Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

slm arkadaşlar ilk motorumu alacağım ve tavsiyelerinize ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı whampir19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor hiç kullanmadım etrafımda kullanabileceğim öğrenebileceğim motoru olan biride yok motoru yarın alacağım desem kullanmayı bilmiyorum aldığım yerden eve kadar getiremem :D:D ne yapacağımı saşırdım
    Yeriniz neresi belki yardımcı olabilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Eve kadar gelsin sonra ben öğrenirim diyosan bi şekilde, biz eve teslim ediyoruz motorları.

Ben aradan çekiliyorum o zaman

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gv 250
    regal raptor
    en500
    dragstar 250 düşüne bilirsin

whampir19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    istanbulda ikamet ediyorum

istanbulda ikamet ediyorum
    Honda İnnova var sıfır ,125i ömürlük biner satmazsın,yedekte durur,2. motorun olur,torununa kalır...Şiddetle tavsiye ederim

yok ustat bilgilerin için saolasın ikinci el çeliğin crown 150 alıyorum 1500 anlaştım daha taksiti bitmemiş devamını ben ödeyeceğim yaza kadar onunla idare edip iyice alışıp iyi bir regal raptor almayı düşünüyorum tekrar teşekkür ederim bilgileriniz için

arkadaşlar alacağım kişi anlaşmadan vazgeçti motoru garajına koyacakmış askerden gelince binmeye devam edecekmiş şimdi ikinci el bir motor arıyorum

arkadaşlar ben konyadayım ilk defa motor almayı düşünüyorum eğer alabilirsem
    bütcem kısıtlı ama bakacağız bir şeyler artık .
    boy 180 kilo 95 aklımdan geçen motor yamaha virago 250 benim boy ve kiloma uygunmu tavsiye edermisiniz?
    neden 250 cc derseniz yakıt ekonomisi ve ilk alıştaki fiyat düşüklüğü yaşım 38 bundan sonra bunu satıpta 500 cc alırım diye bir düşüncemin olacağınıda zannetmiyorum ve eğer alabilirsem motorumun choper-cruiser kadro tipinde olmasını istiyorum.
    yardım ve ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.

ustat iyidir boy ve kilo bakımından sorun olacağını sanmıyorum motor kullanmayı biliyormusunuz

fthinky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250comet
    arkadaşlar alacağım kişi anlaşmadan vazgeçti motoru garajına koyacakmış askerden gelince binmeye devam edecekmiş şimdi ikinci el bir motor arıyorum
    kanuni yedek parça ve hizmet konusunda diğer rakiplerine göre ileri seviyede.. motoruna gözün gibi baktından sonra çok büyük bi sıkıntı oluşturmaz inş, virago 250cc liklerde çok güzel ama, eski model olunca insan çekiniyor işte..

ustat iyidir boy ve kilo bakımından sorun olacağını sanmıyorum motor kullanmayı biliyormusunuz
    araba kullanıyorum bisikletimde var ama hiç motorum olmadı. yalnız bazı arkadaşların motorlarını ara ara sikmüşlüğüm var ama vitessiz küçük motorlardı

valla ustat bende aynı dert içerisindeyim motor alacağım ama kullanmayı bilmiyorum sürücü kursuna giittim motor kullanmayı öğretmiyoruz sadece ehliyetini veriyoruz dediler:D ehliyet sürüyor kendisi herhalde

şubatın sonuna doğru almayı düşünüyorum alınca aldığım yere soracağım herhalde öğretirler

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    [QUOTE=whampir19;1913722]arkadaşlar alacağım kişi anlaşmadan vazgeçti motoru garajına koyacakmış askerden gelince binmeye devam edecekmiş şimdi ikinci el bir motor arıyorum[/QUOTE

yaza regal al uzun zaman kullan
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

regal raptor veya ramzey düşünüyorum hangisi uygun gelirse

tecrübesi olan arkadaşlar kawasaki el 250 ile yamaha virago 250 arasındaki farkları yazabilirlermi?
    Örn: şürüş rahatlığı kolaylığı , motorsiklet ağırlığı ,yakıt durumları, parça temini gibi

strangerRTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    el 250 nin 2. eli çok az var diye biliyorum, yani biraz alışıp satayım tipi bir motor değil bence. virago 250 yi daha kolay elden çıkarırısınız gibime geliyor.

Ayrıca sahibinden.com daki el 250 ilanı çok uzun zamandır orda bi problem olabilir diye düşünüyorum

Edit: Alıp satmayı düşünmüyormuşsunuz. parça teminini servisini uğraşıp hallederim gerekirse beklerim diyorsanız el 250 canavar bir alet

Motosikleti
    honda titan
    kardes çinli ama ikinci el temizinden bi mondial 250 mct al acemliğini atarsın bunu satıp cc yi yükseltirsin.uzun yolculuklarda da çok rahat ve konforlu.

Alıntı black_titan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardes çinli ama ikinci el temizinden bi mondial 250 mct al acemliğini atarsın bunu satıp cc yi yükseltirsin.uzun yolculuklarda da çok rahat ve konforlu.
    bende öle yapmayı düşünüyorum ama mata doğru alacağım bakalım hayırlısı bu arada corumun neresindensin

bende öle yapmayı düşünüyorum ama mata doğru alacağım bakalım hayırlısı bu arada corumun neresindensin
    Bende Çorum'dayım mct almayı düşünüyorum. :D

Vallahi mct üzerinde karar kılmam tamamen ekonomik. İlk başta senin gibi kanuni caracal düşünüyordum ama mct ile kıyaslayınca fiyat farkı ve parça ucuzluğu yönünden mct çok daha cazip geldi. (servis ağı zaten fazlasıyla yeterli)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler