Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

CUP kullananlar yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    mbuyuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750X
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.. Ne renk aldın.. Birde yaş kilo ve boy kaç merak ettim..?
    sağol kardeş hala bayiyle pazarlık aşamasındayız yarın belli olacak kısmetse birkaç güne kadar benim olur bu arada komik olmam işallah üstünde biraz iri yapılıyım yaş 31 1.80 boy 105 kiloyum.

işallah altımda pocket bikeler gibim olmaz
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı mbuyuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol kardeş hala bayiyle pazarlık aşamasındayız yarın belli olacak kısmetse birkaç güne kadar benim olur bu arada komik olmam işallah üstünde biraz iri yapılıyım yaş 31 1.80 boy 105 kiloyum.

işallah altımda pocket bikeler gibim olmaz
    Ne renk alacaksın..
    Ne pazarlığı bu fiyat belli değil mi..zaten..

ya bende scootere versem cup mı alsam..Benzin 3.41 oldu..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Motosikleti
    NC750X
    mavi biraz daha hoş görünüyo gözüme ama gri de olabilir aslında.

ya fiyat belli zaten de yanında yumurta viyolu gibim kask veriyolar hani bende onu vermeyin farkını vereyimde adam gibi bir kask verin diye bastırdım ona uğraşıyorum açıkçası..

valla ben zaten yakıtı birde vergi derdi yok o yüzden tercih ettim bandrol parasınıda motora harcarız artık yıllık 70-80 tutar herhalde.
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    mavi biraz daha hoş görünüyo gözüme ama gri de olabilir aslında.

ya fiyat belli zaten de yanında yumurta viyolu gibim kask veriyolar hani bende onu vermeyin farkını vereyimde adam gibi bir kask verin diye bastırdım ona uğraşıyorum açıkçası..

valla ben zaten yakıtı birde vergi derdi yok o yüzden tercih ettim bandrol parasınıda motora harcarız artık yıllık 70-80 tutar herhalde.
    Sen onların en iyi kaskını bile kullanma bence..
    Yada farkını ver iyi bir kask al... Acıma kaska verilen paraya...
    Hayırlı olsun...

Motosikleti
    NC750X
    Sen onların en iyi kaskını bile kullanma bence..
    Yada farkını ver iyi bir kask al... Acıma kaska verilen paraya...
    Hayırlı olsun...
    sağol abi desem yaşımız itibarıyle yakışır herhalde.

kask kilit çanta veriyorlar eğer onların hiçbirini almazda fiyttan düşürebilirsem dediğin gibi yapacam gidip adam gibi çok iyi olmasada orta kalite bişeyler almayı düşünüyorum..

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Hayırlısı olsun iyi günlerde kullan arkadaşım motosikletini.

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    sağol abi desem yaşımız itibarıyle yakışır herhalde.

kask kilit çanta veriyorlar eğer onların hiçbirini almazda fiyttan düşürebilirsem dediğin gibi yapacam gidip adam gibi çok iyi olmasada orta kalite bişeyler almayı düşünüyorum..
    2 el cup bulamadın mı?
    Nerdesin sen? şehir olarak yani..

Motosikleti
    NC750X
    2 el cup bulamadın mı?
    Nerdesin sen? şehir olarak yani..
    koyadayım abi açıkçası ikinci el düşünmedim arada öyle çok fazla bir fiyat farkı yok 1000 civarı istiyorlar bence 500-600 lira için 9 10bin km yapmış motora o fiyatlar değmez gibi geldi kendim açmak istedim.

yani öyleki 25.000 km yapmış innovaya bile 3.300 gibi rakamlar konuşuldu bizim buralarda.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:02 ----------

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun iyi günlerde kullan arkadaşım motosikletini.
    sağol kardeş innovaya bakmadım desem yalan olur ama bütçe biraz sıkıntılı olunca şimdilik bununla idare etcez artık

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    koyadayım abi açıkçası ikinci el düşünmedim arada öyle çok fazla bir fiyat farkı yok 1000 civarı istiyorlar bence 500-600 lira için 9 10bin km yapmış motora o fiyatlar değmez gibi geldi kendim açmak istedim.

yani öyleki 25.000 km yapmış innovaya bile 3.300 gibi rakamlar konuşuldu bizim buralarda.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:02 ----------

sağol kardeş innovaya bakmadım desem yalan olur ama bütçe biraz sıkıntılı olunca şimdilik bununla idare etcez artık
    Durumu ayarlayınca innovaya terfi et benden tavsiye çook uzun süre hiç bi sorun yaşamadan binersin

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc

.doğru söylüyorsun bencede...sıfır al...

Eee abicim motosiklet ne oldu.Merak ettim şimdi.Foruma bir cup'cı daha geliyor.

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    KaRdeS Benİm mondıal 100 ukh m var kucuk OlaRak DAs Gibi masallah 2008 mOdel 25Binde :D TıK YOk AL KEyfInI sUR beN OkadaR Zorlarım ama bısey yoq :D

MoNdıaL 100 UkH

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benden sana tavsiye Arkadaşım..

eğer alım gücün varsa honda innova al piyasadakilerin hepsi innovanın taklidi eğer deneme imkanın varsa bi innovanın eksozt sesini dinle bide diğer cup denilen şeylerin..
    Haklısınız! CUP motosiklet denildiğinde;Honda üstüne bir şey konuşulamaz.
    Lakin bende de "Cup denilen şeylerden" "Keeway CUP" var. Bugüne kadar bir kere bile çalışmamazlık yapmadı, beni yolda da bırakmadı. sorun derseniz? "0" sorun. Herşeyi şıkır şıkır çalışıyor.
    Problemsizlik, herhalde aşağı yukarı tüm CUP'ların ortak noktası
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    güle güle kullanın. lastiğini bilindik bir marka, tekerlek rulmanlarını en iyisi ve ampülünü de philips ile değiştirirseniz hem daha ekonomik, hem daha güvenli olacaktır. tekeriniz düz bassın, Allah nazarlardan saklasın.

bujiyi unutmuşum iridyuma gerek yok ama mevcut bujiyi ngk veya bosch olan muadiliyle değiştirirseniz yakıt ekonomisi de performansı da artar.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler