Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

öğrenciye ybr125 alternatifi

Motovento
    REKLAM ALANI

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım yazın çalışıp biriktirdiğim para ve bursumu birleştirerek ybr125 almak istedim ama düzgün bir ybr için 2000 ytl yetmeyeceğini düşünüyorum üniversite öğrencisiyim daha önce mobilet ve scooter kullandım ilk vitesli motorum olacak ybr125e alternatif olarak ne önerirsiniz 2000 ytl altı olursa iyi olur..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Düşük cc'de ybr 125 bence en mantıklısı.Yine bence biraz daha üzerine eklemeye çalışmalısın.İnşallah gönlüne göre bir makineye kavuşursun.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    ybr alternatifi diye birşey yok çünkü 125 cc. de ybr den ucuz hiç bir motor ybr kalitesinde ve performansında değil. ancak kymco var onun kalitesi yakın. (diğer çinlilere 1000 basar ancak ybr ile gene de mukayese edilemez)
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

teşekkürler arkadaşlar tabiki ybrye denk motor daha düşük fiyata bulamam ama öğrenci olunca mecbur ayağımı yorganıma göre uzatmak zorunda kalıyorum kymco önerisini inceliycem ve madem kymco önerisi var
    mondıallerin kalitesi nasıl çin malları gibi mi? mesela 125kt?
    (ybr ile karşılaştırmadan)

Ybr 125'in bire bir dengi Cgl 125'dir. Hatta şasesi daha sağlam amortisörleri daha kalitelidir,zincir muhafazası kapalıdır.

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    YBR'ye alternatif olarak 125 KT'yi sakın düşünme. Arkadaşların yukarıdaki tavsiyelerine uyman daha doğru olur. 125 KT asla yolda bırakmaz ve her işini görür ancak 2. eli riskli ve bu motorlar çok ilgilenmeyi gerektirir. Bir öğrenci olarak sana uygun değil.

Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YBR'ye alternatif olarak 125 KT'yi sakın düşünme. Arkadaşların yukarıdaki tavsiyelerine uyman daha doğru olur. 125 KT asla yolda bırakmaz ve her işini görür ancak 2. eli riskli ve bu motorlar çok ilgilenmeyi gerektirir. Bir öğrenci olarak sana uygun değil.
    iskenderunda okuyorum ve rahatça gaziantep adana mersin gibi çevre illere2 kişi gidebileceğim bi motor arıyorum her öneriyi ciddiye alıyorum teşekkürler..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:53 ----------

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr 125'in bire bir dengi Cgl 125'dir. Hatta şasesi daha sağlam amortisörleri daha kalitelidir,zincir muhafazası kapalıdır.
    hocam kalite ve sürüşü bilemem tabi ama tip olarak çok farklı ybrden...

strangerRTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ck 125 pulsar senin işini çok güzel görür bence kymco yabana atılacak bir marka değidir bu konuda bütün forumun hemfikir olduğundan eminim.

teşekkürler valla şu an her öneriyi değerlendirip araştırıyorum
    başka önerisi olan ?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    SYM XS125-K. Gidip bayide gördüm, güzel motor, titreşimsiz.

Motosikleti
    CBF150-2011-Silver
    bence ybr den uzaklaşma derim.

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kanuni Windy S şiddetle tavsiye edilir. "Kullanmayan Bilemez"
    112ciyiz

kartal07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Toyota Yaris 1,33 2013
    2000 tl ye ybr bulabilirsin ama çok temiz olmaz
    Rüzgarı ruhunda hisset

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    ybrnın alternatıfi az.2.el 2000lıraya temız ybr bulabılırsın bıraz düşük model ama titanıda arastırabılırsın.bunların haricinde cok temiz bulursan cgl gn ck da alternatiflerin başında gelir.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Öğrenci çin malı motor alacak kadar zengin değildir. Çinlinin tamirine para yetiştiremezsin. YBR ye vereceğin fazladan 500-600 tl daha sonra sana tasarruf ve konfor olarak geri dönecektir.

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öğrenci çin malı motor alacak kadar zengin değildir. Çinlinin tamirine para yetiştiremezsin. YBR ye vereceğin fazladan 500-600 tl daha sonra sana tasarruf ve konfor olarak geri dönecektir.
    ooo çin malı alınırmı kardeş ya asla bulaşmam gerekrse bi sene daha beklerim zaten çin malı motorlara ve o motorların yarattığı trafik karmaşasına sinir oluyorum (istisnalar hariç tabi)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:12 ----------

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SYM XS125-K. Gidip bayide gördüm, güzel motor, titreşimsiz.
    teşekkürler gerçekten güzel motosikletmiş fakat2009dan aşağı ikinci el göremedim öyle olunca da fiyat 2000in üstünde oluyor hatta 3000lere yaklaşıyor...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:30 ----------

Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanuni Windy S şiddetle tavsiye edilir. "Kullanmayan Bilemez"
    neden olmasın ki, teşekkürler...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:36 ----------

Bu arada ben bu forumu gerçekten çok sevdim beni hiç tanımadığınız halde insanların yardımcı olmak için böyle çaba harcamaları beni mutlu etti..

ülkemi ve insanlarını seviyorum:d

Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    Bak kardeşim. Az daha sabret YBR al derim. Uğraşma çinliyle. Pişman olursun. Adam gibi bakarsanda aldığın paraya da satıp yükselte bilirsin. Kanuni çakma Türk malıdır. Haberin olsun. Arada sürtüşmeler dışında hepimiz aynı keyfi ve tutkuyu yaşıyoruz. Birbirimizi tanıyormuşcasına davranmamız ve desteğimiz bundan .
    Yakaladın mı? bak bakalım ellerine yakaladım dediğin şey sadece mavi bir silüet.... Çoktan uçup gittik. Geçtin mi? bak bakalım ardına ve önüne geçmene izin verildiğinde ufuktaki mavilik kim........

muratx22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni 2v - WindyS 125
    Bende windys kullanıcısıyım. Bu gune kadar benzin bitmesi haric hic yolda bırakmadı arastırmanı tavsiye.
    MuraD THSDLN

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DeathaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak kardeşim. Az daha sabret YBR al derim. Uğraşma çinliyle. Pişman olursun. Adam gibi bakarsanda aldığın paraya da satıp yükselte bilirsin. Kanuni çakma Türk malıdır. Haberin olsun. Arada sürtüşmeler dışında hepimiz aynı keyfi ve tutkuyu yaşıyoruz. Birbirimizi tanıyormuşcasına davranmamız ve desteğimiz bundan .
    Dostum sana katılıyorum ama ben az daha YBR alıyordum vazgeçtim çünkü motoru illa ki sıfır alacaktım! 4400 yerine ilk motorum oldugu için 2450 Tl vermek daha mantıklı geldi. Açıkçası YBR ye yazık etmyim dedim
    Ama bundan sonra da (1yıl kadar) 150 CBF almayı düşünüyorum.
    Son olarak, Windy iki aylık bile değil ama 6500 km yaptım, bakımlar dışında servise bile gitmedim. İlk problem çıkardığında buraya yazcm.
    112ciyiz

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Kİm demiş Alternatif yok diye ?

Dostum Senin iLacın; KYMCO CK 125
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)