Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

3-4 milyar arası en iyi racing?

Motovento
    REKLAM ALANI
    along - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    hem pişman olmak istemiyorsun hemde cbr125r begenmiyorsun senin işin zor dostum bence sen iyice düşün yoksa çin malları seni pişman eder emin

ol.http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2499637

bi bak istersen satıyorum ama yanlış anlaşılmasın memnun olmadıgım için degil.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    cbr!!!!cbr!!!!cbr!!!!cbr!!!parana yazık etme cbr!!!

murattt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    kanuni racer 200
    [B][U]The Bodyguard & The Punisher[/U][/B]

[I][U]Galatasaray Sk. 1905 Uefa & Süper Cup Champion[/U][/I]

zealsun gs200 alabilrsin maotun fiatı 3000 YTL civarı alırsan pişmam aolmıyacağın güzel kalıplı bi motor hı konusundada CBR den kalır yönü yok yani alırsan şimdiden hyılı olsun bi bak sen buna

gokhand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @sman hocam aradan 3 sene geçmiş baksana adam kimbilir onun üzerine nler neler aldı
    Safety First..!!!!
    Kaza Anında Seni Korur

yiğit48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XLR125
    cbr125 i küçümseme tek gçerim
    unutma motorsiklette kaporta sensin...

Motosikleti
    2005-Cbr 125
    Olayın üstünden 3 sene geçmiş Osman hocam helal olsun hortlatmışsın yani xD
    Tekbir R1 No1 Denizli. .

celaleddin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mcx roadracer
    bende en iyisi kanuni racers al derim. çünkü arkanda koskoca bir şirket var. türkiyenin neresinde olursan ol yedekte yine problem olmaz. görüntüsü
    ZS 200 GS
    kadar olmayabilir ama yolda vidaların düşmez.
    [ÇILGIN_TÜRK'ler

hocam bende modifiye cbr 125 var hız konusunda sorunsuz 125cc di 600cc ye cıkarttık hız konusunda sıkıntı cekmiyorum bütün parcaları deişti zaten kasası bile honda 1000rr nin kasası:D ağırlığı ilk aldığımda hafifti ama sonradan modifiye edince 230 kilo civarini buldu iyi motor modifiye edicek para ayarlarsan 10 milyar fln al derim. he yok ben modifiye ettiremem onu dersen 0km kawasaki ninja 250 r al derim hemen götr bi ustaya cc yükseltin 1300cc yaptırdı bizim arkadas 8milyara 250r yi rahatlıkla 390km hıza cıkabiliyor motoru. ben aşığım o motora ama modifiyesi sakat elinde patlıyaiblir herşeyi göze alıcan.. kawasaki 250r ye deyer hatta 2010 modellerindekii o tekerleklere egzoz a kurban olurum ben adamlar yapmıslar:D ve uzun yolaa cok dayanıklı bir motor ya hiç aralıksız daha modifiye edilmemiş haliyle isvicreden türkiyeye geldi düşün.. 85bin km yol geldi karadan hesapla.d zaten motor 55bindeymiş 85 binde yapınca km yi 0 lamak zorunda kaldık:D

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Alıntı Cenk KARADAG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bende modifiye cbr 125 var hız konusunda sorunsuz 125cc di 600cc ye cıkarttık hız konusunda sıkıntı cekmiyorum bütün parcaları deişti zaten kasası bile honda 1000rr nin kasası:D ağırlığı ilk aldığımda hafifti ama sonradan modifiye edince 230 kilo civarini buldu iyi motor modifiye edicek para ayarlarsan 10 milyar fln al derim. he yok ben modifiye ettiremem onu dersen 0km kawasaki ninja 250 r al derim hemen götr bi ustaya cc yükseltin 1300cc yaptırdı bizim arkadas 8milyara 250r yi rahatlıkla 390km hıza cıkabiliyor motoru. ben aşığım o motora ama modifiyesi sakat elinde patlıyaiblir herşeyi göze alıcan.. kawasaki 250r ye deyer hatta 2010 modellerindekii o tekerleklere egzoz a kurban olurum ben adamlar yapmıslar:D ve uzun yolaa cok dayanıklı bir motor ya hiç aralıksız daha modifiye edilmemiş haliyle isvicreden türkiyeye geldi düşün.. 85bin km yol geldi karadan hesapla.d zaten motor 55bindeymiş 85 binde yapınca km yi 0 lamak zorunda kaldık:D
    Birisi bana tercüme edebilirmi???? Türkçeye benziyor ama enteresan
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Sırf baştan sona atmasyon bir yazı....
    Bir gülme krizinden diğerine girdim.....
    Ninja 250 ye 390 yaptırmışlar.....
    Ayrıca isviçre 85 bin km.... Yani Ay dan uzak... Venüs ün az aşağısı....

Krizim geçsn devam edicem...

T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    NC 700 SA
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sırf baştan sona atmasyon bir yazı....
    Bir gülme krizinden diğerine girdim.....
    Ninja 250 ye 390 yaptırmışlar.....
    Ayrıca isviçre 85 bin km.... Yani Ay dan uzak... Venüs ün az aşağısı....

Krizim geçsn devam edicem...

AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yürü be kim tutar senii..........

ya benim f bi modifiyeyle 478km basarmı acep ustacım...nedersin..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yürü be kim tutar senii..........

ya benim f bi modifiyeyle 478km basarmı acep ustacım...nedersin..
    Modifiyeni ben yaparsam 600 km yi bile görürsün
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kelimeler kifayetsiz kalıyor bazan.... Görürsün tabi..Adam 1.8 saniyede 260 görüyor....
    ben yeni aldım 2011 model hcr renkli cbr 125 ler gelmiş ibreleri 300 180 görüyor 182 fln zor oluyor dijital ibre takmıslar aynı 600rr gibi bi fark göremedim cok hafif yapmıslar 98kiloya düşürmüşler. ben 7.250 tl verdim modifiye ettirdim 322 yi görüyorum 600rr nin ve 1000rr nin bikac parcasını taktırdık kilosu 178 oldu ama cok hızlı oldu 1.8 saniyede 260km hıza cıkabiliyor nos mevcut ben 1.3 saniyede fln 322 km hıza cıktım hemen durdum tırstım düşücek gibi oldum modifiye tavsiye etmem o motorun tekerleri elverişli deil aşırı hıza biraz daha kalın olsaydı rahatlıkla suan kullanılabilirdi ama ustaya görüştüm 600 tl ye tekerlerin ebatını araba tekerleği gibi yapabiliceğini söyledi arka teker için gecerli bu kesiceklermiş yeni kaynak yapılcakmıs ön teker için fazla bişey yapamıcaklarını söylediler ben kabul ettim yaptırıcam umarım kazalı belalı kullanırım motor için ölürüm ama sakat kalamam ölesim var zaten bu aralar kız arkadasımda kawasaki ninja 250r vardı 1 yıl önce hayatını kaybetti dönerken takla atmıs.. kawasaki yi tavsiye etmem dönüşlerde pek rahat bi motorsiklet deil bizim bahcede kendisi duruo hurda bi sekilde lazım oldukca içinden parcaları alıyorum.

Bu da diğer konudan alınmış yazısı.....

Krize soktun len beni.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    NC 700 SA
    Bu gerçekmi yahu,biri çimdiklesin

Motosikleti
    Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gerçekmi yahu,biri çimdiklesin
    Yeni yeni cevherler çıkıyor ortaya abi gençlerin şevklerini kırmamak lazım.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozaman en kısa zamanda sana bi uğrim...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    600 km ne ama hızmı yoksa mesafemi
    Yolver gitsin .

Motosikleti
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozaman en kısa zamanda sana bi uğrim...
    Gel canım memnun kalacaksın yaptığım modifiyeden
    Alıntı BerKToprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600 km ne ama hızmı yoksa mesafemi
    Ona kalmış bir şey Berk nasıl isterse

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler