Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ramzey 200 cc mi ? hyosung xr 125 mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam arkadaslar motor almayı dusunuyorum ilk tecruben olacak baya bı arastırdım ramzey ve hyosung arasında kaldım ramzeyi ucuz oldugu için hyo yu kucuk motor hacmıne gore performanslı oldugu için dusunuyorum ama ıkısınıde bırebır gormedım daha boyum 1.85 oldugu için kısa motor istemıyorum dag bayır demeden cıksın istiyorum sizce hangısını secmelıyım simdiden yorumlarınız ıcın tesekkur ederım ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erodesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 250 EXC 2T
    Motorum diye soylemiyorum ama yamaha xt 125 R... rahat edersin...

Seceneklerım arasında oda vardı herkesın şiddetle tavsıye ettıgı bı motor ama fıyatı yuzunden cıkardım listeden :((

Doğru yoldasın kesinlikle Rx.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    rx in sele yüksekliği epey yüksek, netten araştırabilirsin, madem boy uzun sele yüksekliklerine de bakarsın

ewet yaklasık bi 10 cm yuksek rx in selesi kafama rx yattı sımdı netlestı hersey fıyat olayına gelırsek bıraz sıkmam lasım butun ilgili arkadaslarıma cok tesekkur edıyorum rx almaya karar verdım birde nette turuncu rx 12 Hp sarı rx 15 Hp yazıyor neden öle yapmıslar acaba sıfırı 2 ay öncesınde 5,350 imiş sımdı sıfırını bulurum ınsallah

Atti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR-125 R
    O boy,istek ve arzularınıza 'Yamaha Xt 660' gider.Tabi bütcenizi bilmiyorum.
    Tanrı İradesini Hakim Kılmak İçin Yeryüzündeki İyi İnsanları Kullanır.Yeryüzündeki Kötü İnsanlar ise Kendi İradelerini Hakim kılmak İçin Tanrıyı Kullanırlar..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler