Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ilk motorum olucak yardım;;

Motovento
    REKLAM ALANI
    motordelisi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache Rtr 150
    arkadaşlar iki tane motor buldum biri bws 100 biri ise honda innova.innova 19.000 bws 16.000 ikiside son derece temiz motorlar.bws de innovada 2006 model.
    sağlamlık,dayanıklılık,yakıt,beni üzmeyecek bir motor alıcam.bana yardım ederseniz çok teşekkür ederim.bu arada ikiside 2.000ytl.yorumlarınızı esirgemeyin...
    şimdiden tşkrlr
    Dünya üzerinde Türk’ten daha büyük, ondan daha eski, ondan daha temiz bir millet yoktur ve bütün insanlık tarihinde görülmemiştir... M.KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    ikiside kaliteli Japon motorlar... kendi fiziğini, ne şartlarda kullanacağını, ne amaçla kullanacağını günde kaç km kaç kişi kullanacağını yazarsan daha yararlı sonuçlar alırsın...

Yakıt istiyorsan tabii ki de İnnova.

Motosikleti
    Tvs apache Rtr 150
    sağlam ossun, uzun yola çıkabilsin, her tarafa gidebilsin, yakıtıda abartılı şekilde fazla olmasın aradığım bunlar bide titreşimsiz olsun...
    Dünya üzerinde Türk’ten daha büyük, ondan daha eski, ondan daha temiz bir millet yoktur ve bütün insanlık tarihinde görülmemiştir... M.KEMAL ATATÜRK

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    ınnova ısteklerını karsılar. bwsde essek gıbıdır kolay kolay arıza vermez ama cok yakar

Motosikleti
    Tvs apache Rtr 150
    çok yakar derken deposu 5.7litre ne kadar gidebilir innova 5,7 de ne kadar gidebilir?

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    bws gecen yaz bır depoyla en fazla 120km yapabılıordu ona gore hesapla ınnovayı bılmıyorum.

İnnova 2,Bw's 4,5 yakar.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    bws innovanın yaklasık 2 katını yakar
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    Sürekli Değiştiriyorum :)
    dur artık motor arama duuurr
    çünkü senin derdine çare bende
    şaka maka paraya ihtiyacım var hem de 2000 lira
    sitedeki herkese sorabilirsin agility nin nasıl olduğunu
    http://www.sahibinden.com/bu_firsat_...XQQdisplayitem
    kaçırma dostum
    Mobylette->Peugeot 103->Agility 125->Ybr 125->Cbr 125 R->Ybr Esd 125->?

Motosikleti
    Tvs apache Rtr 150
    yok arkadaşım sağol.bws nin yakıt tüketimi çok mu?

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Ben olsam bws alirdim.Yeri geliyo off-road bile yapabiliyorsun aletle.Zaten cift zamanlinin verdigi o hos ses de cabasi
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Alıntı motordelisi_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok arkadaşım sağol.bws nin yakıt tüketimi çok mu?
    Bunu en iyi nasıl öğrenirsin biliyo musun , sahibinden.com da gözüne kestirdiğn bws ilan sahiplerine kopyala yapıştır mantığıyla teker teker mesaj gönder ; almayı düşündüğünü ama yakıtını merak ettiğini sor ve yakıt için gelen cevapların aritmetik ortalamasını al yaklaşık olarak Bws nin ne kadar yaktığını görebilirsin ; 5 Lt yakar diyenler var bws 5 litre yakmaz ben 1 yıl kullandım taş çatlasa 4 lt yakar bws ama sen emin olmak için dediğim gibi mesajlaş ilan sahipleriyle...

Bu arada Bws ile uzun yolda yaptım , çok fazla 60-70 ile gitmek seni rahatsız etmezse bakımlı bi bws seni çok rahat getirir götürür , İstanbul-Altınoluk arasında gidip gelmiştim ve yağ ve benzin ekleme dışında hiç bi duraklamam olmadı ama artçılı kullanacaksan ve boyunda 1,80 cm in üzerindeyse bws den vazgeç çünkü ebat olarak sana küçük kalır ve artçınında egzos kokusuna dayanıklı olması gerek...

Motosikleti
    Tvs apache Rtr 150
    peki çok sorun çıkarır mı?

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaş,

BWS 2 zamanlıdır ve avrupa Standartları gereği bu tip motorlar, yağ yakması ve fazla karbon emisyonu olması gerekçesi ile oralara giremiyor artık. 2 zamanlının biraz fazla yakması kaçınılmazdır. Ama sağlam ve iyibir motordur. Son hızı 80 Km/h civarındadır. Ben senin yerinde olsam İnnovayı tercih ederdim. 4 zamanlı, çok az yakan yarı otomatik çok iyi bir makine. Honda ve arızasız diyebiliriz. Kullananların tek ve en büyük sıkıntısı tel jantlı olduğu için lastik patlaması çok sık yaşanabiliyor.

Hayırlısı olsun şimdiden
    Poturdak

pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    kareş innova ile bws yi kıyaslama bile innova al keyfine bak benzini koy ne zaman koyduğunu unut . bwsher türlü innovanın gerisinde kalır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:40 ----------

bu arada alakalı deil ama benim bi arkadaş innovayla radara girmişti hız 177 idi üstelik sadece bir atış yapmış NOSSS la)

kerem999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ne istersen var
    RAMZEY JC 100-9B bu motosiklet verdiğin iki motosikletden daha az yakar ama rahatına düşkünsen çelik motor Crown 150 tavsiye ederim ilk motor için iyidir

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Alıntı kerem999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RAMZEY JC 100-9B bu motosiklet verdiğin iki motosikletden daha az yakar ama rahatına düşkünsen çelik motor Crown 150 tavsiye ederim ilk motor için iyidir
    Kerem999 arkadaş

BWSdiyoruz, İnnova diyoruz Nereden çıktı Ramzey? Çelik Motor? sanırım şaka yapıyorsundur
    Poturdak

Motosikleti
    Tvs apache Rtr 150
    evet arkadaşlar yorumlar...

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı pitoresk35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kareş innova ile bws yi kıyaslama bile innova al keyfine bak benzini koy ne zaman koyduğunu unut . bwsher türlü innovanın gerisinde kalır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:40 ----------

bu arada alakalı deil ama benim bi arkadaş innovayla radara girmişti hız 177 idi üstelik sadece bir atış yapmış NOSSS la)
    iyi atış yapmış gerçekten
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler