Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Honda Hornet 250 ve vtr 250

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar,

İsmim Ahmet, aranıza yeni katıldım. Şubat ayında A2 sınavına gireceğim...

Honda'nın 250 cc'de hornet ve vtr modelleri ile ilgili bilgi almak istedim. Formu araştırdım ancak bu modellerle ilgili bilgiye rastlayamadım.
    Öncelikle bu modeller Türkiyede var mı ?

İlginize şimdiden teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    demek istediğin honda hornet
    cbx250 olmasın sakın.bide bu isimden tarama yap.istediğini bulacağını sanıyorum
    bu arada hoşgeldin

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    dostum hoşgeldinde VTR 250 türkiyede yok hondanın 250 cc'side CBF250'dir ;)
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    var bişeyler
    kahretsin cbf 250 olcak dimi.yanlış yazmışım.cbx değil,cbf olcak

hoşbulduk arkadaşlar

evet arkadaşlar, internetten takip ettiğim ve honda Türkiye sayfasından ben de aynı sonucu çıkarmıştım. Yine de sizlerden duyan gören var mı merak ediyorum...

Motosikleti
    var bişeyler
    bu motoru gören varmı diyemi soruyosun.tam anlayamadım
    bu motordan sitede sahip olan üyeler var.piyasadada çokca rasalayabileceğin makineler.hatta kuryelerde bile görebilirsin.

evet dostum, bu motorlardan (hornet 250 ve vtr 250) kullanan var mı ? deneyimleri ? Türkiye2ye getiren var mı ?

Motosikleti
    var bişeyler
    http://www.twister.galerisi.com/
    bu siteye bi bak.istediğin şeyler orda
    yav bu site bozulmuş.böyle değildi.bi problem var.
    sen genede twister yazıp tarattır.cbf250 nin eski adı twister dide.belki başka site bulursun.

TR'de ne varsa ona bak diyorsun; haklısın mantık olarak ;)
    ama ben bu 2 modelini merak ediyorum TR'de.
    http://www.bikez.com/motorcycles/hon...t_250_2002.php
    http://www.bikez.com/motorcycles/honda_vtr_250_2002.php

Motosikleti
    var bişeyler
    sen şu makineden istiyosun yani.bizim bildiğimiz twister değil.

Aynen öyle dostum

super_meke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varadero
    cbx250 olmasın sakın

kepir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF250
    Selamlar
    900hornet i gördüğüm anda işte bu demiştim ben de birkaç gün önce buldum 250 lik horneti kesinlikle o da muhteşem bendeki cbf250 ile kıyaslayınca dağlar kadar fark var keşke türkiyede bulabilseydik bu modeli resimlere bakarken içim gitti ne diyeyim umarım bir gün bizim memlekette de bol çeşit olur...
    [B]Herkes hakettiğini alsın...
    Honda CBF250 Karafatma
    34 UF 9827[/B]

900 hornet'in 250 cc karşılığı, kesinlikle cbf 250 değil... Belki kullanmış olan, TR'ye getirmiş olan vardır diye merak ediyorum... Yabancı sitelerdeki kritiklerinden çok iyi not almış !!

kocaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hiç anlamıyorum HONDA'yı böyle güzel modelin var neden getirmezsin canım ülkem Türkiye'ye...(Gelirse bence 7500tl olabilir.)Bana Ducati monster 620 Dark'ı anımsattı yandan.

Topuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kocaday,

hornet 250 gelse 7500 tl olur diye sözüne ettiğiniz fiyatı nasıl tahmin ediyorsunuz. gerçekten de bu hornet 250, cbf ile kıyaslanamayacak özelliklerde. hornet, vtr'den daha bir üst özelliklere sahip ve daha albenili bir görüntüye sahip.

hornet in 2005 modeli var mı diye http://www.motorbikes.be/en/Honda/2005/ te karşıma geldi.

