Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

600 cc SS lerin içinde yakıt tüketim sıralaması yapabilirmiyiz ...?

Motovento
    REKLAM ALANI
    RAZOR1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YBR CuSToM
    cbr 600-f / 600rr / zx6-r / gsx-r 600 / yzf r6

evet 600cc de bu modeller hakkında öncelikli olarak yakıt tüketim bilgisi almak istiorum ve model belirterek tavsiye edebiliceginiz makina ve farzı misal satmak gibi bi durum söz konusu oldugunda elimden hemen çıkara bilcegim makina olarak ne öneriosunuz ....?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ZX6-R
    600f bence illaki digerlerinden az yakıcaktır digerlerininde bibrbirlerinden farkı oldugunu sanmiyorum 600rr da sahibi olmuş biri olarak satma konusunda rr ve r6 avantajlı dışarıya çık 20 tane rr 15 tane r6 görürsen 2 3 tane zx6r ve gsxr görürsün

Motosikleti
    Scrambler Ducati Classic
    Bunların hepsinin de yakıtları birbirine yakındır. Kullanıma göre çok fark eder ama.
    İllaki az yakan bir racing bakıyorsan 2 silindirlilere bakmalısın. Normal ve sakin kullanımda tüm 4 silindirlilerden daha az yakarlar. Ducati, Hyo 650r gibi...

suzuki bandit i bu geçtiğimiz pazar özel yakıtını ölçtük. en az süratimiz 80 en çok suratimiz 105 km ortalama 95 km hızla 1lt ile23 km olarak iki ölçüm yaptık. bastırınca 11 km kadar düşüyor. 600 f im ile de buna benzer yakıt yakıyor. yakıt birbirine çok yakındır. satılma konusunda 600 f ile 600 rr derim.

Motosikleti
    YaMaHa YBR CuSToM
    Alıntı hell_rideRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600f bence illaki digerlerinden az yakıcaktır digerlerininde bibrbirlerinden farkı oldugunu sanmiyorum 600rr da sahibi olmuş biri olarak satma konusunda rr ve r6 avantajlı dışarıya çık 20 tane rr 15 tane r6 görürsen 2 3 tane zx6r ve gsxr görürsün
    peki bu zx-6r ve gsx-r 600 alıcaksan uzun vadeli kullanıma uygun mu demek oluyor yani ...?

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    hayır ikinci el satımda zorlanırrsın dio ama bu saydıklarının için de bence gsx-r600
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    BU motorları kullanacaksan yakıta bakmamak lazım...

Yaktığı benzini hakediyorlar

Ben 600RR kullandım. Ortalama kullanımda yaklaşık 6-7 lt. yakıyor. Agresifleşirsen 8-9 lt. olabiliyor... Yolun ve havanın durumuna göre farklılık gösterir...

Elden çıkarma konusunda Honda'nın bir adım önde olduğunu herkes biliyor zaten...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Benim 600F varken uzun yolda test ettim ve ortalam hızım 120 km/h ile bir depo ile 330 km yol yaptı, yani 1 litre benzinle 18.33 km
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    ZX6-R
    Alıntı RAZOR1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki bu zx-6r ve gsx-r 600 alıcaksan uzun vadeli kullanıma uygun mu demek oluyor yani ...?

diğer arkadaşın tespitide doğru seninkide evet bunu kastettim alıcam binicem uzun dönem diyorsan bütçende uygunsa tercihin suzi ve kawa olsun kesinlikle işçilik bambaşka ama sadece 1 sezon binerim hemen satarım diyorsan rr ı ve r6 yı daha çabuk elden çıkarırsın

Motosikleti
    YaMaHa YBR CuSToM
    Alıntı hell_rideRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diğer arkadaşın tespitide doğru seninkide evet bunu kastettim alıcam binicem uzun dönem diyorsan bütçende uygunsa tercihin suzi ve kawa olsun kesinlikle işçilik bambaşka ama sadece 1 sezon binerim hemen satarım diyorsan rr ı ve r6 yı daha çabuk elden çıkarırsın
    zx6-r gsx-r 600 yakıt nasıl 2si arasında bu arada ben uzun vadeli bi makina alcam kısmetse

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)