Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hangi açılabilir kaskı tavsiye edersiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi pahalı ürün kaliteli değil, çok ucuz olmamak kaydıylada ucuz ürün kalitesiz olmaz her zaman.

Uzun süre kullandığım kaskın astarının yıkanmadığını öğrendim ve durum gittikçe kötüleşmeye başladı

http://www.motomaxonlineshop.com/mai....asp?cat_ID=73

Açılabilir kasklardan hangisini tavsiye edersiniz NITRO güzel ve kaliteli gibi duruyor.

Bunun dışında ZEUS marka kasklarda var. Ama Arai ve Shoei çok pahalı olduğu için onlar son çare.

Hız yapan biri değilim. Sizce hangisi?

Teşekkürler.
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nitro kaskını bir arkadaşım almıştı.

Görünüş ve malzeme kalitesi olarak harika diyebilirim.

Malesef test etme imkanı bulamadım.

gorkemuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysong GV 250
    Nolan.. Söze gerek var mı? Nitro ve gerks kask var bende. çok memnunum ikiside mükemmel..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bulabilirsen caberg trip almanı tavsiye ederim

http://sharp.direct.gov.uk/testsratings/caberg-trip

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bulabilirsen caberg trip almanı tavsiye ederim

http://sharp.direct.gov.uk/testsratings/caberg-trip
    3 yıldır kullanıyorum,100 km hızlardan sonra gürültü iyice artar ama düşük hızlar için çok iyi.

sharp testinden 5 yıldızı ben satın aldıktan sonra aldı,ama satıcının anlattığına göre 10 ton basınca dayanıklı olduğu ve belgeli olduğunu belirtmişti.

tavsiyem mat alma,çok sıcak havalarda dışındaki madde yumuşayıp pislik tutuyor

fiyatı 250 tl civarı olması lazım
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    4 teker
    topigi açan arkadaşa teşekkür bende kask için kıvranıyordum benim böcügü kaskıyla birlikte sattım 250 mct aldım bu arada fiyatı uygun güzel bir kask bakıyorum,şirinevlerde moto ay'da free-m diye bir markanın güneş vizörlü kaskı vardı 180 tl diyodu taksit yapmıyolar 100-200 tl arası mümkünse güneş vizörlü kask tavsiyeleriniz,,,sirkeciye gidecegim ama bilgim olmadan belki daha iyi bir marka alacagıma uyduruk bir markayıda satabilirler bu iyidir uygundur diye kandırık yaparlar )
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

Alıntı mavi prens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    topigi açan arkadaşa teşekkür bende kask için kıvranıyordum benim böcügü kaskıyla birlikte sattım 250 mct aldım bu arada fiyatı uygun güzel bir kask bakıyorum,şirinevlerde moto ay'da free-m diye bir markanın güneş vizörlü kaskı vardı 180 tl diyodu taksit yapmıyolar 100-200 tl arası mümkünse güneş vizörlü kask tavsiyeleriniz,,,sirkeciye gidecegim ama bilgim olmadan belki daha iyi bir marka alacagıma uyduruk bir markayıda satabilirler bu iyidir uygundur diye kandırık yaparlar )
    Yeni motorun hayırlı olsun

3 kuruş pahalı olsun iyi olsun

sirkeci - yıldız ticaret - Airoh

Veya AGV Longway (satıcısını int. araştır)

Kolay gelsin

Motosikleti
    4 teker
    Alıntı Tarkan1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni motorun hayırlı olsun

3 kuruş pahalı olsun iyi olsun

sirkeci - yıldız ticaret - Airoh

Veya AGV Longway (satıcısını int. araştır)

Kolay gelsin
    teşekkürler dostum hemen bakıyorum,bugün işten biraz erken çıkıp sirkeciye dalcam birde benim sis farı ampullerim 55w'lık aküyü zorluyor düşük watt'lı ampulle degişcem ayrıca uzunlarımda yanmıyordu iki tane philips ampul aldım 55w'lık daha monte etmedim takım taklavatım yok alalı 3 gün oldu motoru kaplatacaktım normalde vazgeçicem uygun fiyatlı korumalı mont alıcam onada bakınıyordum söylemeyi unuttum
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

Alıntı mavi prens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler dostum hemen bakıyorum,bugün işten biraz erken çıkıp sirkeciye dalcam birde benim sis farı ampullerim 55w'lık aküyü zorluyor düşük watt'lı ampulle degişcem ayrıca uzunlarımda yanmıyordu iki tane philips ampul aldım 55w'lık daha monte etmedim takım taklavatım yok alalı 3 gün oldu motoru kaplatacaktım normalde vazgeçicem uygun fiyatlı korumalı mont alıcam onada bakınıyordum söylemeyi unuttum
    İlk kaskım var kafamda, COX marka önü açık siyah renk ,

Ama ilk fırsatta ve en kısa zamanda alacağım kask beyaz renk çene açılır bi kask olacak ve büyük ihtimalle AGV yi alacam (onunda vizörü siyah galiba )
    Görünürlük açısından bir daha siyah kask almam sanada tavsiye etmem.
    Yıldız ticaret e ben gittim ama beyaz kask 300-350 tl lere yoktu.
    mont işi içinde motomax a git, uygun ve bol çeşit var .

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar,çene açılır kask arayan bütün başlıklara yazdığım gibi,burayada yazacağım.çene açılır kasklarde en önemli olan şey,çene açılır mekanizmasını tutan,içerde kalan tırnakların,metal olmasıdır.bazı kasklarda bu,plastikten yapılmıştır.olası bir düşme esnasında,o mekanizmanın kırılıp açılmaması ve çenemizi darbelerden koruması için metal olması önemlidir.satın alırken buna dikkat edin derim.bende çene açılır CABERG TRİP kask kullanıyorum,bu kask COX TRİP'le aynıdır,CABERG biraz daha kalitelidir.ayrıca içinde güneş vizörünün olmasına da dikkat edin,çok işe yarıyor.benim gibi numaralı gözlük kullananların daha da çok işine yarıyor.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,çene açılır kask arayan bütün başlıklara yazdığım gibi,burayada yazacağım.çene açılır kasklarde en önemli olan şey,çene açılır mekanizmasını tutan,içerde kalan tırnakların,metal olmasıdır.bazı kasklarda bu,plastikten yapılmıştır.olası bir düşme esnasında,o mekanizmanın kırılıp açılmaması ve çenemizi darbelerden koruması için metal olması önemlidir.satın alırken buna dikkat edin derim.bende çene açılır CABERG TRİP kask kullanıyorum,bu kask COX TRİP'le aynıdır,CABERG biraz daha kalitelidir.ayrıca içinde güneş vizörünün olmasına da dikkat edin,çok işe yarıyor.benim gibi numaralı gözlük kullananların daha da çok işine yarıyor.
    Bugün bir tane mağaza gittim Lazer granville ve AGV nin birebir aynı olan kaskını buldum. Çene kilitleme yerleri metaldi. Fakat güneş vizörü yoktu almadım. Sanırım nitro alacağım, ama NZI markasıda güzel?

Motosikleti
    4 teker
    http://www.yildizticaret.com/pro/143...ON-DIABLO-MONT

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=46187

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p...780&ShowPane=2

arkadaşlar ben bu ürünleri begendim ama yani fiyatlarıda bana uygun aslında zorluyorum fazlada çıkamam ayagımızı yorganımıza göre uzatma mevzusu
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45955,,,

nasıldır sizce

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:38 ----------

http://www.anesmotor.com/?urun-detay...ilir_Kask.html

scuba1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Agility 200i.
    Ls 2 deltayada bakmalısın.
    Çeneden açılırda iddialı.Fi,yatıda ucuk değil.

zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    wala aradıgım konu bu dur bende bi chopper cı olarak nolan racing kaskımı değiştirmeyi planlıorum ztn rengarenk:S:S:S siyah bir kask alıcam şimdi en ii marka sudur die bişi warmı 250 lira wersek nası bişi alırız weya200:D
    hyosung gv 250

Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Bugün itibariyle motomaxtan Nitro F347 kaskımı sipariş etmiş bulunuyorum Birde Tex body armour istedim. Koruyuculuğu nasıldır ki? Aynısı hudsonderide var warrior olarak geçiyor.

Nasıl bir kasktır? kullanan varsa tavsiye eder mi? Hız yapan biri değilim dolayısıyla fazla para vermeye gerek yok 200 iyidir ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)