Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

3-4 milyar arası en iyi racing?

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar yakın zamanda bi racing(veya sport) motor almayı planlıorum ve verebilceğim fiyat 3-4 milyar bu (arada racing istememin nedeni gerçekten çok guzel tasarımları olması. onların tasarımına benziyen oval duran başka motor fikirlerinede açığım)
    elimde bulduğum modeller
    ramzey racing 150 cc
    thunder 150 cc(http://www.celkan.com/xgj150-23.htm)

usteki 2 model de birbirinin aynısı! bu nasıl bir kopya oluyor hangisi iidir fikirlerinizi bekliorum

bir de= ZS 200 GS (www.polen-tr.com)
    ve ihtimale koymadığım kanuni 200 cc racing (goruntusu tasarımı cok kotu)

(honda cbr 125i unutuyorum hem fiyat açısından hemde oyuncak gibi kucuk olması sebebinden dolayı)

başka onerilerinizi bekliyorum .gerçekten yardıma ihtiyacım var. alcaım motorda snradan pişman olmak istemiyorum.

teşşekurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    CBR 125 sahibi (henüz) değilim, yıl iinde almayı planlıyorum. Motor biraz ufak, ama 175'ten çok uzun değilsen aşırı ufak gelmiyor. 183'üm ama zayıf olduğum için üzerinde garipsemedim kendimi. Sıfır alma ısrarın yoksa İstanbul'da 3500-4000 arasına ikinci ellerini gördüm.

Racinglerle aynı güce sahip naked modeller fiyat olarak daha uygun oluyorlar, neden bilmiyorum, açıklarsanız sevinirim. Hyosung GT250r, gt250'den 600ytl daha pahalıydı. Neden böyle oluyor?

bilmiyorum belki kabortası sokuk olduklarındandır
    bu arada ZS 200 GS nin zongshen marka motorun aynısı oldugunu gordum sitesinden bakabilirsiniz
    bunlar acaip çalıntı değil mi aynı motora kendileri marka yapıştırıp satmaları?
    bu arada thunder 150 başında xgj yuan marka motorların başındada var tanımlaması olarak. bu motor yoksa bir de yuan mı?
    açıkcası guvenemiyorum çin malımı bunlar? yolda vidaları dusermi anlattıkları gibi lutfen yardımcı olunuz tecrubesizim pişman olmak istemiorum
    olmasın yani

bu arada hangi motor markaları çin kısaca bilinenleri sayabilirmisiniz?

Motosikleti
    Kawasaki, Yamaha, Suzuki, Honda, Ducati, BMW, Harley bir seferde aklıma gelen (ve güvenilir hissettiğim) markalar. Ama hiçbirinin 3-4 milyara racing modeli yok :( ben de yeniyim motor konusunda, benim için cbr125 en mantıklı görünen seçenek.

can_sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Motor AS 150 T19A
    arkadaşım cbr 125 kullanıyo ama pek de memnun değil... o motor konusunda pek bilgili deil ama dedii şey motorun çok hafif olması sebebiyle 90km/h civarında rüzgardan çok fazla etkilendiği.ben kullanmadım bilmiyorum... kontrolü zor diyo..
    love is the name,sex is the game.Now forget the name,just play the game!

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    honda cbr 125i unutuyorum hem fiyat açısından hemde oyuncak gibi kucuk olması sebebinden dolayı

diyorsun ama bahsettiğin
    ramzey racing 150 cc
    thunder 150 cc

motorlar da zaten cbr125 in 1e1 zayıf koplayarı???
    o zaman senin bu motorları da es geçmen gerekir.zaten 3-4 milyara racing olmaz.olsa ilk ben alırım zaten ama maalesef.keşke rekabet daha da artsa da o fiyatlara adam gibi racing olmasa da naked bulabilsek...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    hocam Aprilla RS 125 vardı sahibinden.com dan bir araştır derim

olculerine baktım kesinlikle thunder ve ramzey cbr 125den buyuk ve geniş.
    ve merak ettiğim nokta ramzey ve thunder 150 birbirlerinin aynısımı? birinde disk abs drum abs yazarken oburunde her ikisi için disk yazıor
    thunder 10 hp iken oburusu 14 hp bunlar deiştirilmiş motorlar mı ama aynı kasa?
    ikisi arasında bi secim yapsam hangisini seciim>?

BJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rs 125 sahibiden.com da fiyatıda ii 98 model galiba yanlıs hatırlamıyosam

Motosikleti
    ABS falan yok o motorlarda. ABS dediğin sistem zaten bir milyar ediyor. O frenlerin MARKASI ABS

numan_tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pistanbul/tuzla bim marketi arkası sarı bina okk
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ama er 5 için para biriktiriyorum.
    kardeş o söylediğin markalara para verilmez cbr 125 al çokk daha iyi...

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Biraz topic hortlatmak olacak ama o fiyata racing tutkusunu anlayabilmiş değilim.Performans olarak zaten o sınıf spormotorlar pek ''racing sayılmazlar''.Işıklarda motosikletin verdiği güvenle kalkarsın,bir de bakarsın arkanda duran scooterlı pizzacı on metre önünde.
    Bilindik bir ikinci el sitesinden motor bakarken gözüme çarptı.4-4,5 milyara çok temiz Gilera DNA 180 var.Scooter platformlu ama görüntü itibariyle bence bütün sözünü ettiğiniz cbr-ramzey-zealsun serisine taş çıkartır.Kullananlar ve görenler bilir,bu motorlar performans itibariyle scooter dan ziyade
    küçük ducati leri andırır.Daha fazla reklam-vari konuşmak istemiyorum;zamanında almaya yeltenip de alamadığım için içime oturmuş olmalı.

melbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    o paraya anca 93-94 model racing alabilirsin.ama görünüşü racing olsun diyosan sana zealsun 200 gsyi tavsiye ederim ben aldım plaka dahil 3.400 gayet asil bi görünüşü var ve oturaklı motor.
    [B][CENTER]MoToRiZe 07 Antalya[/CENTER][/B]
    [CENTER]HIZLI YAŞA GENÇ ÖL Kİ CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN[/CENTER]

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    3-4 milyara sıfır racing motor olmaz. Çok eski ikinci el Suzuki SRAD 600 falan bulabilirsin. Ancak bu motorların da ahı gitmiş vahı kalmıştır. Senin bahsettiğin markaların uzaktan yakından racing ile ilgisi yok, scooter motoru üzerine racing kasası (ne kadar racing olduğu da tartışılır) konmuş motorlar. Benim için sadece görünüş önemli diyorsan eyvallah. Thunder 150 dediğin motorun maksimum sürati 95km/h imiş. Eh bu da ortalama scooter süratidir. Sanıyorum bu motor CBR125 in kopyası. Ama ikisini kullandığın zaman aradaki performans farkını anlarsın. O nedenle ufak hacimli racing motor almak istiyorsan ya CBR125 ya da Aprilia RS derim.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    benim izlenimlerim bu fiyata alınacak en iyi racing(tip olarak ancak racinge benzeyen) zealsun zs 200 gs.
    hem oturaklı görüntüsü hem de 200cc lik 140 kmh gören motoru ile ideal.

halilertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory

baktığın motor güzelll

kardeşim baktığın motor güzel ama konu aslında böyle motorlarda yapacağın tek şey malı aldıktan sonra arkanda iyi bir firmanın olması, bak ben hiç beklenmeyen ir yerde bir satıcı ile tanıştım. adam ciddi bu işi biliyor ve asla kötü mal satmama taraftarı. Kendisi de senelerin binicisi ve çöplük gibi mal getirenlere de çok kızıyor.bence onunla bir konuş öncelikle, şayet istersen sana numara filan yardımcı olurum

ermac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    cbr 125 üzerinde çocuk gibi kalıcağına kanuni 200 al derim 3 kafa tasarım biraz ezik ama eşşek gibi motor.. bende var süper gidiyo walla sorun yok

Motosikleti
    CBR 600Fsport
    3-4 milyar arası en iyi raicing demişsin ama alamazsın.... en iyi 2.el raicingler bile 10.000 YTL'den başlıyor. (bari en iyi raicing deme)

basbali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım herşeyden önce sana iyi akşamlar ve alacağın motorda hayırlı sürüşler dilerim.3-4 milyara iyi bir racing motor demişsin.Bu biraz saçma bir durum.Bu paralara race bulursun fakat iyi bir race bulamazsın.Sadece ikinci el bulursun ve ben ikinci el race alma taraftarı değilim.Race motorlar devirli makinalar olduğu için çok çabuk segman ve takımlarını eskitir.Devamlı olarak rektifiye ettirmek zorunda kalırsın.Eğer ikinci el birşey almak istersen bu paralara çok güzel enduro motorlar bulursunki sana masraf açmadan senelerce binebilirsin.Bu paralara xt 600-suzuki dr 800 big-kawasaki klr 650-bmw f650 tavsiye ederim.Model olarak zayıf olsalar bile kullanış olarak ömür olarak race lerden daha iyiler.Gel sen büyük lafı dinle

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    O fiyata o bahsettiğin enduroları alamazsın basbali kardeşim. Ya da tarih öncesinden kalma modellerini alırsın belki. Model olarak da zayıf olduklarına katılmıyorum. Tamamen değişik bir tarzdır enduro..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler