Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kanuni cross 250& ramzey QM200GY

Motovento
    REKLAM ALANI
    redcaptain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    bu konuyu aradım ama bulamdım gözümden kaçmışda olabilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hyusung Rx 125 derim başka bişey demem.

Oncelıkle Merhaba kardesım,Kendim ramzey kullanıcısıyım 15.000 km yı devırmıs bulunmakta ve motor aksamından yag hava fıltresı vs.. gıbı hıc bır sorun cıkarmadı %70 arazide kullandım 200 ccye gore torku cok guzel bundan sonrada sorun cıkartacıgına ınanmıyorum.Kanuni ye gelınce arazıde mukemmel bı alet sehır ıcı pek tavsıye edılmıyor Ins gonlunce olur
    Moto-Cross

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyusung Rx 125 derim başka bişey demem.
    Tork özürlü o makina. Yerim öyle krossu. Sanırım torkunun düşük olmasının sebebi aynı motoru bir diğer kasası olan kumda kullanım amaçlı üretilmiş modelde kullanmaları. Ramzey in 150 liği tabiri caizse tokatlıyor Rx125i.

Geçen sene çok kapışırdık ordan biliyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:04 ----------

Ama malzeme kalitesi dersen haklısın. Ramzey'in 150 liği konserve kutusu gibi kalıyor Hyosung ın yanında.

Ama 200 lüğü öyle değil. Alınası bir motor.
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

Alıntı mogli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tork özürlü o makina. Yerim öyle krossu. Sanırım torkunun düşük olmasının sebebi aynı motoru bir diğer kasası olan kumda kullanım amaçlı üretilmiş modelde kullanmaları. Ramzey in 150 liği tabiri caizse tokatlıyor Rx125i.

Geçen sene çok kapışırdık ordan biliyorum.
    Emin misin,Gy200'e nal toplatır da
    Şunu bir oku hele
    Hyusung Xrx Enduro lastikli olarak satıştadır ve benim 2. motorum olacak.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post1989654

Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Ben kullandığım motora bakarım. Kim ne derse desin. Torku yeteri değil o makinanın. Çok geç cevap veriyor gaza.
    Her şeyin Aslı Güzeldir!

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    valla 150 cc yuan gy3-a hyo yu tokatlıyo ben kullanıyorum ordan biliyorum bence sen qm200 al
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    ben zealsun 200 gy sürmüştüm kiralayarak yazlıkta. abi çok zevkli ya:D kendini ata biniyosun gibi hissediyosun ha öyle bi titriyo ki 130 yaptı motor üstünde zor duruyom:D ama her kalkışta tek teker gidiyosun ha berbat zevkli bişey plaj kumunda falan sürmesi alın birader 200lük alın walla şehir içi dağ taş heryerde zevk alırsınız

Motosikleti
    bence supermoto almaslın ama yinede sen bilirsin illa cross diyosan ramzeyi qm 200 al

Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Hyo nun yediği tokat sayısı arttı. Hadi ben yanlış dedim, ikinci örnek de geldi.. biri bir şey mi diyordu
    Her şeyin Aslı Güzeldir!

Motosikleti
    ki ben tokatlarken bakımsızdı benim motorum ışıklarda kendi kaşındı bende benim külüstüre güvenirim dedim hadi yaşlı kurt şuna bi göster gününü çevirdim gazı tokatladım ilk 3 vitese kadar çok rahat uzadım sonra ara çok açılmadı ole rahat bi 2-3 kilometre gittim sonra ben ayrı yola o yarı yola

Ben kullandığım motora bakarım. Kim ne derse desin. Torku yeteri değil o makinanın. Çok geç cevap veriyor gaza.
    Hyo nun yediği tokat sayısı arttı. Hadi ben yanlış dedim, ikinci örnek de geldi.. biri bir şey mi diyordu
    Okudun mu Hyusung topiğini şimdi vuracağım oradan bir alıntı ile yüzüne tipitip

eren874 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900 spcy110
    as200lerde çok güzel makine

coolsoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xl650 Transalp
    qm200 alın kardeşim ben gecen yıl mayısta aldım ve cok memnunum bu zamana kadar benı 1 kez yolda bıraktı oda lastık patlamıştı güzel motor yani.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:54 ----------

Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence supermoto almaslın ama yinede sen bilirsin illa cross diyosan ramzeyi qm 200 al
    hadi ama dostum yaa senin süpermotonun resimlerini görmek istiyorum bitmedimi daha?

Motosikleti
    Alıntı coolsoul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    qm200 alın kardeşim ben gecen yıl mayısta aldım ve cok memnunum bu zamana kadar benı 1 kez yolda bıraktı oda lastık patlamıştı güzel motor yani.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:54 ----------

hadi ama dostum yaa senin süpermotonun resimlerini görmek istiyorum bitmedimi daha?
    motor şuan da sökük usta yoğun biraz bi tane gs500 bi tana daha cross topluyo ondan yavaş yavaş oluyo zati acele işe şeytan karışır biraz daha sabır

Motosikleti
    125 mf drift düşünüyor ..
    tek seçim:TAM GAZ SONUNA KADAR RAMZEY

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler