Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Bobcat 150 mi Honda Ses 150 Dylan mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    The Racing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bizimde inşallah olur
    Honda Da Honda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tunder.66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bencede honda fakat bobcat yabana atılacak motor değil.Ayrıca bobcatu kanuni üretmiyor ital ediyor italyadan yani o bir italyan

Motosikleti
    Honda Spacy 110
    Honda ile Kanuni'yi kıyaslamak bile komik bence

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    honda adı yeter....

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    neden kanuniye o parayı veresin ki??mantıklı bi açıklması yok bence tabikide dylan
    Ride your way

kanunisultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KaNuNi PoPcOrN & YaMaHa YbR
    biri bana dylan ını satsın

antipas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Team beat
    hondayla kanını karsılastırılamaz.
    tabıkı BOBCAT.
    tabıkı KANUNI...
    [COLOR="Sienna"]İÇİMDEKİ ŞEYTANIN ENSESİNDEYİM[/COLOR]
    ÖLENE KADAR KARDEŞİM [B]ERFER[/B] İM
    ANTALYA [COLOR="Red"]TEAM BEAT[/COLOR]....:bounce:

halilertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    Alıntı eyup adlı üyeden alıntı
    Kanuni Bobcat150 almayı düşünüyorum bi taraftada Honda Ses 150 Dylan var..Hangisini önerirsiniz?.. yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar ..saygılar..
    BOBCAT 150 derim zaten Motor PGO dur, ve bayilerde hesaplı alabilirsin, kartal bayisi 4600 kadar veriyor aklında olsun
    let it be

şu sunduğun şartlara göre dylandiyorum
    Kask tak!

erodesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 250 EXC 2T

dylan

arkadaslar dun ogleden sonra benimde kafamı karıştıran bu konuyu cozmek için bobcat i olan bi arkadaşımla telefonlaştık ve trafige musait bi alanda gerekli testleri yaptık. motosikletleri degistik. kalkış yaptık. ve sonunda arkadasımla ortak fikrimiz dylan ile bobcat in kıyaslanmasının mumkun olmadıgı yonunde oldu. arkadasım dylan dan inmek istemedi... ilk kalkışta dylan arayı açmaya başlıyor ve artan bir ivme ile uzaklaşıyor. bunun yanında bobcat'den daha yumuşak ve konforlu...

Arkadasımın bobcat'i 2005 model ve 9000 kmde. suana kadar sadece aku problemi yasamış. benimki 900 km'de. rodajım henuz tamamlanmadı.

hoşçakalın...

tabiki kanuni.honda motor mu kanuninin yanında.yalnız Türkiye de değil tüm dünyada bilindik bir markadır kanuni.kanuniyi japonlarla karşılaştırman yanlış bi kere.

enes128 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr125r
    HONDA HAYAT ONDA!! abi ben de dylan alcaktım ama aileme yük olmamak için beat aldım ilk motorum ve çok memnunum!!

jar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erodesign adlı üyeden alıntı
    arkadaslar dun ogleden sonra benimde kafamı karıştıran bu konuyu cozmek için bobcat i olan bi arkadaşımla telefonlaştık ve trafige musait bi alanda gerekli testleri yaptık. motosikletleri degistik. kalkış yaptık. ve sonunda arkadasımla ortak fikrimiz dylan ile bobcat in kıyaslanmasının mumkun olmadıgı yonunde oldu. arkadasım dylan dan inmek istemedi... ilk kalkışta dylan arayı açmaya başlıyor ve artan bir ivme ile uzaklaşıyor. bunun yanında bobcat'den daha yumuşak ve konforlu...

Arkadasımın bobcat'i 2005 model ve 9000 kmde. suana kadar sadece aku problemi yasamış. benimki 900 km'de. rodajım henuz tamamlanmadı.

hoşçakalın...
    abi bence erodesign ın açıklaması yeter de artar tabiki dylan derim, bobcat i kullandım motor baya ağır ve bence yerden yüksekliği gereğinden fazla .. bikere dylan ın duruşu yeter hele o mat siyah rengi..
    inner fear is your worst enemy..[FONT="Century Gothic"][/FONT]

PASA23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HARPUT 150

dylan süper

bence dylan güzel bende harput 150 var beş para etmez cymco 125 agılıty düşünüyorum fiyatı daha uygun dylan biraz pahalı geldi ama ilerde mutlaka alıcam . bir gün benim olacaksın

AccoLaDe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PGO EVO-GMAX görünümlü Kanuni BOBCAT150
    Yaaa arkadaslar lütfen yapmayın çok acımasızsınız yaa adam diyoki beyler bana yardımcı olun siz;
    -yok efendim bende bobcat war 145km hız yaptım
    yok efendim sen anca yokuş aşağı yaparsın o hızı ikincisi o motorun ibresinde bi problem yoktur. Bende 16.000 km de bobcat war o hızı s.ksen yapamazsın düz yolda.. yalana veya abartmaya gerek yok..
    -yok efendim arkadası aradımda dylan la bobcat'ı denedikte kalkısta bobcat ı uzak ara geçtımde.
    abartma kardeşim adam motor alcak don almıcak 4-5 milyar para vercek 1 kere alıcak!!! sizin gibiler yüzünden insanın forumları okurken yuhh be diesi geliyo bak tamam honda gerçekten iyi bi motordur ama bende war die söylemiyorum 150cc otomatik aktarmalı şanzumanlar arasında kalkışta rakip tanımıyorum buna 125cc'lik (CBR hariç) vitesli motorlarda dahil..
    biriside ordan dio yok efendim kanuni ile honda kıyaslanamaz diğeri ne dio kanuni diyip geçme italya dan geliyo.. o Motorlar yok biladerim italyadan gelmiyo o motorum dış tasarımı italyan ve Japon malı avrupada ün yapmış bi motor fan clublerı bile war her yıl yarışları bile war bakma onun adını bizimkiler bobcat koymuş onun asıl adı PGO EVO G-MAX istersen google da bi arayında görün..
    şunu bilinki honda ile şu an kıyasladığınız motor boş motor deil

Honda

Hatta bi anket yapalım :

Honda / ------------------------------------------------------------- 100

Kanuni / 0

Alıntı AccoLaDe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaaa arkadaslar lütfen yapmayın çok acımasızsınız yaa adam diyoki beyler bana yardımcı olun siz;
    yok efendim sen anca yokuş aşağı yaparsın o hızı ikincisi o motorun ibresinde bi problem yoktur. Bende 16.000 km de bobcat war o hızı s.ksen yapamazsın düz yolda.. yalana veya abartmaya gerek yok..
    -yok efendim arkadası aradımda dylan la bobcat'ı denedikte kalkısta bobcat ı uzak ara geçtımde.
    abartma kardeşim adam motor alcak don almıcak 4-5 milyar para vercek 1 kere alıcak!!! sizin gibiler yüzünden insanın forumları okurken yuhh be diesi geliyo bak tamam honda gerçekten iyi bi motordur ama bende war die söylemiyorum 150cc otomatik aktarmalı şanzumanlar arasında kalkışta rakip tanımıyorum buna 125cc'lik (CBR hariç) vitesli motorlarda dahil..
    biriside ordan dio yok efendim kanuni ile honda kıyaslanamaz diğeri ne dio kanuni diyip geçme italya dan geliyo.. o Motorlar yok biladerim italyadan gelmiyo o motorum dış tasarımı italyan ve Japon malı avrupada ün yapmış bi motor fan clublerı bile war her yıl yarışları bile war bakma onun adını bizimkiler bobcat koymuş onun asıl adı PGO EVO G-MAX istersen google da bi arayında görün..

dostum iyi güzel anlatmışsında,o dediğin motorun adı burada yani TÜRKİYE'de bobcat..PGO EVO G-MAX değil!!bir kere burada anlaşalım oke?
    2.si dylanında asya motorda taklidi var belki biliyorsundur.şimdi bu motor sırf bu motora benziyor diye asya motorda honda kalitesi mi arayalım?
    milleti eleştirmişsin ondan sonra altına kalkıp aktarmalılar arasında cbr125 dahil kalkışta rakip tanımam yazmışsın..e yukarıda hani bu tip insanlar yüzünden forumları okurken insanın yuh diyesi geliyordu, ne oldu?

ayrıca tamam tercihin kanuniden yana olabilir ama ben motorumu mart ayında aldım 2006 model 0km.ben bu dylanı alırken bobcat 5 küsür milyardı,dylan ise 4600...ddiğin gibi bobcat boş motor olmayabilir ama honda dururken bobcat alınmaz!!çünkü arada çok bi fiyat farkı yok artık dylan 5300 oldu son güncellemelerle..

poş@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racing
    bence honda al
    markası kaliteli
    bende cbr alıcam işallah

AccoLaDe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PGO EVO-GMAX görünümlü Kanuni BOBCAT150
    kardeşim saol... Ben orada hem aktarmalı hem vitesli anlamında yazdım ama CBR125CC HARİÇ dedim yanlış anlaşılma olabilir saol az çok motordan anlarız rahat ol sen.. ikincisi benim milleti eleştirmemdeki amaç milletin ABARTMASI farkındaysan benim kulladığım motorun 145 km yaptığını iddaa edenler bile war bence yalan... taş çatlasın 125-130 yapar.. herneyse bak burası TÜRKİYE yazmısın onun adı bobcat yazmışın bu bilgiler içinde saol bu motorun her yerinde çıplak gözle görebileceğin PGO amblemini görebilirsin..

erodesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 250 EXC 2T
    Alıntı AccoLaDe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandır bu konuyu takip etmemişim ve söz hakkı doğmuş..

bu konunun başlığını okumadan ve forum mantığını anlamadan bu mesajı yazdığını düşünüyorum. soruyu soran arkadas bilgi sahibi olan 2 motoru da kullanan kişilerden yardım istemiş. bobcat mi? dylan mı?

iki motoru hangi başlıklar altında karşılaştırabiliriz sence?

performans?
    dış görünüş?
    rahatlık?
    yakıt tasarrufu?
    vs vs...

bu iki motoru da kullanıp tecrübe etmiş bi forumsever olarak deneyimlerimi paylaştım. ve bobcat in dylan a performans konusunda hicbir koşulda rakip olamayacagını belirttim. Seni tam olarak ne rahatsız etti anlayamadım?

benim tecrübemi paylaşmam mı? yoksa 5 küsür milyarını honda yerine kanuni'ye aktarmış olman mı?
    Haklı olmaktansa mutlu olmayı tercih ederim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler