Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 UAG mi ? ARORA AR100-7 mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    euzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150
    Arkadaşlar tecrübenize dayanarak yardım rica ediyorum, mondial 125 UAG motorum var, aynı model arora ar100-7 kullanıcısı takas öneriyor. Vergisi olmaması ve yakıtı daha az olması arorayı cazip kılıyor benim için. Sizc böyle bir takasa girmelimiyim, kararsızım sizce Arora AR100-7 nasıl bir alet ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Vitesliden yarı otomatiğe geçiş olacak...Vergi miktarı sana çok geliyorsa ve aynı keyfi alacaksan ha arora ve ha mondial..Ancak uag 125 daha iyi bence...
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Mehmet-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100km Renk: Kırmızı - 07 JY 608
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vitesliden yarı otomatiğe geçiş olacak...Vergi miktarı sana çok geliyorsa ve aynı keyfi alacaksan ha arora ve ha mondial..Ancak uag 125 daha iyi bence...
    abime katılıyorum.125 likten inip 100 llük motora bineceksin.Öncekine göre Cok hantal gelecek sana.Yeri gelecek çekmicek yeri gelecek performans gerekecek iyi düşün pişmanlık yaşama daaha sonra.Bence Degiştirme. Askere gitmicek Olsam Elimdeki cup u satıp ya honda CBF150 yada yamaha ybr125 alacaktım.Ama Kısmetse askerlikten Sonra. Ama Tabi Karar senin.. Bence Degiştirme....
    07-gєηçℓιк

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı Mehmet-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abime katılıyorum.125 likten inip 100 llük motora bineceksin.Öncekine göre Cok hantal gelecek sana.Yeri gelecek çekmicek yeri gelecek performans gerekecek iyi düşün pişmanlık yaşama daaha sonra.Bence Degiştirme. Askere gitmicek Olsam Elimdeki cup u satıp ya honda CBF150 yada yamaha ybr125 alacaktım.Ama Kısmetse askerlikten Sonra. Ama Tabi Karar senin.. Bence Degiştirme....

mehmet senin yakıt tüketimin düştü mü??
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

euzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150
    teşekkürler değerli yorumlarınız için dediğiniz gibi yapıyorum UAG 125 ile yola devam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler