Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sizce hangi tür motor almalıyım...

Motovento
    REKLAM ALANI
    yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    üstat larım hocalarım sızden yardım ıstıyorum....;ben cogunlukla kırsal alanda yasıyorum 4.500 tl butcem var bıraz motor secımın de eksık kaldım ben super sport motorlardan cok hoslanıyorum ama stabılıze yola gıdecegını sanmıyorum bu yuzden sıze bır kac sorum olacak....; bana bu secımım de yardım edersenız sevınırım..

1. Hangi marka &model motor almalıyım.

2. Butceme gore alabılecegım motorlar hangılerı

3. Bılrısınız stabılıze yolu saglamlık bakımdan hangı motor lar daha ıyı
    verecegınız onerıler ıcın sımdıden tesekkur ederım..

Bıde az yakması benım ıcın daha ıyı olur...

Ayrıca topıklerı gezmedım cok topık var bu yuzden ozur dılerım..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bence enduro sana yakışır..

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    dual purpose bir motosiklet sana daha uygun olacaktır. asfaltta da toprakta da gider, sıkıştırmazsan az yakar.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Stabilize yol ise Hyusung 250 naked var ,grenajsız,ses,titreşim vs. problem olmaz.

Eger stabılıze yolda kullanıcaksan enduro
    Moto-Cross

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Skoda Fabia Elegance ; CBF150
    Kırsal alanda yaşıyosan CBF150 al derim.Her türlü yola gelir.Asfalt , otoban , dağ-bayır her türlü koşulda yormaz , yolda bırakmaz.Ekonomik olsun demişsin.10 litre benzinle 350 km yol yapabilirsin.Yedek parçası oldukça uygun servisi boldur.2008-2009 modellerini 10.000 km'yi geçmemiş temizlerinden 3.000 TL civarı bulabilirsin.Kalan paranı da bir kenara koyar , üzerine ekleyip seneye 500-600 cc'ye geçebilirsin.CBF150 ikinci elde oldukça iyi piyasası olan , pek zarar ettirmeyecek bir motordur.250 cc'lere pek bulaşma derim.Çünkü ülkemizde pek düzgün 250'lik yok.

Motosikleti
    CBF 150 2009
    bence enduro sana yakışır..
    tesekkur ederım yardımın ıcın ama enduroya neden se ısınamadım ..

stabilize yol ise hyusung 250 naked var ,grenajsız,ses,titreşim vs. Problem olmaz
    sızede teskkur ederım hocam bunu degerlendırmeye alıcam...

kırsal alanda yaşıyosan cbf150 al derim.her türlü yola gelir.asfalt , otoban , dağ-bayır her türlü koşulda yormaz , yolda bırakmaz.ekonomik olsun demişsin.10 litre benzinle 350 km yol yapabilirsin.yedek parçası oldukça uygun servisi boldur.2008-2009 modellerini 10.000 km'yi geçmemiş temizlerinden 3.000 tl civarı bulabilirsin.kalan paranı da bir kenara koyar , üzerine ekleyip seneye 500-600 cc'ye geçebilirsin.cbf150 ikinci elde oldukça iyi piyasası olan , pek zarar ettirmeyecek bir motordur.250 cc'lere pek bulaşma derim.çünkü ülkemizde pek düzgün 250'lik yok.
    cbf bende cok begenıyorum bunuda degerlendırmeye aldım herkese tesekkur ederm acaba baska secenekler varmı benım ıcın ??

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sana yamahanın xt 125 r iyi gider tam araziye göre

Motosikleti
    CBF 150 2009
    Motorhocası nıcklı ustadım hyonun krank sorunu var dıyolar bırde bızım buralarda servısı yok o yuzden pek yanasmıyorum...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:27 ----------

sana yamahanın xt 125 r iyi gider tam araziye göre
    bazı seylerı eksık yazmısım cruıser motorlardan haz almıyorum benım ıstedıgım motor tıpı hem asfaltta hemde stabılıze arazıde gıdecek cınsten olmasını ıstıyorum yınede ılgılendıgınız ıcın tesekkur ederım..

Krank sorunu olanlar var,nedeni de devir kesici eski modellerde yok,Allah ne verdiyse basanlar yüzünden de adı çıktı,temiz kullanılmışı alınabilir.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yigido_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorhocası nıcklı ustadım hyonun krank sorunu var dıyolar bırde bızım buralarda servısı yok o yuzden pek yanasmıyorum...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:27 ----------

bazı seylerı eksık yazmısım cruıser motorlardan haz almıyorum benım ıstedıgım motor tıpı hem asfaltta hemde stabılıze arazıde gıdecek cınsten olmasını ıstıyorum yınede ılgılendıgınız ıcın tesekkur ederım..
    benim bahsettim motosiklet cruiser değil zaten
    üstelik cruiser makinelerin arazi ile arası pek iyi değildir.
    bahsettiğim model hem araziye hemde asfalta gelebilecek bir motor.

-ibrahim- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Sana en iyi commuterler gider cbf 150,ybr 125 bu motosikletler kendini kanıtlamış,dağ bayır,göl,yağmur,çamur dinlemez.Yakıtları da 2.5 litre civarında.Satmak istediğin zamanda zorlanmazsın.4.500 e sıfır alabilirsin.Ekipmanlarınla beraber

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Motosikleti
    CBF 150 2009
    sana en iyi commuterler gider cbf 150,ybr 125 bu motosikletler kendini kanıtlamış,dağ bayır,göl,yağmur,çamur dinlemez.yakıtları da 2.5 litre civarında.satmak istediğin zamanda zorlanmazsın.4.500 e sıfır alabilirsin.ekipmanlarınla beraber
    bu ıkı motosıklet yonunde yogunlastım bı kac secenegım daha var ...

Fakat baska tavsıye edecegınız motorlar varmı yazları kırsal alanda yasıyorum fakat hepte stabılıze arazıde deılım uzun yolarda gıdıyorum bıraz daha hıza donuk motosıklet seceneklerı varmı

yardımınızı beklıyorum kac gundur ugrasıyorum dogru tercıhı vermek ıcın ...

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Honda 150 cbf sıfırı 4150 hiç düşünme derim. Hem kaslı makina, vibrasyon yok, 2. eli iyi, parçası bol ve ucuz, her türlü yolda kullanırsın. Kuryelerrin kullandığı motordan şaşma.
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler