Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Jinlun jl-250 Vs Mondial 250 MCT

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    , yamaha ybr125 (2005) di, Bajaj 125ST (2015) oldu
    ikinci el izmirden bir chopper motor alacağım su ana kadar vitessiz scooter kullandım (Asya As125 T)
    Jinlun un incelemesini okudum gruptaki
    Mondial MCT grubuna baktım kafam allak bullak oldu.

Hangisi daha az titresimli ve hangisi daha uzun yol gitmeye meyilli çözemedim.
    Sizce hangisi ve neden?

1700 tl civarına izmirden chopper bir motor kavsiyeni olursa ona da acığım tabi sebebi de önemli neden onu tercih etmeliyim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung gt250 R
    aynı paraya alacaksan en az kullanılmış olanı tercih etmelisin mantıken
    ::pala::

Motosikleti
    150 cc Chopper
    http://www.sahibinden.com/masrafsiz_...QQdisplayitem?

ilandaki motosiklet bana aitdir arkdaşım.
    titreşime gelirse 120 ve üstüne zaten bu motorlarda çıkamassın gibime geliyor. ben bir defa 120 e çıktım sonra neden yaptımı anlamadım daha da denemedim.
    titreşime gelincede ben çok fazla hissetmiyorum bendemi sorun var bilemicem tabi. ama sonuçda bu motosiklet heryeri açıkda biraz titreşim yapması da gayet normal bu fiyatlara bukadar olur.
    bu arada niye satıyorsun dersen ya araba alacağım olmassa daha büyük bir motor alacağım. sen de umarım gönlünce bulursun...
    [B]Uzunlarım Yanmıyor, Yol ver Geçeyim...:P:P[/B]

muratboyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rs200
    hangisinin servisi sana en yakınsa onu al.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Tek kelimelik bir cevap: MCT.

Tam araştırıp okumamşsın bence..

Satılık motosiklet ilanı olan arkadaş kusura bakma ama bildiğimi yazdım..

Motosikleti
    Acıkcası tam arastıramamıs olabilirim kafam leyla oldu MCT grubunu okudum biraz tel kopma dan muzdaripler. jinlunun incelemesini okudum göze batan bir sorunla karsılasmadım hocam Aslnda söyle jinlun 6.000 km de 250c 1.500 TL
    Mondial 250 MCT 13.000 KM 1.500 TL öyle olunca az kullanılmıs sanki daha iyi gibi bende hepi topu bi 8 10 bin km yaparım o kadar. Jinlun kayseride servisi olmayanb ir motor ama bir kaç kişi ile konustum (motor kullanan kaymod baskanı fln) hallederiz sorun olursa dedi.
    biliyorum hala cok kararsızım haftaya satın almaya izmire gideceğim. kayseride aynı motro 2.300 tl fln diyorlar izmirde ablam/Eniştem var o yüzden orayı tercih ettim.
    Neden Mondial ? neden jinlun?
    Neden Mondial değil ? Neden jinlun değil?

aynı km de fln olsa sanırım mondial secerdim.

bi de su var jinlun 4.000 tl sıfırı
    Mondial 3.000 Tl sıfırı sanki 1.500 jl daha ii gibi sizce de öyle değil mi?

Motosikleti
    '93 Yamaha Virago XV535, '94 Yamaha DT 125R
    Alıntı mahoni38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acıkcası tam arastıramamıs olabilirim kafam leyla oldu MCT grubunu okudum biraz tel kopma dan muzdaripler. jinlunun incelemesini okudum göze batan bir sorunla karsılasmadım hocam Aslnda söyle jinlun 6.000 km de 250c 1.500 TL
    Mondial 250 MCT 13.000 KM 1.500 TL öyle olunca az kullanılmıs sanki daha iyi gibi bende hepi topu bi 8 10 bin km yaparım o kadar. Jinlun kayseride servisi olmayanb ir motor ama bir kaç kişi ile konustum (motor kullanan kaymod baskanı fln) hallederiz sorun olursa dedi.
    biliyorum hala cok kararsızım haftaya satın almaya izmire gideceğim. kayseride aynı motro 2.300 tl fln diyorlar izmirde ablam/Eniştem var o yüzden orayı tercih ettim.

hepsi aynı kardeşim ya ne mondial ne jinlun birbirlerinden üstünlükleri yok ikisindede aynı motor vardır ikiside titreşim yapar . bence bir geçiş motoru gözüyle bakmalısın alacağın motorla vitesli motor kullanmayı büyük motorla trafikte nasıl davranacağını öğren sonra satıp iyi bir motor al derim ben sana çok fazla para verme derim. jinlun diyosun 6.000 km 1500 tl al gitsin az km de olması satarken senin içinde avantaj olur . zaten mondial jinlun bunların çoğu parçası birbirine uyuyor. bence jinlun görüntü açısından mct den çok daha güzel saygılar.

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    ramzey de var bisan davar onlara bı bak istersen...aslında hepsi aynı şey pek bi farkları yok sadece bisan V motor sanırım ben olsam bisan alırdım.illa ikisinden biri diyosan tabiki mct

Motosikleti
    Evet geçiş motoru olacak bir inş 2 yıl kullanıp sonra para durumuma birazda kayfime bağlı değişiklik yapcam chopper da almam heralde Transalp tarzı turing veya beni öldürmeyecek bir racer almayı düşünüyorum. (aslında hayabusa ya bayılıyorum ama o beni aşar)

Motosikleti
    '93 Yamaha Virago XV535, '94 Yamaha DT 125R
    Evet geçiş motoru olacak bir inş 2 yıl kullanıp sonra para durumuma birazda kayfime bağlı değişiklik yapcam chopper da almam heralde Transalp tarzı turing veya beni öldürmeyecek bir racer almayı düşünüyorum. (aslında hayabusa ya bayılıyorum ama o beni aşar)
    supersport tarzı motor ile cruiser tarzı gerçekten çok farklı motorlardır cruiser dan supersporta geçiş zor olabilir. öncelikle hangi tarz motor kullanmak istediğine karar verim geçiş motorunu ona göre seçmeni tavsiye ederim

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..

kardeş kayseride mi oturuyosun sen? bir arkAdaşım var orda MCTsi var

0554 745 3123... bu numarayı ara. ismi selçuk.. konyadan gökhan senin MCT motorunun olduğunu söyledi satacakmışsın de.. sana sahibindende ilanı vardı onu gösterir güzel temiz kullanmış baya. yurtdışına gidecekti sanırım ondan satacaktı motora ara vermek için. iyi bi arkadaşımızdır konyadan zamanında motosiklet almıştı yardımcı olmuştum.. hadi hayırlısı..

Motosikleti
    evet kayseride oturuyorum. ARadım sizi söyledim gökhan42 bu gun inş gidip bakarım motora

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    sonucu merakla bekliyoruz
    Yeni yine yeniden

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı okan4037 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonucu merakla bekliyoruz
    Sonucu arkadaşın avatarının altında yazıyor
    Beklenen sonuç diyelim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler