Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangisini seçmeli?

Katılımcı sayısı
313. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Hyosung -S&T Kanuni GT250R

105 33.55%
  • Honda CBR250R

130 41.53%
  • Kawasaki Ninja 250R

78 24.92%
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Honda CBR 250R - Hyosung GT 250R - Kawasaki Ninja 250R hangisini seçmeli?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    herkesin gözünden kaçan bir konuyu hatırlatmak istiyorum...cbr125 in bir sinyali şu kadar,grenajı bu kadar diyen arkadaşlar bu modelin parçalarının çok mu ucuz olacağını düşünüyorsunuz...heyecandan kimsenin aklına gelmiyor sanırım...
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Ninja 250r
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

Alıntı hocaseko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkesin gözünden kaçan bir konuyu hatırlatmak istiyorum...cbr125 in bir sinyali şu kadar,grenajı bu kadar diyen arkadaşlar bu modelin parçalarının çok mu ucuz olacağını düşünüyorsunuz...heyecandan kimsenin aklına gelmiyor sanırım...
    bilmediğimden soruyorum gt 250 r'ın parçaları ucuz mu?

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Kawasaki nin 250 klasmanına hala giremediği düşüncesindeyim.bana göre En fazla satılan 250 cc motor cbr 250 olacak bu sene.
    özellikle servis ve parça sıkıntısı nedeniyle kawasakiler yine geri planda kalacaktır.
    Honda parça sorunu olmayan, servis ağı geniş olan bir marka ülkemizde ...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    GT 250 R (silindir ve gidon farkıyla )

ayrıca görüntü daha kıyak. honda dan daha irisini beklerdim. isim önemli ise beklerdim yani.
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbr 250r ları herkes merak ediyor.forumda alan olursa kullanıcı başlığı coşar.
    rakiplerine göre en büyük + sı yeni nesil teknolojisi ve yakıt tüketimi olur. bence görünüş olarakta ninjadan 2adım önde.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    FZR 600
    cbr 250 yeni çıktı inceledim çok başarılı alanında. parçada bol. ama diğer yandada yılların tecrübeli ustası ninja 250 si tercih senin
    hayallerle yaşamak varya bitiriyor beni be... :farao:

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    8.800 tl ye 250lik sıfır supersport honda bulmuşsunuz daha neyin tartışmasını yapıyorsunuz allah aşkına? fiyatı artmadan imkanı olanlar alsın diyorum (.) hyosung yanına bile yaklaşamaz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Fiyatlar ne durumda.Kawasaki ötv indirimini ninjaya yansıttı mı?Son fiyat durumu nedir?

ellvis_78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    arkadaşlar henuz türkiyede kullanılmaya baslanmadı cbr yeni serisi lakın dısarıda oyle degıl kullananlar testınıde yapmıslar
    cbr 25o son hız :160-170 videosuda var
    ninjada +5 km hız gorunen o
    0 ' dan 100-200-300 metrelere kadar hızlanmalarda cbr 250 daha seri ( yapılan degerlendirmelere göre )
    stil olarak racıng tarzım degil ama bı satılsın kullanılsın ondan sonra bakılır
    turkıyede satılacaklar için abs li opsiyonel olarak sunulacak dıye bılınıyor ama yurt dısında abs lı olmayan modelde var ve 400 euromu dolarmı bir farkta var
    vtr 250 gelmıstı fıyat yuksektı satılmadı cbr fiyatları tabıkı otv den dolayı daha uygun hale geldı yamaha 125 cc lık bır motoru alıp kalıte alıcam dıye fazladan 5-6 binlira fazla verilir mi + 250 cc den bile pahalı
    naket tarzı olsa ( paramda olsa ) düşünmeden alırım 250 li lik makinayı alırdım
    gördüğüm kadarıyla baya bı yakısıklı alımlı duruyor albenısı de var gosterısıde
    kedi uzanamadıgı cıger kotu dermıs ( ninjada ayrı bı güzel fıstık yesılı tr de en cok begenılen rengıydı yanılmıyorsam -

kimi esmerden kımı kumraldan kımı sarısından kımı cıkolatadan '' bihter -sütlüsü-findik fistık bla bla bla '' kalitesi bilinenve ıspat etmiş makınalrı yabana aymayalım
    davul bıle dengı dengıne , denginizi bulun alın bının

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Honda alırsam 600' lük makinesi için alırım. Gerisi için değmez bana göre.
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilmediğimden soruyorum gt 250 r'ın parçaları ucuz mu?
    Komple eksoz takımı 2 bin liraydı sanırsam.GT250r'nin parçalarının hondadan daha aşşağı kalacağını sanmam.

Alıntı ellvis_78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar henuz türkiyede kullanılmaya baslanmadı cbr yeni serisi lakın dısarıda oyle degıl kullananlar testınıde yapmıslar
    cbr 25o son hız :160-170 videosuda var
    ninjada +5 km hız gorunen o
    0 ' dan 100-200-300 metrelere kadar hızlanmalarda cbr 250 daha seri ( yapılan degerlendirmelere göre )
    stil olarak racıng tarzım degil ama bı satılsın kullanılsın ondan sonra bakılır
    turkıyede satılacaklar için abs li opsiyonel olarak sunulacak dıye bılınıyor ama yurt dısında abs lı olmayan modelde var ve 400 euromu dolarmı bir farkta var
    vtr 250 gelmıstı fıyat yuksektı satılmadı cbr fiyatları tabıkı otv den dolayı daha uygun hale geldı yamaha 125 cc lık bır motoru alıp kalıte alıcam dıye fazladan 5-6 binlira fazla verilir mi + 250 cc den bile pahalı
    naket tarzı olsa ( paramda olsa ) düşünmeden alırım 250 li lik makinayı alırdım
    gördüğüm kadarıyla baya bı yakısıklı alımlı duruyor albenısı de var gosterısıde
    kedi uzanamadıgı cıger kotu dermıs ( ninjada ayrı bı güzel fıstık yesılı tr de en cok begenılen rengıydı yanılmıyorsam -

kimi esmerden kımı kumraldan kımı sarısından kımı cıkolatadan '' bihter -sütlüsü-findik fistık bla bla bla '' kalitesi bilinenve ıspat etmiş makınalrı yabana aymayalım
    davul bıle dengı dengıne , denginizi bulun alın bının
    çok güzel deyinmişsin kedi erişemedigi cigere kötü dermiş
    bu gün itibariyle ninja ve cbr 250 yi kıyaslama fırsatı buldum. fuarda
    biri demiş malzeme farkı var honda da demiş. ne alaka belkide gönlü ondaydı. ben kalitede bir fark seçemedim. insan sevdimi sevdiginde kusur bulmazmış.

bu cbr 250 daha yeni belki dışarda bir senedir kullanılıyor. daha ne oldugu belli degil. motoru ne kadar dayanıyor. vibrasyon ne aralıkta hızlanması nedir. eksantirik zinciri uzayacakmı ses yapacak mı cbf 250 ler gibi belli degil
    at gözlügüyle olaylara bakan ne ninja ya binmiş ne cbr250 ye bol keseden atıyorlar. şu iyidir bu şöyledir. ninja 250 ex 250 r diye 1989 yılında üretilmiş 2004 yılında yine yenilkler yapılmış ve en son 2008 yılında enjeksiyonlu ve amerika versiyonu kalbiratörlü olarak yine revizyon yapılmış al devirleri güçlendirilmiş kendini senelerce kanıtlamış pistlerde yarışlara girmiş şimdiye kadar kıronik bir sorunu bulunmayan ninjadan bahsediyoruz .
    denenmemiş bir cbr yi daha kullanmadan öne geçirmek tamamen yanlışlık olur.

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    kesinlikle söylüyorum cbr 250 de scooter motoru var tek silindir 250 cc başka ne olabilir?
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8.800 tl ye 250lik sıfır supersport honda bulmuşsunuz daha neyin tartışmasını yapıyorsunuz allah aşkına? fiyatı artmadan imkanı olanlar alsın diyorum (.) hyosung yanına bile yaklaşamaz
    Saçma olmuş tek silindir ss mi olur?? ninja ve hyosungla aynı katagoride bile değil. Lütfen arkadaşlar inceleyin şu ürünleri detaylıca. Cbr 250 anca scooterlerla kapışabilcek bi motor olabilir 180km/h falan hayal olur onunla. Boşu boşuna onu verceğinize scooter alında bari daha konforlu olur.
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    imitasyon ile orijinal arasındaki fark gibi düşün

gt 250 r tatlit tasarım ve kendi imajı olmayan bir kaç model baz alınarak yaratılmış motor sanki bazı uzuvları eksik kalmış aletin..

her ne kadar henüz asfaltta tekeri dönen bit motor olmasa da (kronik problem yok sayıyorum ) cbr 250 r kendi çizgisi ve modeli olan kaliteli güvenilir şık bir motor.

bizde 250 cc bir motor düşünüyoruz. ilk sıraya şuan cbr 250 r yerleşti
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    YAMAHA fz6fazer 2007 - SACHS- cbf150
    Bizim bu milletimize mobilete grenaj yap onu bile satin alir iriyari, kasli diye. Bununla kalmaz cbf 150 ile kiyaslar.
    http://difm :cat:

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    arkadaşlar ne kadar eleştiriseniz eleştirin kalite ve güç istiyosanız ve paranız varsa ninja 250r, paranız daha kısıtlı ise buna yakın olarak kalitesi daha düşük bir motor istiyosanız gt 250r, ama ikisinin arasında bişey istiyosanız gitmeyen tek silindir ama kaliteli olan bi motor için cbr 250r alıcaksınız. Hyosungçular kaliteli diye lütfen sataşmasın hepimiz biliyoruzki piyasadaki 250cc racing katagorisinde en kaliteli malzeme ninjada sonra hondada sonra hyosungta saygılar. Bu arada not edelimcbr 250r kullandım fuardada birdaha gördüm. Sürüş deneyimim 250 cc lik bi scooterin vitesli hali gibiydi. iyi forumlar
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün fuarda inceleme şansım oldu ve oldukça beğendim CBR250R'ı.
    Malzeme kalitesini ben de Ninja'dan daha başarılı buldum. Dijital kadranı ve far dizaynı, estetik olarak Ninja'ya karşı önde olduğu bariz detaylar.
    Ayrıca Honda'nın her daim eşit ve dengeli/kontrollü benzin enjeksiyon sistemi "PGM-FI" ile donatılması da 2011 model CBR250R'ın en büyük artılarından.
    Kaldı ki Z-Moto bu sene fuara bile katılmamıştı, yani koskoca fuarda Kawasaki standı yoktu.
    4 büyükten biri olan Kawasaki'nin, ülkemizde arkasında bile durmaktan aciz bir distribütör varken, satın alınmasının ne derece doğru olacağı da ayrı bir soru işareti bırakıyor insanın aklında.
    Honda'nın ise sektördeki kurumsal liderliği zaten ortada.
    2011 teknolojisindeki Honda marka bir motosikletin 8800 TL etiket fiyatıyla satışa sunulması bu sene piyasayı yakıp kavuracak bence.

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Sıkı bir cruisercı olmama rağmen cbr 125 te 250 de dikkatimi çok çekti, belki 2. motorum olabilir, bu motorları gördükten sonra bobber fikrinden neredeyse vazgeçmiş durumdayım
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel deyinmişsin kedi erişemedigi cigere kötü dermiş
    bu gün itibariyle ninja ve cbr 250 yi kıyaslama fırsatı buldum. fuarda
    biri demiş malzeme farkı var honda da demiş. ne alaka belkide gönlü ondaydı. ben kalitede bir fark seçemedim. insan sevdimi sevdiginde kusur bulmazmış.

bu cbr 250 daha yeni belki dışarda bir senedir kullanılıyor. daha ne oldugu belli degil. motoru ne kadar dayanıyor. vibrasyon ne aralıkta hızlanması nedir. eksantirik zinciri uzayacakmı ses yapacak mı cbf 250 ler gibi belli degil
    at gözlügüyle olaylara bakan ne ninja ya binmiş ne cbr250 ye bol keseden atıyorlar. şu iyidir bu şöyledir. ninja 250 ex 250 r diye 1989 yılında üretilmiş 2004 yılında yine yenilkler yapılmış ve en son 2008 yılında enjeksiyonlu ve amerika versiyonu kalbiratörlü olarak yine revizyon yapılmış al devirleri güçlendirilmiş kendini senelerce kanıtlamış pistlerde yarışlara girmiş şimdiye kadar kıronik bir sorunu bulunmayan ninjadan bahsediyoruz .
    denenmemiş bir cbr yi daha kullanmadan öne geçirmek tamamen yanlışlık olur.
    Ben tam tersi düşünüyorum eşim yzf 125 e bayılıyordu, ama fiyatı çok yüksekti, bu tek silindir olayına fazla takılmayın, en sağlam ve bakımı en kolay motorlar tek silindir motorlardır...
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler