Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mt Revenge kask (bulutmotor.com)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pulsar AS 150
    Selamlar arkadaşlar. bulutmotor.com'dan uygun fiyata "mt revenge evo" kaskını aldım. Kask çok kaliteli ve güzel. fakat şöyle bir sorunum var xl kask 61-62 benim kafa ölçüsü 61 ama yinede 3-4 defa evde taktım kulaklarım ağrıdı ve yanaklarım çok sıkıştı. Bu normal mi? kaskı iade etmeme gerek var mı? yoksa zaten böyle olması mı gerekiyordu emin değilim. Tavsiyelerinize ihtiyacım var sağolun

Ayrıca kaskı tavsiye ederim. bulutmotor'un satın alma ekranında yer satıcıya söylemek istedikleriniz yazan yere "ufak hediyeler yollarsınız sevinirim" yazdım. hiç umudum yoktu geyik olsun diye yazmıştım. Bir anahtarlık ve bir disk kilidi hatırlatma kablosu yollamışlar. Sağolsunlar ilgililer ve hızlılar. Şimdi onlar yüzünden disk kilidi almak zorunda kalacağım :D disk kilidi içinde bir marka model tavsiye edersiniz çok sevinirim. hayırlı forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bende mezura ile ölçü aldıktan sonra satın aldım. Giyerken ve çıkarırken çok zorlanıyorum. Ama içinde çok rahat ve güvende hissediyorum. Kaskı takıp çıkarmanın bir adabı var mı acaba?

basto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Bende de var o kasktan, kalıbı en dar XL olabilir kendisi benim kafama göre. Bir Shoei bu kadar sıkıyor kafamı bir de MT Revenge. Ama yine de XXL almadım, XL'a devam. Zamanla açıyor hem de alışıyor insan.

Fakat bu sıkma işi düzelmez ise kaskı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz, kalıp olarak hiç uymuyor demektir.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Bende aynisini yasadim ve satin aldigim yeri aradim. Normal oldugunu soylediler. Ki normal oldugunu hissetmeye basladim ben de. Ceneyi saran yastiklar sıkıyor ama bu iyi birsey. Kafanda kask hareket etmiyor. Basta alisana kadar bir balaklava bezlerden al. Kulagini kapatacak kadar bere gibi tak. Ozaman takip cikarmalarda kulagini rahatsiz etmiyor.

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    İlk taktığımda hüsrandı tam geri göndermek üzereyken kız arkadaşım taktı kafasına tutturdu bu benim diye...

Aradan 2 hafta geçti taktım baktım tam , 1 ay doldu artçıma yenisinin siparişini verdim. Kaskı taktığında yanaklarında hafifte olsa bir baskı hissetmiyorsan o kask sana büyüktür.

Motosikleti
    gt250r
    Bende mt blade aldigimda cok sıkı olmuştu simdi baya rahatladi

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Geri vermeyin bir süre sonra kafanıza göre kask kalıplaşcak tam oturcak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)