Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangisini seçmeli?

Katılımcı sayısı
313. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Hyosung -S&T Kanuni GT250R

105 33.55%
  • Honda CBR250R

130 41.53%
  • Kawasaki Ninja 250R

78 24.92%
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Honda CBR 250R - Hyosung GT 250R - Kawasaki Ninja 250R hangisini seçmeli?

Motovento
    REKLAM ALANI
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Benim büyük SS derdim yok, herkes geçiş motoru diye bakıyor, ama benim baktığım açıdan bakın bir de.. Hız derdim yok, zaten büyük cc motor kullanıyorum. Uzun zamandır kendim yapacağım bir motor arıyordum bobber tarzı olacaktı, eşime yapmayı niyetlenmiştim. Eşimde motor sürmek istiyor ve en çok hoşuna giden motor yzf 125 idi, yzf den daha ucuza ve her zaman beni tatmin edebilecek bir motor, İstanbulda 130 üzerine çok nadir çıkıyorum, 130 üzerine çıktığım tek yol Edirne ve ankara otobanları... E şimdi ben SS istemiyorum, istesem gidip 2. el alırım, yılalrın deneyimi de var ama almıyorum istemiyorum fazla hırçın motor, hem eşim kullanmayı öğrenir hem de 2. çok güzel bir oyuncağım daha olur Bi de bu açıda bakın bırakın 250 cc lik motorun SS başlangıcı olmasını, diğer motorlarla karşılaştırmayı, bu ülke de 7-8 milyara millete çin malı motor geçirmeye çalışıyorlar, örneği mondial...
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...32509790/detay

gt 250 r'ın fiyatı bayisinde 7.700 tl'ye düşmüş.cbr 250 r ile arasında 1100 liralık bir fark oldu.kıyasıya rekabet sürecek gibi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten ÖTV indiriminden önce sahibinden.com' da 8400 - 8250 diye satıştaydı bu motor(GT250R) değişen bişey yok yani indirim filan yok ortada...
    ÖTV indiriminden önce diye bahsettiğiniz fiyat sıfır 2010 modeller için geçerliydi. Şimdi 2010 model sıfır motorlar 7600-7700 TL'ye satılıyor. Forumda kurubuz nickli üyenin bir arkadaşı 7600 TL'ye almış. Hangi bölümde yazdığını hatırlamıyorum şimdi

Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster

gt 250 r'ın fiyatı bayisinde 7.700 tl'ye düşmüş.cbr 250 r ile arasında 1100 liralık bir fark oldu.kıyasıya rekabet sürecek gibi.
    İlanı da güncellemişler zaten. Bu ilandaki 2010 model. Ben 2011 istiyorum derseniz 8546 TL vermeniz gerekiyor.

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Neyse, ............ bayağı uzuyor muhabbet. Aslında kayife de veriyor. Honda' mı Hyosungmu (ST mi)? Bekleyip görelim derim ben. Alanlar (şimdiden de hayırlı olsun) illaki burada topic açıp yazacaklardır, toplanacaklardır herkes gibi onlarda. Sonra, inşallah birşey olmazda, şurasında şu oldu, burasında bu oldu, vs, vs, vs..... bizlerde okuruz işte. Sonuçta kul yapısı. Artık globalleşen dünyada herkes para ve kar peşinde. Ordan burdan herkez kırpıyor artık.
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

morder61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd - KTM DUKE 200 (yedek pilot :)
    Merhabalar

Bence honda fiyat ve tasarım olarak ıyı.Yenı baslayana ıdeal olurmu bılmıyorum ama bende bu motorla baslamayı dusunuyorum.Tek silindirin dezavantajı olur dıyorlar ama honda bunu dusunmustur bu kadar basıt olacagını sanmıyorum.Az yakıyomus dıyorlarda bı cok 250 cc bu cıvarda degılmı zaten .ben 0 almak ıstıyorum ama su ındırım ne zamana kadar gecerlı bılgısı olan varmı.

ooooooooo tabiki de sıfır gtr alınır. 29 hp ve iri yapı varken 26 hp honda alınıp devamlı rakiplerden tokat yemek olmaz. honda da ters teleskopik çatal olmadıgı gibi tekerler ince ve tek disk firen daha gtr 250 yi yakalamak için honda çok çalışmalı çokkk

gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooooooooo tabiki de sıfır gtr alınır. 29 hp ve iri yapı varken 26 hp honda alınıp devamlı rakiplerden tokat yemek olmaz. honda da ters teleskopik çatal olmadıgı gibi tekerler ince ve tek disk firen daha gtr 250 yi yakalamak için honda çok çalışmalı çokkk
    Sizle şu beygir-güç-keyif olayıyla ile ilgili konuşamayacağız sanırım.

29 hp iri yapılı Hyosung yerine kesinlikle 26 hp nispeten yapılı Honda'yı tercih ederim...

giriş çok güzel olmuş skullhunter ellerine sağlık.teşekkür ederim.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Sende bi takmışsın beygir beygir biri 26ymışta biri 29muş.Nolmuş yani bu kadar mı önemli ? Bi tutturmuşsunuz tokat yemem.Benimde fikrim hyo gt250den yana.Çünkü şahsen honda kalitesi olsada o parayı o cılız motora vermem.Hyo'da kullanmayı bilene güzel.Honda kalitesini tabiki bulamazsın hyoda ama motoru hor kullanmassan bir sorunda olmaz.he çok bilmiş gibi de konuşmak istemiyorum hyo kullanmadım.Kullanan bir çok arkadaşım oldu ve hala var.Bende şuan hyo konusunda kararsız kalan kişilerdenim ama bu gidişle hyo alacağım gibi.Herkesin söylediği şey aynı ''motoru zorlamassan oda seni zorlamaz.'' sende zaten ne istiyorsun ki 250'lik motorla?uçmak mı?yoluna bakıcaksın işte.

Neyse..Honda kalitesi tartışılmaz.Fakat bu 2 modeli kıyasladığımız zaman ben hyo 250 diyorum

beygir önemlidir. güç altında olsunda kullanmazsan kullanma ister keyif li keyifli 120 ile git isterse araçlardan hemen uzaklaş. 6,7 beygirin önemi çoktur azımsamayın bu beygirlere para basıyoruz zaten teknoloji kullanılsaydı yapamazmıydı honda gibi büyük bir marka 40 hp ama fiyatı artardı. işte sonuç motoru ucuz mal edip müşteri toplamak dışarda 5500 e burda 8800 e satıyor. bu beygire bu para çok
    cbr 600 f 110 hp
    cbr 600 rr 117 hp
    işte bu kadar küçük bir fark eskiden pist dönen 600 f devirmeye yetti arttı bile

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    beygir önemlidir. güç altında olsunda kullanmazsan kullanma ister keyif li keyifli 120 ile git isterse araçlardan hemen uzaklaş. 6,7 beygirin önemi çoktur azımsamayın bu beygirlere para basıyoruz zaten teknoloji kullanılsaydı yapamazmıydı honda gibi büyük bir marka 40 hp ama fiyatı artardı. işte sonuç motoru ucuz mal edip müşteri toplamak dışarda 5500 e burda 8800 e satıyor. bu beygire bu para çok
    cbr 600 f 110 hp
    cbr 600 rr 117 hp
    işte bu kadar küçük bir fark eskiden pist dönen 600 f devirmeye yetti arttı bile

Tamam doğrudur tabi ama beygirden önce diğer hususlar var.Bende o parayı cbr250ye vermem.Beygirde bunlardan bir faktör tabii ama beygirden önce hyo'nun cbr250ye göre çok daha kaslı ve hoş bir görünümü var.Ben bu yüzden hyo derim.Hyosung'u yerin dibine vuranları da anlamıyorum.Honda kalitesi bekleyemeyiz ama kötülencek bir motor asla degil diye düşünüyorum

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Şehir içinde Honda ideal. CBF 150 bile 2 senede yağ filtre ve bujiden başka hiçbir sorun çıkartmadı. 250 Antalyaya geldiğinde bi pazarlık yaparız bayi ile

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    İkisi Amerika gibi bir ülkede satılsaydı,hyosung 2 kat daha fazla satardı ama burası Türkiye.
    Kalite, performans, teknik servis, yedek parça fiyatları, tasarım, ses gibi konularda puanlasanız çok yakın puanlar çıkar burda.
    facebook.com/kaskafa

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı ShowDown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkisi Amerika gibi bir ülkede satılsaydı,hyosung 2 kat daha fazla satardı ama burası Türkiye.
    Kalite, performans, teknik servis, yedek parça fiyatları, tasarım, ses gibi konularda puanlasanız çok yakın puanlar çıkar burda.
    Acaba nerden duydunuz bu bilgiyi, satılmıyor mu ABD de, satış rakamları belli...
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Kalıte, yedek parca ve servıste honda
    Gorunuşu hyo guzel duruyor ve 2 sılındır
    Ikı motosıklet ıcınde karsılastırmak bence cok erken, cbr 250r bıraz km yapsın bakalım
    kronık bı hastalıgı cıkacakmı?
    Sadece japon dıye hondaya baglanmamalı, dıger markalarada azda olsa ılgı vermemız gerekır. 2004 ten sonra cınlıler pıyasayı sarmasıyla beraber, ıster ıstemez japonlar fıyatları dusurdu. ÖTV+KDV= ülkemizde çok düşük, benzın fıyatları cok ucuz
    Ben hyo tercıh ederdım

civic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07 Moto Cage
    Herkez kendi zevkine ve markasına göre yorum yapıyor muhakkak

Daha önce de hyo ile bicok motor karşılaştırıldı. İkisini de alan memnun kalacak eminim fabrikasyon sorunlar vs olmadığı sürece. Tamamen beğeni meselesi ben hız ve görünüm için hyo ya gectim aldığıma da zerre kadar pisman değilim Allah da bozmasın ins

hondanın belirlediği fiyat gercekten güzel bir hatası sorunu yoksa cok satacağı kesin

Bu arada fz6_fazer benzin fiyatları cok ucuz derken )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:49 ----------

bircoğunuz bakmıssınızdır ama

http://www.youtube.com/watch?v=zedjh39y9nQ

http://www.youtube.com/watch?v=FVEft...eature=related

Repartitor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    250 lik SS binmek istedim HYO GT250R aldım
    250 lik ST binmek istersem HONDA CBR250R alırım
    Saygılarımla..

arkadaşalar bugün bursa motomaxa gittim kaskımı aldım.scorpion exo-750 siyah renk battle serisi.air pump özelliği falan var.daha önce hiç böyle kaskım olmamıştı hep dandik şeyler takardım.mont kask ve sırt koruma hazır motoru alana kadar bir ay boyunca diğer eksiklerimide tamamlayıp tam koruma binecem motorun üstüne.bu kasktan kullananınız var mı acaba,giyip çıkarması biraz zahmetli benim kafa ölçüsü 58 ama 60lık anca oldu L beden.62lik taktım kafama adam olmaz sağa sola dönüyor bu sen 60lık al dedi kafaya takınca cuk oturuyor ama giyip çıkartırken kulaklarım kaskın içinde kalacak diye korkuyorumnormalmidir bu?ben hiç full face kask giymedim ondan garip geldi galiba.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu arada 2 motorun boyutlarının karşılaştırmasını merak eden arkadaşlar için detaylar :

Uzunluk/Genişlik/Yükseklik

HONDA CBR250R :
    2,030 x 709.5 x 1,127 mm

KAWASAKİ Ninja250R :
    2,085 x 715 x 1,115 mm

CBR, Ninja'dan 5,5 cm kısa, 5,5 cm geniş, 12 cm yüksek

Ayrıca arka lastik Ninja'da 130 ebatında iken, CBR'da 140 kullanılmış.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşalar bugün bursa motomaxa gittim kaskımı aldım.scorpion exo-750 siyah renk battle serisi.air pump özelliği falan var.daha önce hiç böyle kaskım olmamıştı hep dandik şeyler takardım.mont kask ve sırt koruma hazır motoru alana kadar bir ay boyunca diğer eksiklerimide tamamlayıp tam koruma binecem motorun üstüne.bu kasktan kullananınız var mı acaba,giyip çıkarması biraz zahmetli benim kafa ölçüsü 58 ama 60lık anca oldu L beden.62lik taktım kafama adam olmaz sağa sola dönüyor bu sen 60lık al dedi kafaya takınca cuk oturuyor ama giyip çıkartırken kulaklarım kaskın içinde kalacak diye korkuyorumnormalmidir bu?ben hiç full face kask giymedim ondan garip geldi galiba.
    Doğrudur, kaskı tuttuğun zaman kafanın içeride oynamaması lazım.
    Takıp çıkartırken kayışlardan tutup yanlara doğru esnetirsen daha rahat edersin.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler