Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

kanuni mi - ramzey mi

Motovento
    REKLAM ALANI

herkeze hayırlı kazasız belasız sürüşler diliyorum. saygı değer arkadaşlar bn bu yaz motor almayı düşünüyorum ancak çok fazla param yok 2.500 tl verebilceğim max para ve 2. el motor almaktanda korkuyorum alıp başım ağrısın istemiyorum. vitesli bir model alacağım genel olarak servis olsun yedek parça olsun bu gibi karşılaştırmalara göre kanuni mi yoksa ramzeymi önerirsiniz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    airhead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R80
    yerinde olsam 2.el bir yamaha ybr alır,biraz masrafla çiçek ibi yapar,sonra tepe tepe binerim.

ya işte ybr yada cbf bende düşündümde 2. elden hiç hiç hiç anlamam kazıklanmaktan korkuyorum

pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    hocam nerede oturuyorsun eğer izmirdeysen çok temiz cebindeki paraya uygun ybr var kız gibi

istanbuldayım ben avrupa yakasında

osaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1957 BMW R26 / MZ 1971 ES 175 / Mz 251 Sporstar 98
    cbf 150 oneririm kesinlikle ;) bnce çok mantıklı motor ;)

illa kanuni mi ramzeymi dersen bence kanuni ;)

Motosikleti
    ybr125
    ybr sahibi olarak ybr diyorum.

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaw adam iki şık vermiş hangisi diye soruyor hemen ybr kelimeleri havada uçuştu görüyorumda ikisi arasında seçim dersen ramzey derim. yedek parçası bol ve ucuz . Kanuni cep yakar

merhaba arkadaşlar ben daha yeni üye oldum
    ama motorlar hakkında baya bi bilgim var arkadaşım benim sana önereceğim motor honda cbf 150 ama illaki ramzeymi kanunimi dersen bence kanuni

Ne Ramzey kulllandım ne de Kanuni ama şunu söyleyebilrim ki gözlemlediğim kadarı ile Ramzey daha dürüst ve müşterisini yarı yolda bırakmayan bir firma.

sternboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok..
    2. el alırsan istanbulda motordan anlayan sen alırken yardımcı olabilecek arkadaşlar mutlaka çıkar siteden
    81VATAN__54MEKÂN

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Ramzey artık yedek parça getirmiyor bundan emin ol.Kesinlike iki marka arasında Kanuni.

ramzey ne işe yarıyor o zaman? boş boş oturuyolar mı adamlar yedek parça mutlaka üretir stok vardır ama bittiğinde mutlaka yine üretime geçilecektir.

Motosikleti
    RaMiZ 100 karacay&Mondi Macit 150
    Alıntı mertyagci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramzey artık yedek parça getirmiyor bundan emin ol.Kesinlike iki marka arasında Kanuni.
    hiç bir alakası yok eger sitesine girip bakarsan görürsün fabrika bir bilyeyi yanış basmıs ve dağıtmıs ona rağmen şikayetim üstüne ertesi gün öğleden sonra kargyla gönderdiler ve aradılar elinize geçtimi diye bence o onuda hiç sorun yok ve ucuz kanuni hayır derim çok pahalı aynı yolu iside yapıor o yüzden üzülmezsin ramzey iyidir ama 100 karaca alma sakın tavsiye etmiyorum fabrikanın sahibi remzi beylede bizaat yazısma şansın oluyo ben yazıstımbir türk markası fabrikasyonu tamamen türkiyeye tasıdılar hiç bir sorun yok ayrıca yamahaya 10.000 kadar 50cc motor üretiyorlar bilgine
    [COLOR="Blue"][B][I]Bize motorsiklet tamirini öğreten ayda 5 dolara çalışıp günde 3 öğün prinç yiyen çinlilere kucak dolu teşekürler...:bounce:[/I][/B][/COLOR]

sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    hiç biri diyorum+ybr yada cbf diyorum ben de..+allah aşkına dinle şu adamları,japondan şaşma..

Motosikleti
    RaMiZ 100 karacay&Mondi Macit 150
    Alıntı sergiowanni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç biri diyorum+ybr yada cbf diyorum ben de..+allah aşkına dinle şu adamları,japondan şaşma..
    yanlız gönül siterki arkadsın bunlarla hiç uğraşmaması ama parası belliymiş 2. el düşünmüyormus ve bunların arasından görüş bildirmemizi istiyor o sebeple ikisi arasından bir tercih yapabilmesi için yardımcı olmak lazım yamaha honda demeye gerek göremiyorum
    [COLOR="Blue"][B][I]Bize motorsiklet tamirini öğreten ayda 5 dolara çalışıp günde 3 öğün prinç yiyen çinlilere kucak dolu teşekürler...:bounce:[/I][/B][/COLOR]

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    iki markayı da boşver ve üçüncü seçeneği düşün. ybr 125 ve cbf 150 akılcı bir tercih olacaktır. sitede söylenenleri iyi düşün. inşallah seni üzmeyecek bir motosiklet alırsın. kazasız sürüşler.

arkadaşım bakımlarını yaptıktan sonra çin malı dedikleri motor sana elinden gelenin en iyisini yapacaktır ;) herkes kendi malını över kimse malım kötü demez ancak dediğim gibi çinli alıpta bakımlarını zamanında yaptırır ve rodajını iyi geçirirsen bişeycik olmaz

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Bak yukardaki sergiowanni adlı üyeye sor çinli motoru buda onun konusu

http://www.motosiklet.net/forum/moto...en-150-hs.html
    HONDA

öncelikle cevap vererek bana yardımcı olmaya çalışan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum ancak benim şöyle bir sorunum var motora verebileceğim max 2500 tl 2. El motordanda anlamam kazık yemek istemiyorum

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)