Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2010 tvs apache mi 2010 ybr 125 mi ????

Motovento
    REKLAM ALANI

Bence de temiz bir Comet 250 daha iyi,olmadı 0 İnnova 125i. Enjeksiyon yoksa küçük cc'nin de geleceği yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    ybr al kardeş..tvs yeni daha..ama yamaha yılların markası..hem gösterişli makina ybr.bir de şöyle düşün diyelim 2 sene sonra satacaksın 2 sene de geçmiş olsa yine de 2010 2.el ybr'den fazla olmıacak piyasada(tahmini).bu da senin motoru elinden kolay çıkartmanı sağlıycak.şöyle diyim sana:2 banka var ikiside aynı faiz oranıyla kredi vericek sana:
    k.veyt türk'ü me seçersin? yoksa z.raat bankasını mı?misal olsun işte sana bunlar
    hocam dogru bı yaklasım marka bazın da da degerlendırmem gerek ...

Bence de temiz bir Comet 250 daha iyi,olmadı 0 İnnova 125i. Enjeksiyon yoksa küçük cc'nin de geleceği yok.
    hocam 250 comet dıye bı secenek var
    innova ıse bana yaramaz kullanacgım yer genellıkle stabılıze yok oldugu ıcın naked veya commuter seceneklerını tercıh edıyorum
    yınede onerınıze tesekkur ederım
    nakıt param yok taksıt le alabılecek derecede elımde param var banka kredısı ıcınde önce babamdan gelır belgesı ısteme var oda motora pek yaklasmıyo bende onsuz yapamıyorum 1 hafta ısrar edıcem bakalım ne yapabılecegız eger oldu da alamadık belgeyı yıne benım dedeıgım sık ıle alcagım yanı taksıtt

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    dostum bende sana ybr almanı tavsiye ederim sıfır alcaksan tabıkı marka ve kalıte ama ıkıncı el alcaksan tvs alabılırsın benım en sevmedıgım yanı tofaş arabaları gıbı ısıtma problemı yaz kıs yoksa teklıyo kalkar kalkmaz ybrde varmı bu sorun bılmıyorum bol şans

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yigido_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar motosıkletımı sattıgım 1 hafta ıcınde sınır stres yaptım motosıkletsız bır hayat bos gelıyor motosıklet askı farklı bısey olmassa olmuyor hayatımın parcası

konuya gelelım

sevgılı arkdaslar durumumu anlattıgım uzere yenı 0 bır motosıkelt almayı dusunuyorum aslında dusun muyorum kesın alıcam her turlu ekıpmanım mevcut bı tek altımda motosıkletım eksık bu 2 secenek 2010 almak ıstıyorum 2 sındede 24 ay taksıt ımkanı mevcut gerıye kalan tercıh ısı bu ıste bana yardımcı olurmusunuz hangısını alayım

son olarak 2010 ybr ve 2010 tvs ıle ılgılı topık acıldıgını gormedım o yuzden konu actım eger varsa gozumden kacırmıssam sımdıden ozur dılerım...

yardım edersenız sevınırım 1 haftam kaldı cıldırırım motor almassam
    Eğer sıfır alıcaksan hiç durma al rodajını kendin yaptığın bir makinaya binersin.
    2. ellerde alan kişinin rodajı nasıl yaptığını düştü mü kazası varmı diye düşünmezsin.
    İllaki iki motordan birini diceksen 0 ybr derim.

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    ostum bende sana ybr almanı tavsiye ederim sıfır alcaksan tabıkı marka ve kalıte ama ıkıncı el alcaksan tvs alabılırsın benım en sevmedıgım yanı tofaş arabaları gıbı ısıtma problemı yaz kıs yoksa teklıyo kalkar kalkmaz ybrde varmı bu sorun bılmıyorum bol şans
    teskkur ederım verdıgın bılgı ıcın ...

Alıntı:
    yigido_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar motosıkletımı sattıgım 1 hafta ıcınde sınır stres yaptım motosıkletsız bır hayat bos gelıyor motosıklet askı farklı bısey olmassa olmuyor hayatımın parcası

konuya gelelım

sevgılı arkdaslar durumumu anlattıgım uzere yenı 0 bır motosıkelt almayı dusunuyorum aslında dusun muyorum kesın alıcam her turlu ekıpmanım mevcut bı tek altımda motosıkletım eksık bu 2 secenek 2010 almak ıstıyorum 2 sındede 24 ay taksıt ımkanı mevcut gerıye kalan tercıh ısı bu ıste bana yardımcı olurmusunuz hangısını alayım

son olarak 2010 ybr ve 2010 tvs ıle ılgılı topık acıldıgını gormedım o yuzden konu actım eger varsa gozumden kacırmıssam sımdıden ozur dılerım...

yardım edersenız sevınırım 1 haftam kaldı cıldırırım motor almassam
    Eğer sıfır alıcaksan hiç durma al rodajını kendin yaptığın bir makinaya binersin.
    2. ellerde alan kişinin rodajı nasıl yaptığını düştü mü kazası varmı diye düşünmezsin.
    İllaki iki motordan birini diceksen 0 ybr derim.
    bu yorum ıle bırlık te artık kararımı verdım gıbı buyuk ıhtımal ybr 125 alıcam herkese verıdıg emek ten dolayı teskkur ederım

benım ıcın ndn ybr

ılk kullanıcısı olucam kendı rodajımı kendım yaparım
    2. olarak yamaha kalıtesı ve 2 el satıs oranlarına baktıgımda önde gördüm
    3. olark aslında tvs ıstıyordum ama bugun baktıgımda ne memleketımde ne de bulundugum yerde tvs nın bayısı yada servıslıgı yokmus bu yuzden ybr

bu kararı vermemde yardımcı olan herkese canı gonulden teskkur edıyrum...
    ve sıparısı verms durumdayım...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler