Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kanuni elite 100 mü yoksa mondial 100 ukh mi ??

Motovento
    REKLAM ALANI

kanuni elite 100 mü yoksa mondial 100 ukh mi ??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR istiyor..
    kanuni türkiyede üretiliyor, mondiyi bilmiyorum kanuni diyebilirim bilene bir danış

Motosikleti
    loading...
    kanuni al bak rahatına ayrıca elite yerine yerinde olsam bretonu alırdım..bretonu kullanan biri olarak tavsiye ediyorum..

Motosikleti
    YBR istiyor..
    bbretonda depo göstergesi var mı ?

Daha fazla yorum yapabilırseniz sewinirm.

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    7 senedir kanuni kullanıcısıyım ..şimdiki motorum seyhan 125t,eniştemde breton vardı ısınamadım alete saglamlıgınına bişe demem yanlız cılız bi alet ve pek rahat degil,uzun yol yapıcam dersen ben tavsiye etmem ama yaptım rahat ettim diyen varsa saygı duyarım,eliteyede bişe demem kullanmadım araştırmadım,ancak tigrina dersen ben al derim gönlümün bi köşesinde yatıyo,arkadaşım sıfır almıştı çok saglam bi makina görmedigi işkence kalmamıştı garibin yinede gidcem diye çırpınıyodu.yagını vitesler geömemeye başlayınca degiştiren sorumsuz bi tipti anlıcan ..tigrinayı yabana atma

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:43 ----------

Alıntı Spist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bbretonda depo göstergesi var mı ?
    yok
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

Arkdasım bencede Kanuni al bende alcam kanuni dusunuyorum almısken bs125i al bence

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    7 senedir kanuni kullanıcısıyım ..şimdiki motorum seyhan 125t,eniştemde breton vardı ısınamadım alete saglamlıgınına bişe demem yanlız cılız bi alet ve pek rahat degil,uzun yol yapıcam dersen ben tavsiye etmem ama yaptım rahat ettim diyen varsa saygı duyarım,eliteyede bişe demem kullanmadım araştırmadım,ancak tigrina dersen ben al derim gönlümün bi köşesinde yatıyo,arkadaşım sıfır almıştı çok saglam bi makina görmedigi işkence kalmamıştı garibin yinede gidcem diye çırpınıyodu.yagını vitesler geömemeye başlayınca degiştiren sorumsuz bi tipti anlıcan ..tigrinayı yabana atma

ben derım kı mondıal 100 ukh

2 sınınde parcaları cınde uretılıyor sadece kanunı turkıyede toplanıyor

100 ukh ıle 35 bın km yaptım 30 bınde krank degıstırdım gecen gun 350 km yol yaptım bu mondıalımle yaptıgım son gezı oldu sattım

bel kısmın agrıyor fakat kanunıden saglam derım ayrca kıme sorarsan sor cın malı en ıyı cub mondılaın 100 ukh sıdır sıddetle tavsıye ederım

kuba 100 xy i tavsiye ederim..Titreşim ve ön amortisör mondiale göre biraz gıcık ama manevra kabiliyeti mondialden cok daha üstün

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler