Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2010 tvs apache mi 2010 ybr 125 mi ????

Motovento
    REKLAM ALANI
    yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    arkadaslar motosıkletımı sattıgım 1 hafta ıcınde sınır stres yaptım motosıkletsız bır hayat bos gelıyor motosıklet askı farklı bısey olmassa olmuyor hayatımın parcası

konuya gelelım

sevgılı arkdaslar durumumu anlattıgım uzere yenı 0 bır motosıkelt almayı dusunuyorum aslında dusun muyorum kesın alıcam her turlu ekıpmanım mevcut bı tek altımda motosıkletım eksık bu 2 secenek 2010 almak ıstıyorum 2 sındede 24 ay taksıt ımkanı mevcut gerıye kalan tercıh ısı bu ıste bana yardımcı olurmusunuz hangısını alayım

son olarak 2010 ybr ve 2010 tvs ıle ılgılı topık acıldıgını gormedım o yuzden konu actım eger varsa gozumden kacırmıssam sımdıden ozur dılerım...

yardım edersenız sevınırım 1 haftam kaldı cıldırırım motor almassam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

valla ybr canavar gibi apache yi görmedim.

eğer 4000 tl ayırırm diyosan ybr derim gerçekten çok hoşuma gitti benim

Motosikleti
    CBF 150 2009
    valla ybr canavar gibi apache yi görmedim.

eğer 4000 tl ayırırm diyosan ybr derim gerçekten çok hoşuma gitti benim

bende apache gormedım ama cok hosuma gıdıyo ya ybr ayrı bı guzellık te yorumlarınızı dıkkate alıcam ve cogunluga gore ne ddersenız onu alıcam ins sızlerı mt uyesı olarak sevıyorm

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    2. el hyosung gt 250 comet derim ;) arkadaşlar yapmayın 125 cc ybr ye 4000 lira nedemek ya bende ybr kullandım 1 sene ama bence okadar paraya değmez kesinlikle cbf 250 al twister al nebiliyim daha iyi bişi al yada illa ybr diyosan git 2. el al 1500 2000 e bulursun cok rahat
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    CBF 150 2009
    2. el hyosung gt 250 comet derim ;) arkadaşlar yapmayın 125 cc ybr ye 4000 lira nedemek ya bende ybr kullandım 1 sene ama bence okadar paraya değmez kesinlikle cbf 250 al twister al nebiliyim daha iyi bişi al yada illa ybr diyosan git 2. el al 1500 2000 e bulursun cok rahat
    tesekkur ederım de suan da elımde o kadar nakıt yok usttede belırtmısıtım bayıden taksıt ıle alacagım motosıkletler

eger tanıdıgın takstle veren bırı varsa hemen bı hyo alabılırım

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı yigido_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekkur ederım de suan da elımde o kadar nakıt yok usttede belırtmısıtım bayıden taksıt ıle alacagım motosıkletler

eger tanıdıgın takstle veren bırı varsa hemen bı hyo alabılırım
    iyi güzelde taksitle de olsa peşin de olsa yine cok fazla para vericeksin o motor için bende sana onu anlatmaya calısıyorum ya biraz sabret biriktir al yada kredi çekme imkanın varsa krediyle al ozaman
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    kardeşim al bır apaçi inan sorunsuz kullanırsın ben kullanan arkadaşlarımın şahıdıyım az yakıyor ayrıca ve polimik olmasın kımsenı motoruna lafım yok kımsenın de marka baabasının malı değil alınmasın ama bu ülkede cbf ve ybr den başka onlardan daha ıyı iş çıkaracak motorlar var bunların burnu bır karış havada parca fıyatlarına bır bakın bu ne ya servıslere bakın bu ne ya arabanızın yağını ücretsız değişiyorlar motorunuza yağ değişecek 5 10 lira para alıyorlar .

Motosikleti
    CBF 150 2009
    iyi güzelde taksitle de olsa peşin de olsa yine cok fazla para vericeksin o motor için bende sana onu anlatmaya calısıyorum ya biraz sabret biriktir al yada kredi çekme imkanın varsa krediyle al ozaman
    abı ıyı hos dıyosunda ben de bı problem var ılla olacak o yuzden 0 a daha yakınm

kardeşim al bır apaçi inan sorunsuz kullanırsın ben kullanan arkadaşlarımın şahıdıyım az yakıyor ayrıca ve polimik olmasın kımsenı motoruna lafım yok kımsenın de marka baabasının malı değil alınmasın ama bu ülkede cbf ve ybr den başka onlardan daha ıyı iş çıkaracak motorlar var bunların burnu bır karış havada parca fıyatlarına bır bakın bu ne ya servıslere bakın bu ne ya arabanızın yağını ücretsız değişiyorlar motorunuza yağ değişecek 5 10 lira para alıyorlar .
    dedıklerıne aynen katılıyorum cunku boyle marka bazındakı konulara ılgı duyuyorum ve butun sıkayetlerı de bılıyorum bu yuzden secenegıme tvs yı ekledım ama yınede japon da olmasın demıyosun tercıhı sıze bıraktıgım konu ıse ıste bu...

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı yigido_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abı ıyı hos dıyosunda ben de bı problem var ılla olacak o yuzden 0 a daha yakınm

dedıklerıne aynen katılıyorum cunku boyle marka bazındakı konulara ılgı duyuyorum ve butun sıkayetlerı de bılıyorum bu yuzden secenegıme tvs yı ekledım ama yınede japon da olmasın demıyosun tercıhı sıze bıraktıgım konu ıse ıste bu...
    dıyoruz ya işte al bır apaçi

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    al abi bi tvs apachi keyfine bak derim yakıt olsun hız olsun yedek parça FİYAT ları olsun her türlü karda olursun
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

HaYaBuSa_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125
    mahllede bı abıde var apache adam on kaldırıyo arka kaldırıyo herseyı yapıyo daha motorda tık yok saglam sadıce normal seyler değişti ybr bılmıyorum :S

İmza yok barnak olmamı ?

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tvs güzel ben bizzat kullandım test ettim. Ama sıfırına 4.000 bin tl verilirmi düşünülür.

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine senin fikrin ama bende arkadaşa katılıyorum..
    Çekebiliyorsan kredi çek hyo beğenilmicek bi motor değil fakat o olmaz diyorsan bile 4 bin'e alabiliceğin çok daha iyi motorlar var
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Sıfır alıcam diyorsan ve bu iki motor arasında kaldıysan kesinlikle TVS ;)

Motosikleti
    Fazer 800
    Bence yeni YBR 125 'i tercih etmek daha doğru. Bildiğim kadarıyla yeni kasasında yenilenmiş karbüratör kullanılıyor. Gaza tepki vermesi çok daha iyi ve yakıtı da düşük.İkinci eldede TVS'den çok daha hızlı satabileceğin gerçeğini de unutma...

Motosikleti
    CBF 150 2009
    Yine senin fikrin ama bende arkadaşa katılıyorum..
    Çekebiliyorsan kredi çek hyo beğenilmicek bi motor değil fakat o olmaz diyorsan bile 4 bin'e alabiliceğin çok daha iyi motorlar var
    durumumu sole ızah edeyım ben unı ogrencısıyım kırsehırde bankalar malum ogrencıye kredı veren var ama 300 500 babamın gelır belgesını almam sart

bıde bankaya pek yaklasmas babam

o yuzden kendı param ıle almak zorunda gıbı hıssedıyorum kendımı bunuda sadece 0 motor ve taksıtle yapabılırm bılmıyorum ne yaparım bılıyorum cok guzel motorlar var ama durum bundan ıbaret..
    mahllede bı abıde var apache adam on kaldırıyo arka kaldırıyo herseyı yapıyo daha motorda tık yok saglam sadıce normal seyler değişti ybr bılmıyorum :S
    ben apacı degılım

dıgr arkadaslara da yorumların dan dolayı tesekkur ederım ...

emrah ark ve caner camalan kardeslerıme tesekur ederım ıns babamı kredı konusunda ıkna edeblırm

1 haftam var ıkna edemessem meccbur kendı yontemımı devreye sokarım...

motosıkletsız yasanmıyor abıcım yaa gıdınce anlıyosun

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Motorumu satarken kolay elden çıkarmak isterim dersen YBR;
    Yakıt & Performans & Tork & Görüntü istersen apache.
    Şahsen ben apache alırdım 14000 Km kullandım çok memnun kaldım.

Motosikleti
    CBF 150 2009
    Bence yeni YBR 125 'i tercih etmek daha doğru. Bildiğim kadarıyla yeni kasasında yenilenmiş karbüratör kullanılıyor. Gaza tepki vermesi çok daha iyi ve yakıtı da düşük.İkinci eldede TVS'den çok daha hızlı satabileceğin gerçeğini de unutma...
    evet kardesım dedıgın de haklısın bunuda goz onune almak lazım ....

fakat apache kullanan arkadaslar 2 el satıs durumu nedır sızler daha ıyı bılırsnız??

Motorumu satarken kolay elden çıkarmak isterim dersen YBR;
    Yakıt & Performans & Tork & Görüntü istersen apache.
    Şahsen ben apache alırdım 14000 Km kullandım çok memnun kaldım.
    bu cc dekı motorlara bındıgınde bır sure sonra sıkılacagımı forumda degerlı uyelrden okudugum kadarı ıle tahmın edebılıyorum o yuzden bırazda kolay satısına bakılacak olursa ybr daha aktıf gozumde

yukarıda belırttıgım gıbı apache kullanan ve 2 el satıs pıyasında nasıl gıttıgını bılen arkdaslar varsa yorumlarını beklerım...

Arkadaşım eğer param var, bu taksitleri rahat öderim ve gezmek için depomuda doldururum dersen yamaha al... ama yamaha alırsam deposu boş kalır yatar dersen tvs al aradaki farkı benzine yatır, gez gezebildiğin kadar... aslında iki tekerin etiketi önemli değildir... önemli olan seni istediğin yere götürebilmesidir... sadece, bazıları bunu kolay başarır... onu seçmek elinde ve cebinde... saygılar...

sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    ybr al kardeş..tvs yeni daha..ama yamaha yılların markası..hem gösterişli makina ybr.bir de şöyle düşün diyelim 2 sene sonra satacaksın 2 sene de geçmiş olsa yine de 2010 2.el ybr'den fazla olmıacak piyasada(tahmini).bu da senin motoru elinden kolay çıkartmanı sağlıycak.şöyle diyim sana:2 banka var ikiside aynı faiz oranıyla kredi vericek sana:
    k.veyt türk'ü me seçersin? yoksa z.raat bankasını mı?misal olsun işte sana bunlar

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler