Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 AGK hakkında bilgisi olan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    kamsea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim s2 250
    selamlar acaba bana mondial 125 AGK hakkında bilgi verebilecek arkadaş var mı çünkü fiyatı:1.080 ytl neden bu kadar ucuz ki ?
    şimdiden çok teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşım ben mondial 110FT aldım ve 40 gün kullandım.Motorda bir problem yok ama ciddi bir servis problemi var.Ama zaman içerisinde motorununda ciddi arızalar vereceğine eminim.Yeni çıkan modellerinin aynaları kırılıyor.Egzos ve beyinlerindede arıza var.Eğer imkanın varsa referansı güçlü pişyasa motorları al.Fakat ekonomin müsait değilse ÇİN malları içerisinde alabileceğin en uygun motorda mondialdır.Arkasında UĞUR var.Ama sen istersen birde Asyaya bak.O da iyidir.Mondialden çok daha iyi.Hımm bu arada ben motorumu sattım.Honda İnnova alacağım.
    Selamlar.

olgunticaret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Tüm Modeller
    sayın arkadasım bu kotor 10 mart kesin geledcek bizde olacak yani istersen sana ayarlıyım sitersen motor fiyat ucuz olmasının amacı biraz rekabet motor kalitesinden düşülen hiçbirsey yok daha detaylı bilgiyi ve nmototrun gelip gelmediğini www.otmmotor.com dan takip edebilirisiniz yada

msn:taskoparan@msn.com
    cep:0-533-379-46-26
    bu iletişimden bana ulaşabilirsiniz saygılarla
    Mondial MOTOSİKLETLERİ Türkiye ANABÖLGE BAYİ
    OTM Motor, KEYİFLİ VE HATASIZ KAZASIZ GÜVENLİ SÜRÜŞLER DİLER...

bi mondiAL İYİ DİYORLAR Bİ ASYA ŞAŞIRDIK WALA HANGİSİNİ ALACAGIMIZI ARKADAŞLAR LÜTFEN BİLEN ARKADAŞLAR YAZSIN SAYGILAR ?!

aynı şekilde bende bu motor hakkında bilgi almak istiyorum.mesela ön firen niçin kampana arka amörtisörlerin serliği nasıl iki kişi binince motor ağırlıktan eziliyormu yani yalpalama gibi motor son hızı nedir.otomatik marş varmı.uzun kısa far varmı- gibi banada bu konudabilgi lazım 110 FT hakkında bilgi isteyenlere bende yardımcı olabilirim.

hyosung150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung ms150 / mondial 125agk / honda today 50
    evet motor vitesli motosikletler arasındaki en ucuz motor bunu alıp kullanan yokmu

chuck6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilgi

ben de agk 125 alacam ama bir bilgim yok acaba iyi midir?

xray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    monDial 125 agk
    bende 125 agk var alalı yeni oldu ilk önce ft almayı düşünüoduk ama agk hem daha ucuz hemde güç bakımından daha ii ft ye göre.motorda tek eksik yön benzin göstergesinin olmaması. benzin olup olmadıını motoru sallayarak anlayabiliosun.2 kişiyi çok rahat taşıyor. tabikide 125lik olması güçsüz kılıyor rampalarda.uzun kısa farları, sinyalleri herşeyi var.jiklesi otomatik deil o yüzden elinle ayarlaman gerekio kalkışlarda vs. vitesli motor kullanmayı bilenler açısından gayet kullanışı rahat bi motor. kısa mesafelerde çok rahat edeceğinden eminim.ama tabi paran varsa da honda titan hertürlü...
    (TraNCe-EnErGy)

nie uag yi ködülüosunuz ki das gibi motor yakında bende alcam motoruma söz lenn
    İKİTEKER hastalıgında tedeviyi bünyem kabul edmiyor

ibrahim16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    UAG.125
    Ben bu motoru altı aydır kullanıyorum bakımlarını sefiste yaptırdım 1000-3000 gibi yağı değişti şu ana kadar benzin birde değişen yağ dışında hiç bir masrafım olmadı şimdi 4000 lerde km kullanımı baya zevkli fiat olarakta ucuz ya o fiata motor harika eksileri yokmu var tabi bana göre en önemlisi hafif bir motor bezin göstergesi yok ama artılarıda var yakıt olayı güzel süratte öyle hiç durmadan 150 km yol yaptım tık yok daha uzun km denemek imkanım olmadı iki kişide olsa düz yolda 100 km yi öldürmüyor ben memnunum benden sonra bir arkadaşımada aldık oda memnun.
    WwW.MoToSiKLeT.NeT

Hız Hakkında çok az yazmışsın kardeş Youtube'e 125 agk 2.vites 90 kmh yaz video şeklinde izle adam 2.viteste 90 vuruyor daha ne olsun

Motosikleti
    mondial agk

taş gibi motor

ben 2 yıldır bu motor uzerınde gezer dururum beyler 15000 km ı gectım 1000 km de yagını degıstısrmem yetıyo ona genelde uzun yolda kullandım hıc bır sorun cılarmadı bana 1500 tl ye bu motor bedava ben sıddetle tavsıye ederım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler