Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hyosung gt 250r mı NİNJA 250 R mı honda Cbr 125 mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HyosunG GT250 R
    Arkadaşlar daha önceden mct 250 vardı lakin onu sattım yeni motor alacağım diye ama şimdi 3 motosiklet arasında kaldım karar veremiyorum.. ben keyifli bir sürüş yaratacak yolda giderken sesinden bile bana yaşadığımı hissettirecek bir motosiklet istiyorum ..Lakin bunları 600 ve 1000 liklerlede yaşaya bilirim ama ufaktan başlayıp ileride daha büyük cc li motorlar almayı düşünüyorum...

yorumlarınızı yada varsa tavsiyelerinizi bekliyorum..

hyosung gt 250r

NİNJA 250 R

honda Cbr 125

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    usta gecen gun gt 250 nakedın yag filtresini bulamadıkları için yag degiştirttemedi arkadaşım ha kanuni markada vardır o ayrı mesele ama izmir piyasasında hyo yag filtresi yok
    iki motor arasındaki farı kullanan arkadaşlar atlatacaklardır
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı belo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta gecen gun gt 250 nakedın yag filtresini bulamadıkları için yag degiştirttemedi arkadaşım ha kanuni markada vardır o ayrı mesele ama izmir piyasasında hyo yag filtresi yok
    iki motor arasındaki farı kullanan arkadaşlar atlatacaklardır
    sahibinden com da 10 tl ye satıyolar kanuni den 15 tl ye alıyosunuz
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    TVS APACHE gitti...
    ninja250 ve cbr125 hyo yanında mobilet gibi kalıyor,250r fena kaslı bir yapıya sahip binmeden karar vermemelisin...
    İZMİT:cat:

Motosikleti
    05' CBR 125R
    görmeden karar verme. Bende 250r alcaktım alet aşırı iri cbr aldm mutluyum

Motosikleti
    kanuni breton 125r
    hyosung gt 250r deli gibi manyak gibi kalıbı var abii

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    hayabusa yazdır hyo ya tam olur..ah ah bu türk milleti ne zaman akıllnacak. 8-10 milyara sıfır motor alacağıma .giderim ducati monster alırım..2004 2003 fısıtık gibi
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5699745/detay?
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    dostum verdiğin ilandaki ducatiyi alacağıma gider paramı çöpe atarım daha iyi
    ismi bile yamk 620 ie sanki tofaş kartal otomobil markası

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayabusa yazdır hyo ya tam olur..ah ah bu türk milleti ne zaman akıllnacak. 8-10 milyara sıfır motor alacağıma .giderim ducati monster alırım..2004 2003 fısıtık gibi
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5699745/detay?
    O fıstık çat diye ikiye bölündüğünde ona parçayıda fıstık gibi bulabilcen mi acaba ? Millet gayet akıllı en azından bi cup'a 4000 tl vermicek kadar
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Ninja 250R + güzel bir performans eksozu beklentilerinizi karşılayacaktır diye düşünüyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=1IoFtOuZHVw

http://www.youtube.com/watch?v=XdWYOn8m2-k
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum verdiğin ilandaki ducatiyi alacağıma gider paramı çöpe atarım daha iyi
    ismi bile yamk 620 ie sanki tofaş kartal otomobil markası
    yok artık

ducati alacağına parayı çöpe atacaksın?

sen parayı ağaçta topluyorsun heralde

ninja cbr125'ten biraz daha buyuk, hyo'dan ise biraz daha ufak bi motor.

600'luk motorlardan ufak olduğu anlaşılıyor ama bir arkadaşın dediği gibi kesinlikle "mobilet" gibi durmuyor.

gt250r, 600cc motor kalıbına sahip. ninja ise 250'lik olduğunu belli ediyor.

gt250r'ın kasası size buyuk geliyorsa ninja alınabilir. bunun dışında iki motor arasındaki farklara göre bir seçim yapmak tamamen kullanıcının kendi tercihi.

kısa bir süre kullanıp üst modele geçmek düşünülüyorsa 0km almamakta fayda var.

birde hyo sarısı ile kawasaki yeşili başka hiçbir motorda yok

cbr125 ile 7bin kusur km yol tepmiş biri olarak şunu söyleyebilirim, cbr125 10 ay sonra yetersiz gelecektir ama 250cc'ye geçtiğinde yeni motorunun değerini daha iyi bilmeni sağlar.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı FuLNeS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar daha önceden mct 250 vardı lakin onu sattım yeni motor alacağım diye ama şimdi 3 motosiklet arasında kaldım karar veremiyorum.. ben keyifli bir sürüş yaratacak yolda giderken sesinden bile bana yaşadığımı hissettirecek bir motosiklet istiyorum ..Lakin bunları 600 ve 1000 liklerlede yaşaya bilirim ama ufaktan başlayıp ileride daha büyük cc li motorlar almayı düşünüyorum...

yorumlarınızı yada varsa tavsiyelerinizi bekliyorum..

hyosung gt 250r

NİNJA 250 R

honda Cbr 125

Fulnes bende uzun zamandır araştırıyorum bir başlangıç motoru. Tabi karar verirken bazı kriterlerin olmalı, görünüş bakımından, gt250r diğerlerine göre daha gösterişli duruyor, ama kalite yönünden diğerleri kadar kaliteli değil, gt205 r tam bir SS ebatlarında, eğer aklında bu varsa çok sorun duyacaksın tavsiyem sadece motoru kullananlarınkini dinlemen, valla ben kararımı gt250r den yana verdim en kısa zamanda alacağım inşallah.

EnDuRoCu_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kawa derim ve onu tek geçerim Hyo'yu düşünme bence .
    altı''AT''mış

Motosikleti
    HyosunG GT250 R
    Alıntı tunç_koçacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung gt 250r deli gibi manyak gibi kalıbı var abii
    ya boy 1:84 kilo 90 larda bişey bende sırf kalıplı olsun istiyorum biraz ne ben onun üstünde kaybolayım nede o benim yanımda kaybolsun

ama işte ninja ve hyosong arasında kaldım kararsızım .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:06 ----------

Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fulnes bende uzun zamandır araştırıyorum bir başlangıç motoru. Tabi karar verirken bazı kriterlerin olmalı, görünüş bakımından, gt250r diğerlerine göre daha gösterişli duruyor, ama kalite yönünden diğerleri kadar kaliteli değil, gt205 r tam bir SS ebatlarında, eğer aklında bu varsa çok sorun duyacaksın tavsiyem sadece motoru kullananlarınkini dinlemen, valla ben kararımı gt250r den yana verdim en kısa zamanda alacağım inşallah.

hayırlısı ..
    motoru 0 alacağım 2 el olarak düşünmüyorum bu kategoride kawasaki yada hyosong 2 sinden biri ile devam etmek istiyorum internette baya araştırdım artılarını eksilerini 2 sinin ama kimse düzgün bir açıklamada bulunmadığı için sizlerden yardım almak istedim..

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Gösteriş diyorsan Gt250R Kalite diyorsan Ninja derim..
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı FuLNeS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya boy 1:84 kilo 90 larda bişey bende sırf kalıplı olsun istiyorum biraz ne ben onun üstünde kaybolayım nede o benim yanımda kaybolsun

ama işte ninja ve hyosong arasında kaldım kararsızım .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:06 ----------

hayırlısı ..
    motoru 0 alacağım 2 el olarak düşünmüyorum bu kategoride kawasaki yada hyosong 2 sinden biri ile devam etmek istiyorum internette baya araştırdım artılarını eksilerini 2 sinin ama kimse düzgün bir açıklamada bulunmadığı için sizlerden yardım almak istedim..

Ninja:

Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu motoru kullanmaya başlayalı sadece 1500km oldu, izlenimlerim ise şu şekilde:

yeni başlayanlar için gereğinden güçlü bir motor olduğunu düşünüyorum. 0 - 100km hızlanması 7 saniye, bir çok otomobili geride bırakabiliyorsun.

ara hızlanmalarıda doğru viteslerde yaparsan çok atik bir motor fakat 80km - 6.viteste hızlanmaya çalışırsan motor yığılıyor.

vites ve hız aralıkları ise şu şekilde, redline'a girmeden yaptığım ölçümlerde:
    1. vites 55km 2. vites 80km 3.vites 120km.

açıkçası 4,5 ve 6'da max hız denemesi yapmadım ama hafif eğimli bir yolda (rampa yukarı gidiyordum) 5. viteste 160km'i gördükten sonra gaz kestim, açıkçası motor daha giderdi.

sakin kullanımda yakıt tüketimi 100km/4lt'e kadar düşüyor. karışık kullanımda ise şehir içi kullanımlarda genelde 100km/4.5lt fakat hız yapmayı seviyorsan sürekli 100km+ hızlarda yakıt tüketimi hissedilebilir şekilde artıyor.

amortisörleri sert, çukurlarda ve bozuk asfaltta rahatsız ediyor. üzerinde stok lastikler ıslak zeminde kayma eğilimine sahip, dikkat etmek gerekiyor.

sürüşü çok rahat, ayaklarından destek alarak dik kullandığında hiç yorulmuyorsun. ellerde uyuşma yada kollarda yorulma bu motorda olmuyor. 120km+ hızlarda motorun üzerine kapanarak rüzgardan etkilenmeden sürmek mümkün.

ben selesini rahat buluyorum, gerçi göreceli olarak kullanıcılar farklı şeyler söyleyebilir.

depo hava yaptığında bir geyirme sesi gelir bunu duyduğunda şaşırmaman için söylüyorum.

farları güçlü, otomobilere kendini rahatlıkla hissettiriyor ve gece sürüşü için rahat.

şimdilik aklıam gelenler bu kadar
    gt250r:

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar pazar günü sabah saat 06 da yola çıkıp salı günü akşam 1830 da evime geri geldim...
    öncelikle motorun yağ haricinde hiç bir bakımını yapmadan yola çıktım... amacım yolda motorla karşılaşacağım sorunları görmekti... ellerimle 1700 grm yağı koydum ve ver elini otoban dedim... kurtköy opetten depomu doldurup 120 km sabit hızla gitmeyi planlarken birden bişeyler oldu ve 140 dan aşşağı inmemeye başladım.. motor yolunu buldukça maksimum hızlara ulaşıyor redline bile oluyordu.. motor süratlendikçe elim debriyaj koluna yanaşıyor ağa buhyo da kol çıkarırsa diye düşünüyordum... hava sabah olduğundan baya seindi... full koruma olmama rağmen saat 11 e kadar üşüdüm... ama bu kadar sıkıştırmaya motor hiç problem çıkarmadı ankaraya varana denk.. ankarada memlik köyüne gittim.. hurdacılar çıkışından çıkıp berbat bir yola giriyorsunuz... ankaradan çıkıp elmadağ kırıkale ye ulaştım.. su silahı beni karsıladı... ona brdan teşekkürü bor bilirim..ordan sekili ve yozgat yaptım.. yozgatta bir gün kaldıktan sonra çorum üzerinden istanbula geri döndüm.. sonuç 1893 km yol..198 lira benzin... 300 gram eksik yağ ve başka hiç bir sorun yok... hyo krank kesmiyor... krank kestiriyorlar..
    linkler:
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post2141629

http://www.motosiklet.net/forum/moto...asligi-80.html
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o boya kiloya GT gider Bende 1.83 73 kiloyum cbr bir süre sonra rahatsız olmaya başlıyor.
    totoma ağrılar giriyo

1 hafta önce gt250yi inceledim yanına gidince harbi oha resimlerden daha büyükmuş diyorsun.3oda 1 salon tankı var.Ninja ise biraz daha naked gibimsi 1.84 boyla dik şekildede kullanabilirsin.

Motosikleti
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok artık

ducati alacağına parayı çöpe atacaksın?

sen parayı ağaçta topluyorsun heralde
    dikkaatini çekerim o ilandaki demişim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)