http://www.motorbikes.be/en/Honda/2005/Hornet%20250/ linkte hornet 250 2005 teknik özellikleri mevcut. cbf ile aralarında ne fark var diye baktım da.. sıvı soğutmalı olmasının yanısıra bir kere en ciddi fark hornet için 40 hp yazıyor. bu çok ilginç. nasıl oluyor da 250 lik bir motordan 40 hp güç alınıyor anlamış değilim. cbf için ise 250 lik motordan 20,4 hp güç yazılmış (www.honda.com.tr).

aynı zamanda; honda'nın kendi internet sitesinde (www.honda.com) bile hornet 250 ye rastlayamadım. ya ben yanlış siteleri geziyorum.. yada bu model artık üretilmiyor. o zaman bu bilgileri motorbikes.be sitesi nerden alıyor.

gerçekten de türkiye distrübütörü hornet 250 yi neden getirmemiştir acaba. benim de böyle bir modelden haberim yoktu. o zaman yapılacak iş her halde; bu modelin neden getirilmediğini distrübütörden sormak olsa gerek. honda tükiye temsilcisi 250 lik kategoride çok fazla ürün seçeneği sunmuyor.bence bu model türkiye de uygun bir fiyat ile bayağı satar.

ikisi de şık motorlar ve 250 cc'de insanın içine sinecek özellik ve görüntüye sahipler. Çin de bile kullanıcıları var, acaba orda çok tutuldu da yetiştiremiyorlar mı bize de çin motorları getiriyorlar yerine

Neden TR'ye gelmediği konusunda bilgisi olan var mı arkadaşlar ?

Bir de bu modellerle tanışmış olan arkadaşlar var mı ?

BaByFaCe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r
    hosgeldın arkadasım hayırlısı olsun..

kocaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Topuz

Sevgili TOPUZ,tahmin ediyorsun ki bu forumları motorsiklet firmaları da yakından takip ediyordur.Benim o fiyatta tahminde bulunmamın sebebi biz son kullanıcılar içindir.Çünkü olası bir o motorun ithali durumunda twister ı piyasadan çekeceklerdir yada fiyatını kıracaklardır.Bir düşünsene o motoru 7500 ytl ye getirseler ne olur,her mahallede bu motordan görürüz dimi.Benimkisi bir tahminden ziyada dilek desek daha dogru olur.görüşmek üzere.

Alıntı Topuz adlı üyeden alıntı
    kocaday,

hornet 250 gelse 7500 tl olur diye sözüne ettiğiniz fiyatı nasıl tahmin ediyorsunuz. gerçekten de bu hornet 250, cbf ile kıyaslanamayacak özelliklerde. hornet, vtr'den daha bir üst özelliklere sahip ve daha albenili bir görüntüye sahip.

hornet in 2005 modeli var mı diye http://www.motorbikes.be/en/Honda/2005/ te karşıma geldi.

http://www.motorbikes.be/en/Honda/2005/Hornet%20250/ linkte hornet 250 2005 teknik özellikleri mevcut. cbf ile aralarında ne fark var diye baktım da.. sıvı soğutmalı olmasının yanısıra bir kere en ciddi fark hornet için 40 hp yazıyor. bu çok ilginç. nasıl oluyor da 250 lik bir motordan 40 hp güç alınıyor anlamış değilim. cbf için ise 250 lik motordan 20,4 hp güç yazılmış (www.honda.com.tr).

aynı zamanda; honda'nın kendi internet sitesinde (www.honda.com) bile hornet 250 ye rastlayamadım. ya ben yanlış siteleri geziyorum.. yada bu model artık üretilmiyor. o zaman bu bilgileri motorbikes.be sitesi nerden alıyor.

gerçekten de türkiye distrübütörü hornet 250 yi neden getirmemiştir acaba. benim de böyle bir modelden haberim yoktu. o zaman yapılacak iş her halde; bu modelin neden getirilmediğini distrübütörden sormak olsa gerek. honda tükiye temsilcisi 250 lik kategoride çok fazla ürün seçeneği sunmuyor.bence bu model türkiye de uygun bir fiyat ile bayağı satar.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler