Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fikir Lazim

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar Yeni Motora Baslayacağim Ilk Basta Scooter Alayim Demiştim Ama Kafami Karistirdilar Vitesli Daha Iyi Randiman Verir Dediler Ama Vitesli Motorlarin Kulanimi Scooterlara Oranla Daha Zor Sanirim Açikçasi çok Kararsizim. özellikle Deer 152 Honda Cbr 125 Mondial Mct 250 Arasinda Gidip Geliyorum Ne Dersiniz??*

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: danger0 **************

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    musty__89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    açıkcası ben de senın olduun durumdayım ben de ehlıyetımı 1 ay sonra alıcam ve ne motor alacaııma karar veremdım ya deer 152 ya cbr 125 alıcam ama bırıkı yerde konustum herkez kanuni alma dıor çin mali oldugu için ama cbr a da bın dım cok guzel ama bana bıraz kucuk geldı ve bıraz sırrıtı altımda cunku boyum 1.97
    ama bence en ıısı CBR 125

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    saydıkların arasında en iyisi cbr 125. ama boy önemli bir faktör, cbr biraz küçük motor..

*APRİLİA RS125 REPLİCA* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadasım bana kalırsa cbr 125 alma tamam honda iyidir ama aprilia rs125 bence daha güzel hemde güçlü öyle söylediğin gibi zor değil sürmesi bir fotosuna bak

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Bence scooterla başla...Ama illada vitesli diosan ve sana da uygun olursa CBR 125
    0 Rh (+)
    06 - 09

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    vitesli motorlar başlangıç için daha iyi bence. alışması biraz zor olabilir ama bir kaç ayda alışırsın bence
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

CsaRvoX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600F5
    arkadasım bana kalırsa cbr 125 alma tamam honda iyidir ama aprilia rs125 bence daha güzel hemde güçlü öyle söylediğin gibi zor değil sürmesi bir fotosuna bak
    hocam bak hata ediyorsun,arkadaş daha yeniyim diyor scooter mı alayım acaba diyor sen RS125 gibi bir makina tavsiye ediyorsun,RS125 tipi güzel güçlü makina ama kesinlikle bir yeni başlayan motoru değil,ha 600cc almışsın ha RS125 almışsın bence,anlıyorum yaşınız gereği içiniz dolu dolu kıpır kıpırsınız,delikanlılık çağları,hız tutkunuz var,güçlü motor istiyorsunuz ama yanlış yönlendirmeyin başkalarını,her şeyin sırası var emeklemeden koşmaya çalışmayın lütfen...

Arkadaslar Yeni Motora Baslayacağim Ilk Basta Scooter Alayim Demiştim Ama Kafami Karistirdilar Vitesli Daha Iyi Randiman Verir Dediler Ama Vitesli Motorlarin Kulanimi Scooterlara Oranla Daha Zor Sanirim Açikçasi çok Kararsizim. özellikle Deer 152 Honda Cbr 125 Mondial Mct 250 Arasinda Gidip Geliyorum Ne Dersiniz??*
    hocam sanada diyeceğim şu ki randımanı falan boşver şimdilik,senin için önemli olan kriterler kullanım rahatlığı,motorun sana uygunluğu ve kalitesi olacaktır...gücü,beygiri,torku,cc'yi,son hızı,hızlanmayı bi kenara bırak şimdilik onlar sen motora ve motor konseptine iyice alıştıktan sonra gelecek kriterler,bakma benimde motora başlayalı daha 2 ay olmadı,CBR125 ile başladım,kullanım kolaylığı ve öğrenme açısından bulunmaz bir makine bence,ben racing tarzı seviyorum ondan CBR125 ile başladım,yok sen racing demiyorsan scooter ile başla ama bence tarzın racing olsun olmasın vitesli motoru öğrenmek istiyorsan en güzel ve rakipsiz alet CBR125 şimdilik,ayrıca nasıl öğrenecem diye düşünme ben 1buçuk ay evvel hayatımda hiç motor kullanmamıştım ama şimdi çıkıp rahat rahat dolaşıyorum,insan isteyince herşeyi çok kısa zamanda öğreniyor takma kafana rahat ol yeter...

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Deer 152 : bu motor çin de değil Taıwan da YAMAHA fabrikasında üretiliyor... kanuni bu motoru yurt dışından getirtip sadece markasını vuruyor avrupada deer in bire bir aynı modeli CP POWER adında var

cbr125 : Japonyadamı üretiliyor?????????????? yahu japonyada motor üretimimi kaldı doğru dürüst honda yamaha hepsi dışarıya yaptırıyo işçilik ucuz olduğundan çine de yaptırıyo çin deyip geçmeyin ben deer 152 kullanıyorum çok ta memnunum iyice araştırmadan bir markayı yada modeli kötülemiyelim...

hyosung comet gt 250 super bır makıne! tawsıye ederım!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler