Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangisini seçmeli?

Katılımcı sayısı
313. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Hyosung -S&T Kanuni GT250R

105 33.55%
  • Honda CBR250R

130 41.53%
  • Kawasaki Ninja 250R

78 24.92%
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213

Honda CBR 250R - Hyosung GT 250R - Kawasaki Ninja 250R hangisini seçmeli?

Motovento
    REKLAM ALANI

Benim 3'ünde test etme fırsatım olduğu için yazmak istedim. Hyosung gerçekten kaslı duruyo şekil bir motor ama motormu belli değil diğer ikisiyle kıyaslandığında gidonu dönmüyor freni kitleniyor... Ninja gayet gzel bir motor ama 2. elinde ve servislerinde sorun çıkardığını duydum sahibi değilim bilemem. İçlerinden en kalitelisi olarak gördüğüm benim CBR hem az yakıyo hemde komforlu bir oturuş pozisyonu var ki ben 1.85, 110 kilo insanım :D. benim tercihim CBR ki şu yurtdışı eğitiminden döndüğüm gibi aileye baskıya devam CBR için :D:D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Hyosung un kawasaki ve honda gibi markalarla kıyaslanabilecek modeller üretmesi takdire şayandır.Hangisini beğeniyorsanız onu alın ben
    2.Hyosung umu kullanıyorum hiç sorun yaşamadım

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı LeFwicked3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim 3'ünde test etme fırsatım olduğu için yazmak istedim. Hyosung gerçekten kaslı duruyo şekil bir motor ama motormu belli değil diğer ikisiyle kıyaslandığında gidonu dönmüyor freni kitleniyor... Ninja gayet gzel bir motor ama 2. elinde ve servislerinde sorun çıkardığını duydum sahibi değilim bilemem. İçlerinden en kalitelisi olarak gördüğüm benim CBR hem az yakıyo hemde komforlu bir oturuş pozisyonu var ki ben 1.85, 110 kilo insanım :D. benim tercihim CBR ki şu yurtdışı eğitiminden döndüğüm gibi aileye baskıya devam CBR için :D:D
    süpersport aletlerin sportourng aletlerine göre gidon turunun dar olması gayet normal bişey ayrıca hangi aletin frenin köklersen kitler arkadaş dayanamıyorum cahilce yorumlara hyosung un azına yapın ama mantıklı gerçekçi freni kitliyomuş ben cbr250r da bindim ninja 250r a da hepsinde basarsan kitliyor eğer elinin ayarı varsa frene ne zaman ne baskıda basıcağını biliyosan hiç biri kitlemez olay bu kadar basit burda gelip 2006 hyo sürdüm ama 2011 cbr250r daha iyi duruyor demesin kimse gitsin 2011 hyoda sürsün öle karşılaştırsın benim umrumda değil hangisi daha iyi 1 aya inşalalh 250ccden yukarki cclere geçicem ama yiğidi öldürüyoruz madem hakkını yemiyelim arkadaş
    gokhanarslan bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

drgon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Kawasakide olur Honda'da olur ama Hyosung nedir? Ülkemizde çin mallarının kötü namı varken emin misiniz?

orhan899 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R , Suzuki GSX650F
    burda hyoyu kötüleyen insanlar eminimki hiç hyoya binip gazlamamıştır. Üç motoruda bi süre kullandım ... Honda diğer ikisinin yanına bile yaklaşamaz. Hyo ile kıyaslanırsa Ninja kıyaslanır oda yanında çok cılız kalıyo ve göstergeleri kamyon göstergesi gibi... Heaaa parça kalitesi olarakta hyo diğerlerinin yanına yaklaşamaz ama genel olarak baktığında hyo diğer iki motora göre üstün bir motor benceee....

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Kalite ve servis olarak Hondanın Yanına kimse yanaşamaz Zevkle renkte Tartışılmaz Herkesin kendi tercihi.

gokhanarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Naked
    Bilgilendirmelerde yanlışlık var. CBR 250 R 8 subaplı değil 4 subaplıdır. Tek silindir motor ve 8 subap? Af buyur hocam?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:17 ----------

Hyosung Çin Malı değildir kardeşim. Önce bir araştırın. Ben bıktım artık bu forumda araştırmadan atıp öten insanlardan. Hyosung Güney Kore'nin sanayi devidir. Motorlar Güney Kore'de üretilmektedir ve Suzuki'ye motor üretmekte olan bir firmadır.
    MOTORUN İLE KORUNMADAN İLİŞKİYE GİRME

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Her ay hortluyor şu konuda he

Kimse kusura bakmasında şu koca 13 sayfada 3-5 yorum, karşılaştırma hariç hepsi boş laf. Eğer karşılaştırma yapıcaksanız 3 motorada bineceksiniz arkadaş. Yok ben bugün gördüm işte şöyle büyüktü. Arkadaş diyor cıbır gitmiyor. Hyo krank kırıyor. Kawa zırıldıyor bla bla bla.... Boş boş konuşan ne kadar çok insan varmış arkadaş...
    Ayıklama yapılsa yorumlar arasında... Sayfa sayısı 2yi anca bulur. Peh.

stalnoy kon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı gokhanarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgilendirmelerde yanlışlık var. CBR 250 R 8 subaplı değil 4 subaplıdır. Tek silindir motor ve 8 subap? Af buyur hocam?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:17 ----------

Hyosung Çin Malı değildir kardeşim. Önce bir araştırın. Ben bıktım artık bu forumda araştırmadan atıp öten insanlardan. Hyosung Güney Kore'nin sanayi devidir. Motorlar Güney Kore'de üretilmektedir ve Suzuki'ye motor üretmekte olan bir firmadır.
    üretmektey'di'. artık üretmiyor, ankara 4.44 motordaki saygıdeğer abimiz bu konuya açıklık getirmiştir...
    Teker döner, dünya durur..

kawasaki..............................

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler