Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hyosong GT250 Naked mi Honda CBF 150 mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    bende bir iki satır birşeyler yazayım.bende ve arkadaşımda,hyo GT 250 comet vardı.ve biz 2 yıl önce ADANA'dan DATÇA'ya MARMOK FESTİVALİNE (gidiş-geliş yaklaşık 2500 km)gittik,geldik.arkamda da bir artçı kadar ağırlıkta,çanta-eşya vs. vardı.aslanlar gibi gittik,sıkıntı yaşamadık ve döndük.zaman zaman keşke satmasaydım dediğim bir motordur.250 cc.sınıfında 29 hp.gücüyle tek motordur.V motor olması nedeniyle,titreşim,çok çok azdır.ancak uzun yolda,artçı rahat edemez,nedenide,hem artçının güvenle tutunacağı bir yer olmaması hemde arka selenin dar ve sert olması.bunun haricinde sürüşü keyifli,rahat,250 cc.sınıfında güçlü bir motordur.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı Lifeisgood adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyo ve kanuniye vereceğin paraya yazık derim.Motorculuğa başlangıç yapacağına nefret edersin.Ama cbf150 alırsan gerçek motor zevki neymiş görürsün.Uzun mesafe kullanım diyosan ben cbf150 ile 300 km mesafeli yolculuklara bile çıktım ki 100-150 km mesafe bu motor için hiç sorun değil.CBF150 ile 2.000 km menzilli gezilere çıkıp günde 800 km katedenler var.Bir günde 10 saat üzerinden inmesen şişme yorulma yapmaz.Asla yolda bırakmaz.İkinci el piyasası oturmuş ve asla değer kaybetmeyen bir motor.10.000 km civarı 2008 modellerini 3.000 TL civarı alabilirsin.Hyo ya da kanuni alırsan satamazsın elinde patlar.
    3,5 senedir hyosunga biniyorum, bir günde 500 km civarı yol yaptığım oldu hiç yolda kalmadım.
    sen kaç sene hyosunga bindin, kaç senedir cbf 150 kullanıyorsun?
    -----------
    hyosung, limitlerini zorlamadığınız sürece kesinlikle üzecek bir motor olmadığı gibi tatminkar gücüyle de "bu bana yeter" dedirtecek bir makinadır ki cbf 150 yanında eşşek kalır.

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    bende bu yaz sonu 2 motor arasında seçim yapıcam..temmuz da düğün yapıcam, düğünden kalan para ile 2 kişi rahat yolculuk edebileceğim motor almak istiyorum...izmir-samsun yol yapabileceğim bir motor olmasını istiyorum..
    başkasının ayıbını ört ki; bi başkası da senin ayıbını örtsün...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    diğer arkadaşların da dediği gibi GT250 artçı konforu açısından pek uygun değil. CBF150 de zayıf gelir. Bence sıfır almayı düşünüyorsan GT250 ile aradaki fiyat farkı çok olmadığından (1000 TL), YBR 250'yi de düşünebilirsin. Motoru biraz daha güçsüzdür ama artçı için daha rahat olacaktır.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler