Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

3-4 milyar arası en iyi racing?

Motovento
    REKLAM ALANI
    THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    bence honda cbr125r da cok iyi bi motor ama ginede ona param yetmes diosan arastırıp 2. el bi temizinden bul derim dierleri sana cok sorun yaşatır cunku cin malı ve herhangi bir mobilet bile 95km/h yapıyor normal scooter hızı anlıcan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    basbali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cenkmenderes adlı üyeden alıntı
    O fiyata o bahsettiğin enduroları alamazsın basbali kardeşim. Ya da tarih öncesinden kalma modellerini alırsın belki. Model olarak da zayıf olduklarına katılmıyorum. Tamamen değişik bir tarzdır enduro..
    Canım kardeşim piyasadan pek haberin yok anlaşılan.Klr 650 nin sıfırı 8.800-Xt 660 sıfırı 10.800.
    Ve bütün büyük motor üreticileri fiatları 2-2.5 milyarlira geri çekmişken ikinci el fiatlarının ne olmasını bekliyorsun.Sana 4000 ytl ye 95- 96model klr-bmw-suzuki endurosunu istediğin kadar bulabilirim.Sen yeterki almak iste.95 96 model için tarih öncesi diyosan zaman kavramını kaybetmişsin.Bu arada model olarak zayıf derken (sana biraz türkçe öğretmek lazım)model olarak biraz eski anlamında kullanmıştım.Enduronun değişik bir tarz olduğunu sen yenimi öğrendin.Bizler çok zamandır bunu biliyorduk.Anlaşılan sen bayağı yenisin.Yoksa çin malı motor filanmı kullanıyorsun

bozkurt26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler honda,dan şaşmayın nede olsa sağlamlık ve güvenlik var 6 vitesli bir cep herkülü bu makina ama almak isteyen varsa 5750 ytl ,ye suziki gsx600 var benim degil ama güzel makina bursa kücük sanayide parcacılar sitesinin orda bu arada cin malına hayır diyorum tamamen uyduruklar sırf taklit bence almayın ölüde olsa japondan şaşmayın en iyi cin malını 10 defa harcar

bozkurt26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    naket tarzı almak isteyenlere 2001 kavazaki er500 var 5000 ytl bence en kral cin malını 50 defa eskitir dimi .. yaw bu cinliler harbiden mal cin malı adı üstünde

xTraP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım eger cbr125 oyuncak gibi kaLacaksa digerLeride kaLır ramzeyinki ozeLLikLe arada dagLar kadar fark yok. Zaten dış goruntude detaya inmessen nerdeyse aynıLar ramzeyLe sonucta oda aLtında oyuncak gibi kaLacak. Ama tercih senin.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    CBR benim altımda küçük kaldı, Kanuni kalmadı.

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    illaki 3-4 ytl arası diyosan kanuni derim..
    CBR 600F Honda,

omerowen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200
    bende aynı dertteyim araştırıyorum dün zealsun bayisine gittimm zealsundan pek şikayetim yok diye 200 gs yi sordum ama servisteki usta çok seviyor beni olmaz dedi alma sen bu motorla aynı gidersin dedi ama haftaya bi motor gelecvekmiş resmini görebildim sadece 3.600 müş alman malı ama çinde toplanıyor parçalar alman markasını tam hatırlamıyorum motoru görünce aklım beynim durdu dehşet bi şey 200 cc lik bi makina ama harika bi endamı var gelirde görürsem ben gene sana haber veririm hatta onu alacam servisimdeki ustam arkamda olduğu sürece resmini çeker koyarım ama yok o olmazsa aklımdaki tek şey kanuni racer 200 ramzey yuan cbr hepsi aynı boy hatta pc arkadaşımdada o motordan var pc diğer yuan ramzey senin motordan büyük değil sanırım yanılıyormuyum
    motor şimdilik yok ama olursa HAYALLLL BUYSAA

f-ender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250--haojin as150
    3.4 milyara hem racing hemde en iyisi valla o paraya hız yapacaksan motor alıp bide hayat sigortası yaptır bence

kalyoncumotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan, CF NK 250
    kardeş o başta dediğin çelik ramzey hepsi aynı. kanuni raceri ithal getiriyor asıl markası loncin ama kanuni direk çinden kanuni etiketini bastırıp getirmiyor motorunun üzerinde eksozlarında lastiklerin de ve kaportasında türkiyeye uyacak değiştirme ve geliştirmesini yaptırıyor.ar,ge si türk yani.sağlam diğerlerini tek geçer hem büyük duruyor hem kaliteli hemde sağlam servis ve markasına bak kanuni yılların motoru hiç bir problemin olmaz.
    www.kalyoncumotor.com

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    bazı arkadasşların dedigi gibi bende kanuni racer 200 al derim bende de var kanuni racer 200 senin dedigin fiyata en iyisi kanuniş derim ben

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı basbali adlı üyeden alıntı
    Arkadaşım herşeyden önce sana iyi akşamlar ve alacağın motorda hayırlı sürüşler dilerim.3-4 milyara iyi bir racing motor demişsin.Bu biraz saçma bir durum.Bu paralara race bulursun fakat iyi bir race bulamazsın.Sadece ikinci el bulursun ve ben ikinci el race alma taraftarı değilim.Race motorlar devirli makinalar olduğu için çok çabuk segman ve takımlarını eskitir.Devamlı olarak rektifiye ettirmek zorunda kalırsın.Eğer ikinci el birşey almak istersen bu paralara çok güzel enduro motorlar bulursunki sana masraf açmadan senelerce binebilirsin.Bu paralara xt 600-suzuki dr 800 big-kawasaki klr 650-bmw f650 tavsiye ederim.Model olarak zayıf olsalar bile kullanış olarak ömür olarak race lerden daha iyiler.Gel sen büyük lafı dinle
    +1000 o fiyatlara bulur daha geçen gün 98 model f650 6 milyara satıldı öyle internetten sitelerden falan kovalamassan bulursun onların ben mantığını anlamış değilim sahibindfen.com da adam 92 model motora leş olmuş ölü motora 7-8 milyar fiyat çekiyor bence tamamen sülkülatif şeyler arkadaş ararsa endura touring bulur o fiyatlara çokda güzel şeyler bulur

sakın sakın sakın ikinci el racing 3 yaşından yukarıysa alma amman amman 3-4 milyara belki çok güzel görünümlü raacingler alırsın 95-96 model ama inan bana leşdir ciğer falan kalmamışdır ya elinde patlar ya üstünde ölürsün yada şanslıysan yatak falan sarar kurtarırsın bütün racinglerin kaderisir krank yatak sarması grenajları orjinal değildir %80 nin çoğunun motoru değişmişdir ruhsata işlenmemişdirki bu çok çok büyük suçdur motorun change konumuna girer racing hele ikinci el hiç bulaşma git en kral çinliyi al daha iyi hiç olmassa 2 yıl garanti veriyorlar hiç olmassa sıfır motor ilk sahibi sensin.

Ghost-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı omerowen adlı üyeden alıntı
    bende aynı dertteyim araştırıyorum dün zealsun bayisine gittimm zealsundan pek şikayetim yok diye 200 gs yi sordum ama servisteki usta çok seviyor beni olmaz dedi alma sen bu motorla aynı gidersin dedi ama haftaya bi motor gelecvekmiş resmini görebildim sadece 3.600 müş alman malı ama çinde toplanıyor parçalar alman markasını tam hatırlamıyorum motoru görünce aklım beynim durdu dehşet bi şey 200 cc lik bi makina ama harika bi endamı var gelirde görürsem ben gene sana haber veririm hatta onu alacam servisimdeki ustam arkamda olduğu sürece resmini çeker koyarım ama yok o olmazsa aklımdaki tek şey kanuni racer 200 ramzey yuan cbr hepsi aynı boy hatta pc arkadaşımdada o motordan var pc diğer yuan ramzey senin motordan büyük değil sanırım yanılıyormuyum

hoca nedir o motor yaa merak ettim şimdi, bir şekilde araştırıp bulabilcenmi
    Vrommmmmm

Motosikleti
    Artık Yok...
    sonuçda çin menşeyli ise kasa aynıdır hiç merak etme bence

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    zealsun zs200gs

Motosikleti
    fazer 600,sym jride200
    alıcağın en düzgün makina..98-99 suzuki gs 500 dür.. o alıcağın zalsun zonsun cortsen mortsen motorlara her halikarda havada karada denizde çölde : 10 çeker...
    istanbul kadıköy
    gurkanyaran@hotmail.com

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    Evet arkadaşım bencede al bi tane 98-99 makina.Sonra servisden çıkma.Ama servise gide gele güzel olur hey allam

omerowen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200
    resimlerini görmedim sadece dışarda panoda vardı herk diye bi makina 200 cc sanırım burda vare ama link nasıl veriliyor bilmiyorum ama arama çubuğuna herk yaz karşına çıkıyor zaten topicler ordan bakabilirsiniz
    motor şimdilik yok ama olursa HAYALLLL BUYSAA

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    o fiyata cbr 125 r den başkası olmaz

Motosikleti
    fazer 600,sym jride200
    Alıntı Tornedo adlı üyeden alıntı
    Evet arkadaşım bencede al bi tane 98-99 makina.Sonra servisden çıkma.Ama servise gide gele güzel olur hey allam

kaç kere böle bi makina kullandın tecrubeni bi yaz ondan sora konuş ...

hangi 98-99 model suzuki servise gide gele harap olmuş..bizde öğrenelim..

98-99 dediğin suzuki o senin 2005 model çin malı motordan 10 sene daha fazla dayanır her durumda..

benim 98 model vz 800 suzukim 60 bin km de ufacık bir arıza yapmadı henüz..

düzgün kullanıldığında motora el değmeden 150 bin km yapar...

lütfen bilip bilmeden konuşma arkadaşım...
    istanbul kadıköy
    gurkanyaran@hotmail.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler