir at gibi öne atılan o efsane scooter burgmandır.Böyle burgmana binmek rodeo yapmaktan farksız.Eski kasalarınında yağ eksiltme huyunu da herkes biliyo.Zaten tek silindir şehir içinde çok fazla olmasa bile titreşim yapıyo.Sonuçta sw400 kadar titreşimsiz değil.Hem sw400 beygir olarak burgmanı döver.Gelelim xmax'a.Senede 3 tane akü değiştirenler acaba gerzekliklerinden mi değiştirmiş yoksa elektrik tesisatındaki kronik arızasından dolayı mı?Şimdi diyeceksinizki o sorun çözüldü artık xmaxlarda elektrik arızası yok.Daha geçen günlerde yolda giderken kendi kendine cayır cayır yanan xmaxın videolarını hepimiz izledik.

Motosikleti
    Honda wave 110i
    Yardımcı olan herkese çok teşekkürler, sonunda 8700km'de 2008 silverwing400 sahibi oldum.

Honda, hayat onda olduğunu biliyordum ama üstüne bi de maksiscooter olunca gerçekten rahatlık budur diyorum şimdi. Bu alet son durağım olacağa benziyor. Kolay kolay motor değiştirmem artık.

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun iyi günlerde kazasız belasız kullanın resim isteriz
    Ninja

Motosikleti
    Honda wave 110i
    Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun iyi günlerde kazasız belasız kullanın resim isteriz
    Çok teşekkür ederim, havalar düzelince güzel bi yıkatıp birkaç resim paylaşacağım inşallah.

KBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Yardımcı olan herkese çok teşekkürler, sonunda 8700km'de 2008 silverwing400 sahibi oldum.

Honda, hayat onda olduğunu biliyordum ama üstüne bi de maksiscooter olunca gerçekten rahatlık budur diyorum şimdi. Bu alet son durağım olacağa benziyor. Kolay kolay motor değiştirmem artık.

hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullan inş en güzel tercih olmuş
    bende fz6 fazer ve z750 s arasında gidip gelirken gsr 600 aldım :D
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.
    Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

Motosikleti
    Honda spacy 2001
    Ben'de SYM 250 kullandım çok güzel artıları olan bir motor.Çekiş ,sürat Tek kişi ile mükemmel.
    İki kişi bindiğiniz zaman motor kendisini toplamada baya bi zorlanıyor,max sürat 110 geçmez(iki kişi).

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı sayim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben'de SYM 250 kullandım çok güzel artıları olan bir motor.Çekiş ,sürat Tek kişi ile mükemmel.
    İki kişi bindiğiniz zaman motor kendisini toplamada baya bi zorlanıyor,max sürat 110 geçmez(iki kişi).
    arkadaş motorunu almış ve şu iki kişi toparlama ve 110 geçmez olayı garip geldi , senin motorunda sorun vardı bence . düz yolda çok rahat 140 iki kişi ile 130 135 km/h çok rahat bi şekilde çıkıyodu ve seriliğinden hiç bişey kaybetmiyodu dostum.
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KBC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş motorunu almış ve şu iki kişi toparlama ve 110 geçmez olayı garip geldi , senin motorunda sorun vardı bence . düz yolda çok rahat 140 iki kişi ile 130 135 km/h çok rahat bi şekilde çıkıyodu ve seriliğinden hiç bişey kaybetmiyodu dostum.
    arkadaş belki de sym 250i evo kısmını atlamış olabilir
    Ninja

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    benim arkadaşımda xiting 250 i var 2008 çok memnun . tavsiye ederim.
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı gs500inanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim arkadaşımda xiting 250 i var 2008 çok memnun . tavsiye ederim.
    arkadaşım biraz konuyu okuma zahmetinde bulunursan
    overrider almış motorunu .....

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/mark...#ixzz1J8ZO3yDL

ALMIŞŞŞŞŞŞ

maestro33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1200 GS
    O zaman hayırlı olsun

Motosikleti
    Honda wave 110i
    Herkese çok teşekkürler, bu serüvende beni yalnız bırakmadınız ve şu an çok zevkle kullandığım bir motora sahip oldum. Allah herkese gönlünden geçeni nasip etsin.

dincer59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 CBF150 GRI
    Buda enteresan 3 tane sıfır motor arasında kalıp başlık açmak sonradan gidip ikinci el daha pahalı bi motor almak Honda hayat onda demek bu olsa gerek ne diyelim ayırlı uurlu olsun tekerin düz basa kazasız belasız inşallah

Bu arada resimleri hala koymamıssın bekliyoruz ona göre.
    Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift!
    ONE LIFE LIVE IT

Honda CBF 150 '11 ( 8750 km)

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler