Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Beat VS Kymco Agility City 125

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar ben bu iki model arasında kaldım tamam hondanın kalitesi tartısılmaz ama kymconun dakalitesi hic fena deil sıfır km fiyatlarına bakınca bence beat bence o fiyatı haketmiyor kymconun motoru daha performanslı ve tasarımı cok guzel ikisi arasında kaldım sizce ne yapmalıyım ???

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:18 ----------

arkadaslar yokmu bi yardımcı olacak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cdcleaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim S3 Advance 250/Yamaha Tenere XT660Z
    Hondanın lansman maliyetleri yüksek, Fiyatlar da. Kymco uygunsa alabilirsin. İşçiliği ve Malzemesi oldukça kaliteli.
    Adalet iki tarafı keskin kılıçtır. Eğer dokunmasını bilmezsen her iki tarafıda keser.

brs3417 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik 4 teker
    Hiç düşünme kymcoyu sana çok rahat tavsiye edebilirim.

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    kyomco city ise tadından yenmez ama beatte seni hiç bir zaman yarı yolda bırakmaz bundan emin olabilirsin sadece yolda işkence çekersin
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    kusura bakma ama yersiz bir kıyas olmuş tek benzer yanları scooter olmaları fiyatları yakında olsa agility city almaya binmeye değer her nekadar beat kadar kaliteli ve yumuşak olmasada
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

anladım arkadaslar bende biliyorum agility city daha iyi bu karsılastırmada bende onu istiyorum gorunus performans kalite icin ama gelgelelim bunu ev halkına kabul ettirmede tutturdular honda diye ne yapcam bilmiyorum nasıl razı edicem ne anlatacağım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)