Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

arkadaşlar bakarsanız sevinirim-Kanuni Rokko-salcano mu

Motovento
    REKLAM ALANI

ben yeni scooter alıcam 150lik

SALCANO 150 likmi YOKSA
    KANUNİ ROKKO Mu
    veya rialli mondial gibi markalardan hangisini alayım bi yardımcı olurmusunuz..

bide kanuni rokko kullanıcıları maximum kaç basıyor. bana biraz düşük gibi geldi..

yardım edenlere şimdiden tşkler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zaten nickinde rokko diye yazmış olayı bitirmişsin paşam..

Bu ara aramıza hoşgeldin..Sitemizde model kıyaslama diye bir bölüm
    var..Oraya bir göz atarsan bilgilenme babında kafandaki soru işareti
    gidecektir.. '''' butonuna istediğini yazarsan buda yardımcı olcaktır..

http://www.motosiklet.net/forum/mark...kiyaslamalari/

Yok yine bulamadım dersen o zaman bir çaresine bakarız artık..
    ''Buraya kadar gelipte bilgi almadım ''dedirmeyiz sana..

Bak ben buldum 2 tane topic..

http://www.motosiklet.net/forum/moto...kko-150-a.html
    .

http://www.motosiklet.net/forum/mark...keeway-mi.html
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı rokko1515 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yeni scooter alıcam 150lik

SALCANO 150 likmi YOKSA
    KANUNİ ROKKO Mu
    veya rialli mondial gibi markalardan hangisini alayım bi yardımcı olurmusunuz..

bide kanuni rokko kullanıcıları maximum kaç basıyor. bana biraz düşük gibi geldi..

yardım edenlere şimdiden tşkler
    bunlardan hiçbirini almanı tavsiye etmiyorum....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mete'ye katılıyorum ve benzeri bir motor kullandığım içinde ikinci el temiz İtalyan veya japon tavsiye ediyorum.Hatta Kymco'yada bakabilirisn.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

saolun rokko yazmamın sebebi adı hoşuma gitti ondan.bide aksam bakımından rokko düşük diyorlar doğrumuki

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    yani arkadaşım kanuniyi almanı türk evladı olarak istemem. salcano daha da kötü..

ama sonuçta bana da birsürü şey söyleyen oldu zamanında.. motor kız arkadaş gibidir hangisine gönlün düşerse onu al. güle güle kullanman dileğiyle

yorumun saol arkadaşım....

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Rokko nun tipi güzel aslında.Kalıplı duruyo 250'lik scooterlara benziyo, ben seviyorum.Ama kalitesini bilmem.

Alıntı gokhan_307 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rokko nun tipi güzel aslında.Kalıplı duruyo 250'lik scooterlara benziyo, ben seviyorum.Ama kalitesini bilmem.
    yorumun için saol arkadaşımm.. ama bana motor aksamının kalitesi önemlii bunu bilen varmı???

Motosikleti
    shanary 110 cup
    kanuni al kendi markamız yedek parça sorunu yok servis ağı var rokko veya sana storm 150 yi de tavsiye ederim

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    hiçbirisi. alacan 1500-2000 e satamıcan 500-600 ytl ye. onu alacağına al bi tane honda cbf 150 veya ybr 125(ikinci el) bakacan rahatına. yakıtı iyi, sağlam ve performanslı. benden bu kadar. sanıyorum pek çok arkadaş benimle aynı fikirdedir. yok illa ki scooter alacaksan kymco almanı tavsiye ederim. honda ve yamaha biraz pahalı kaçyor sanırım. gerçi scooter lara hiç sıcak bakamadım ve ilgilenmedim ama kullananlardan biliyorum. istersen sana 600ytl ye bir ramzey vereyim. daha 1000km de. anla işte...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    "0" km almada hangisini alırsan al.çünkü çok zarar ediyorsun.bendede kanuni storm var bence rokko dan daha güzel.ben 12000km deyim deyim yerindeyse hala taş gibi.tabi bu birazda kullanıcıya bağlı
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

saolun arkadaşlar herhalde ROKKO alıcam ŞeKiL SeRvis MarKa Süper

Motosikleti
    Alıntı rokko1515 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saolun arkadaşlar herhalde ROKKO alıcam ŞeKiL SeRvis MarKa Süper
    sen alacağına karar vermişsin ...bizim yorumlar yalan oldu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    storm da güzeldir bak.fiyatta fark yoktur ama rokko da iyi gider şehir içi. güzel açarsan rahat 100ü gecersin

Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    storm da güzeldir bak.fiyatta fark yoktur ama rokko da iyi gider şehir içi. güzel açarsan rahat 100ü gecersin
    Saol Sinan Abi Storm da güzel ama rokkoda kaldı aklım..

Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR -KANUNİ BOBCAT
    burda bir kaç kişi var aynı amerikadaki lobiler gibi hareket ediyorlar.kim ne motor alayım derse desin alma deyip hemen iki kelime söylüyorlar honda yamaha.boşver gülüm sen beğendiğin motoru al bunların yamaha ybr dediği motor 30000 km de bir motoru açmazsan gitmez.üst kafa zincirli buda sana 150 200 ytl ye malolur en az.bundan niye hiç bahsetmiyor bu arkadaşlar

lord61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Transalp
    hop hop salcanoya llaf yok 1.5 senedir sürüyom yavruyu sorun yok arkadaşta rocco var ikidebir servise götürüyor ben 1.5 senede sadece buji,yağ,kayış birde akü değiştirdim 6000 km devirdim hala canavar gibi ama alabilirsen honda tada yamahayı tavsiye ederim 2. eli gzel onların hem roccoyla benim 150tt yi kapışırdık yanıma bile yaklaşamadı ama karar senin serviside var hem servis işini geçecen zaten sevise gidiyon 100ytl fiyat diyor dışarı gidiyon aynı parça 75 diyor ben daha servise gitmem abi tanıtım ayağına 25 lirayı indiregandi yapacaklar jackall (hepsi için geçerli değil tabi sadece trabzon için diyorum)
    Ölümüm vatanım için olacaksa,Topragimda BORDO-MAVI güller acacaksa,
    Fatiha'dan sonra Trabzonspor Marşı okunacaksa,Mezar taşımda TRABZONLU dogdu TRABZONLU öldü yazacaksa,Varsin böyle ölüm hoşgelsin....

Motosikleti
    Alıntı derya_motor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burda bir kaç kişi var aynı amerikadaki lobiler gibi hareket ediyorlar.kim ne motor alayım derse desin alma deyip hemen iki kelime söylüyorlar honda yamaha.boşver gülüm sen beğendiğin motoru al bunların yamaha ybr dediği motor 30000 km de bir motoru açmazsan gitmez.üst kafa zincirli buda sana 150 200 ytl ye malolur en az.bundan niye hiç bahsetmiyor bu arkadaşlar
    bi bildiğimiz varda konuşuyoruz birader...herkese beyaz gülmü uzatalım burada...Kanuni rokko kaç paralık mal kaç paralık makina...salcano denilen taş arabasına ne demeli...

polyannanmı olalım...gönlünden geçeni al kardeşim dersek bi hayrımız bi anlamımız olmaz şu forumda...2+2=4 gibi...başlangıc olarak cbr 125..cbf 125..ybr 125 vs adam gibi bir mal alıcan üzülmücen...ben 14000 deyim yolda kalmadım...okumuşsundur bu ürünlerle adamın başına neler geliyor...biri sağlam çıksa uzun süre dayansa diğer 5 tanesi lanet ettiriyor..

her ne diyorsan lobiye devm edeceğim...babamın oğlu değil ya Honda Yamaha...

yahu makinadan anlamıyosan bari yolda bir kuryenin ybrsini çevir kaç km de bak...makinanın ebesi şeyedelirken o gösterge 99.999 den kaç kez dönmüş...yazıyon ama hava civa...

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı lord61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hop hop salcanoya llaf yok 1.5 senedir sürüyom yavruyu sorun yok arkadaşta rocco var ikidebir servise götürüyor ben 1.5 senede sadece buji,yağ,kayış birde akü değiştirdim 6000 km devirdim hala canavar gibi ama alabilirsen honda tada yamahayı tavsiye ederim 2. eli gzel onların hem roccoyla benim 150tt yi kapışırdık yanıma bile yaklaşamadı ama karar senin serviside var hem servis işini geçecen zaten sevise gidiyon 100ytl fiyat diyor dışarı gidiyon aynı parça 75 diyor ben daha servise gitmem abi tanıtım ayağına 25 lirayı indiregandi yapacaklar jackall (hepsi için geçerli değil tabi sadece trabzon için diyorum)
    sen 1.5 senede anca 6000 yapmışsın. ben 7ayda 13000 km yaptım daha yağ ve balatadan başka bişeyi değişmedi. sen 1,5senede buji-yağ-kayış bi de akü değiştirmişsin zaten değiştircek başka bişey kalmadıki motorda rektepe yapmadıgın kalmış bi tek senin motorun dışardan toplanmış olarak geliyor. parça istesen artık kaç ayda gelir bilinmez. bizim motorlarımızın en azından montajı İstanbul'da Dudullu'da. İstanbullu MT arkadaşlardan istesek alıverirler.sen birsürü uğraşcaksın. bi grenajı en az 2 ay beklicen ben 2günde getirtirim. kargoya verilmezse İsmail Ayaz Turizm'e verdilermi 6saatte Eskişehir'de

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler