Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ustalar ne der acaba

Motovento
    REKLAM ALANI
    mbuyuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750X
    önceki gün şu motoru yakından görme fırsatım oldu çin malı ama biraz kaliteli gibi geldi hemde cüsseli, resimlerle pek alakası yok inanın o kadar iri ve etli beklemiyordum ama 2600 gibi bir rakam verilirmi bu motora http://www.kubamotor.com.tr/kh125-12d_yeni.htm kullanan arkadaşlar ne derler acaba??
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

peki bir ybr ye 4500 verilirmi?

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla honda baktım yamaha baktım adamlar burnundan kıl aldırmıyolar alırsan al motor bu parası bu diyolar o yüzden sordum kendime ismine verilirmi o para diye sonra geçerken bu motoru gördüm görünümü hoş kalite o kadar değil ama sanki çok da kötü değil gibi geldi bana neredeyse yarı fiyatına.
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

al kardeş hoşuna gittiyse al fakat dün burda bir bayide 150 cc sini gördüm 1900 demişti gibi geldi bana

Motosikleti
    NC750X
    al kardeş hoşuna gittiyse al fakat dün burda bir bayide 150 cc sini gördüm 1900 demişti gibi geldi bana
    bu modelde vardı orda ama bu cg olanı biraz küçükgeldi gözüme onun yanında benim baktığım bunun 125 lik modeli dev gibi bişey http://www.sahibinden.com/kuba_kh125...XQQdisplayitem hız 150 falan yazmışlar ama çok önemli değil zaten o kalıba göre pekte inandırıcı gelmedi 100 yapsa yeter

evet senin gösterdiğin motor daha gösterişli ybr ye benzemiş ön disk firen oldukca gösterişli ama 150 hıza falan inanma 100 km hız ybr ile aynı gider. 20 binde sorunsuz binersin eger bir sorun olursa da parçaları çok ucuz 80 liraya silindir takım tak yürü

Motosikleti
    NC750X
    evet senin gösterdiğin motor daha gösterişli ybr ye benzemiş ön disk firen oldukca gösterişli ama 150 hıza falan inanma 100 km hız ybr ile aynı gider. 20 binde sorunsuz binersin eger bir sorun olursa da parçaları çok ucuz 80 liraya silindir takım tak yürü
    sağol kardeş tahmin ettim zaten 150 falan zor çok kalıplı motor dediğin gibi 20bin giderse bana yeter birde pek öyle hız merakım da yok sacede hafta sonları gezme amaçlı kullanmak niyetim az çok elim de anahtar tutar parçaları da ucuz sa tamamdır

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Motor görünüş itibarıyla güzel. Fakat bir konuda seni uyarmak zorundayım. Çok performanslı bir motosiklet gibi gösterip insanları yanılmak istiyorlar. Motosikletin üreticisi olan Wuyang gerçek performans değerlerini kendi sitesinde yazmış. Son hızı 90km/h . Bu motosikleti Türkiye'de satanlar ise son hızı 150 km/h yazmış. Tüketiciyi yanıltmaya çalışan kişilerin sattığı motosiklete ne kadar güvenilir bilemem.
    Motosikletin gerçek özelliklerini görmek istersen aşağıdaki linkten bakabilirsin.
    http://en.wuyangmotor.com/newEbiz1/E...shParent=false

Onu alacağına Bisan Shalter alın, daha iyi.

http://www.sahibinden.com/2009_model...XQQdisplayitem

Veya 0 km Lifan olabilir.

http://www.sahibinden.com/ada_motor-...XQQdisplayitem

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2. el ybr veya cbf araştırsan o paraya?

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor görünüş itibarıyla güzel. Fakat bir konuda seni uyarmak zorundayım. Çok performanslı bir motosiklet gibi gösterip insanları yanılmak istiyorlar. Motosikletin üreticisi olan Wuyang gerçek performans değerlerini kendi sitesinde yazmış. Son hızı 90km/h . Bu motosikleti Türkiye'de satanlar ise son hızı 150 km/h yazmış. Tüketiciyi yanıltmaya çalışan kişilerin sattığı motosiklete ne kadar güvenilir bilemem.
    hız konusunda haklısınız görünüşüne bakınca 150 yapamayacağı anlaşılıyo resimdeki ile gerçeği çok farklı yakından görmek gerek ama kalite konusunda sanki diğer çinlilerden biraz farklı gibi geldi bana kullanan arkadaşlar varsa onların görüşleri yol gösterecek çıkalı 1 yıl olmuş.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:57 ----------

Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. el ybr veya cbf araştırsan o paraya?
    sıfırları 4000 nakit ikinci elleri 3000-3500 ne diyeyim 2500 e var cbf ama 60-70.000 kmde asıl gönlümde yatan onlar ama gel gelelim fiyat olayı bozuyo işi ne indirim var ne ikram var sinir oldum açıkçası hondaya

honda aman aman parçaları çok pahalııııııııı

Alıntı mbuyuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfırları 4000 nakit ikinci elleri 3000-3500 ne diyeyim 2500 e var cbf ama 60-70.000 kmde asıl gönlümde yatan onlar ama gel gelelim fiyat olayı bozuyo işi ne indirim var ne ikram var sinir oldum açıkçası hondaya
    Model bilmiyorsun onun içindir.Cg ve Cgl125 ömürlük motorlar hala da 10-15 binde inanılmaz temizleri çıkabiliyor.

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    ikinci el japona bakın derim. honda veya yamaha.

biraz borç veya ihtiyaç kredisi çekip başınızı ağrıtmayacak bir honda veya yamaha alabilirsiniz. yarın ne olacağı bilinmez; satmak gerektiğinde değerinde ve kolayca satarsınız.

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Model bilmiyorsun onun içindir.Cg ve Cgl125 ömürlük motorlar hala da 10-15 binde inanılmaz temizleri çıkabiliyor.
    o dediğiniz temizlikteki motorlar da neredeyse sıfır parası istiyorlar biraz daha araşırıp kafa ağrıtmayacak bişey bulmam gerek daha da olmazsa biraz sabredip ekonomiyi düzeltip bir japon işi almak.

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Son sürati 150 km. olarak gösterilmiş 11 beygirlik bir motorun o sürate çıkacağını hiç sanmıyorum.sallamışlar işkembeden
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son sürati 150 km. olarak gösterilmiş 11 beygirlik bir motorun o sürate çıkacağını hiç sanmıyorum.sallamışlar işkembeden
    sende haklısın. hız takıntım yok kardeş 80-90 gittimi yeter bana drag yapmayacaz ki amacım bir yerden bir yere sağ salim gitmek salladıkları doğrudur ama ben hala kullanan birileri vardır diye ümitle bekliyorum dediğim gibi görüntüsü çok etkileyici geldi bana.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    sorun olabılıyor sorunsuz da cıkabılıyor motosıkletler ne varki satarken hiç para etmıyorlar ama ucuza aldım kullandım dersen zarar edeceksın tabı al gıtsın derım fıyatı ucuz parcasıda var hızda istemıyorsun hafta sonları gezerım dıyorsun hoş o hafta sonları haftanın her gunu olur ama önemi yok düzgun kullanımda problem cıkarmıyorlar özellikle vıteslıler için konuşuyorum ben bırde şunu anlayamıyorum bahsi gecen fıat durumu 1500 2000 2500 tl hani şu motorların fıatları cok olurda o zaman verılmez bu para derımde değilki sıfır için dıyorum ama aslında ikinci el japonlarda var o fıata ıyı bır araştır derım yanii

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorun olabılıyor sorunsuz da cıkabılıyor motosıkletler ne varki satarken hiç para etmıyorlar ama ucuza aldım kullandım dersen zarar edeceksın tabı al gıtsın derım fıyatı ucuz parcasıda var hızda istemıyorsun hafta sonları gezerım dıyorsun hoş o hafta sonları haftanın her gunu olur ama önemi yok düzgun kullanımda problem cıkarmıyorlar özellikle vıteslıler için konuşuyorum ben bırde şunu anlayamıyorum bahsi gecen fıat durumu 1500 2000 2500 tl hani şu motorların fıatları cok olurda o zaman verılmez bu para derımde değilki sıfır için dıyorum ama aslında ikinci el japonlarda var o fıata ıyı bır araştır derım yanii
    aynen dediğin gibi birazda şans işi gibi ama bende o çoğumuzun beğenmediği 1989 model şahin var 15 yıldır binerim daha hiç yolda bırakmadı bakımını yaptıktan sonra birazda dilinden anlayıp sınırlarını bilince sorun olmaz bence ha bide şu var aynı arabadaki gibi ben orda 150 yapıyo yazıldı diye 150 km hız yapmaya kalkarsam olacakları şimdiden tahmin edebiliyorum

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler