Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 ve Mondial MCT 250 Kıyaslaması

Motovento
    REKLAM ALANI
    bluesharki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    Arkadaşlar merhaba,
    Benim boyum biraz uzun 1.98 kadar ve Kanuni Caracal 200 modelini çok beğeniyorum bildiğiniz gibi artık sıfırı bulunamıyor sadece bir bayiide buldum. Onlarda istanbulda ve şuanda gidip bana olup olmayacağını da deneyebilme şansım yok.

Diğer yandan mondial mct 250'ye sığdım fena da durmadı ama biraz fazla çinli tipi var gibi geliyor bana mondial chooperı.

Caracal'da mondial kadar geniş midir sizce sığabilir miyim?

Mesela ramzeyin 250cc'lik chooperında pek rahat edemedim ayak koyma tablaları sıkıntı yarattı.
    Sizinde genel değerlendirmenizi alabilir miyim?

Bodrum'da yaşayan caracal 200 kullanan bir arkadaş var ise lütfen bana haber versinde bir buluşalım mümkünse

Ek not: Birde mondialın kırmızı rengini pek beğenmedim Ayrıca çift silindirli bir motor. Ben tek silindirli arıza yaratmasın diye bakıyorum....
    Selamlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bluesharki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    Caracal 200'e sığdım Benim boyumda olan arkadaşlar gönül rahatlığıyla alabilir...

Motosikleti
    Bmw F650
    Hayirli olsun

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Caracal 200 mct den daha ıyıdır. Performansı onunla aynı ama daha az yakar. ayrıca caracalın saseye bayılıyorum cok rahat bı oturumu var. Yanlız kanunının 200 cc serısınde 20-30 bınden sonra sanzuman sorunu cok oluyor ben kullandım yasadım arkadasımda aynı soylemedı deme.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)