Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

keeway speed 150,kymco ck 125

Motovento
    REKLAM ALANI
    emir27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhaba.Kendim için artık vitesli motora geçme vaktinin geldiğini düşünüyorum.Bütçem kısıtlı bu yüzden bu iki model arasında kaldım.Kymco için konfor yok diyorlar keeway için de 150 cc nin hakkını vermiyor deniyor.Benim için esas önemli olan parçasını bulabileceğim az yakan sağlam bi motor olması.cbf 150 veya ybr alacak bütçem yok.şimdiki motorumu satıp üstüne biraz daha ekleyip bi vitesli motor istiyorum.siz hangisin tavsiye edersiniz.kullananlar,bu modeller hakkında bilgisi olanlar veya alternatif bi marka tavsiye edebilcek olanlar(kesinlikle çin malı olmasın)varsa bana çok büyük bi yardımda bulunmuş olursunuz.Herkese şimdiden teşekkür ederim.
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SHADOW 750 C5
    slm lar kardeşim yazdıgın motorlar arasında kymco ck 125 kullandım yakıt yönünden çimridir kendisi parca olarak keeway le aşagı yukarı aynıdır ama keyif istersen keeway derim bir arkadaşımda vardı gayet memnundu 2. el piyasası sanırım keewayin daha iyidir şimdiden hayırlı olsun genede son söz sana ait saygılar..
    hastasıyız dedeeee

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Mondial 150 MC , 125 MH veya 150 MR alabilirsin. Diğer alternatif de SYM XS125. Bence fiyat performans oranı en yüksek olan da bu model. Diğerlerinden de daha kaliteli.

Almayı düşündüğün CK 125 titreşim yapar. Keeway de eski bir model bence onu da alma.

sym xs 125k ya bi bak istersen hem silindiri de seramik teknolojisi mi ne varmış.

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    Kymco CK125 kullanıcısıyım. 43.000 KM'de motosikletim. 5 Yaşında. Görenler 5 yaşında olduğuna inanmıyor.

Kötü yanları var, titreşim var yüksek devirlerde çokca, benzin ibresi yok gerek te yok bence. Depoyu açıp bi çalkalayınca ne kadar var anlıyorsun bir süre sonra

Vites göstergesi var, devir saati var. Yeni başlangıç için bunlar yararlı şeyler.

2. el piyasası müthiş ucuz. 1500-1000 arası temiz bir CK125 bulabilirsin emin ol pişman etmez ve yolda bırakmaz.
    [B][COLOR="Black"]Camlar kırılıyor, çığlık atıyorsunuz. İnsanlar ölüyor, susuyorsunuz ![/COLOR][/B]

uzun süre yazamadım arkadaşlar kusura bakmayın.Ya benim için aslında önemli olan motorun çok fazla sorun çıkarmaması ve parçasını bulabilmem.kymco lar sağlamlar bu yüzden aslında ilk tercihim gibi ama dedikleriniz kafamı karıştırdı.Çok mu rahatsız motor titreşimi falan?

Cevap vericek biri yok mu?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)