Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Scooter Tavsiyesi.

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Agility 125 veya SYM HD 2oo'ü şiddetle tavsiye ederim...

iLLa da Bu üçü arasından Dersen; Suzuki An
    Şiddet yok.... Bune şiddet bune celal....

Tek kelime AN............
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı emrecamcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepsi kaliteli motorlar.Ama ben burda bws ye yorum yapmak istiyorum.Hızlıdır.100-110 rahat yapar.Yamaçlarda çok iyidir.Ama şunu unutma araba kadar yakar.Suzuki markası üstünde kaliteli olduğunu düşünüyorum.Peugeot kaliteli ama servis sıkıtısı çekersin.Eğer sadece bu üçünden birini alıcaksan.Sana SUZUKİ AN 125 ısrarla öneririm.
    bırakın bu işleri arkadaşlar 100-110 yapıyormuş.buna ilave oarak birde kymco ve sym yi japonla kıyaslayanlar var.güldürmeyin beni.cc yüksek olur fiyat daha caziptir anlarım.
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Kymco Agility 125 derim. Kullandım, sıfır problem.

Paran yeterse ikinci el bir Xmax 250 de düşünebilirsin. Şehir içi-dışı, otoban... Mükemmel bir makine.
    Ağır metal insanı...

Alıntı davids adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bırakın bu işleri arkadaşlar 100-110 yapıyormuş.buna ilave oarak birde kymco ve sym yi japonla kıyaslayanlar var.güldürmeyin beni.cc yüksek olur fiyat daha caziptir anlarım.
    suzuki an 125 e bindim takaz gibi amartüsörleri var kesinlikle an 125 e bakma nede olsa çinde üretilmiş model

Motosikleti
    yok
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suzuki an 125 e bindim takaz gibi amartüsörleri var kesinlikle an 125 e bakma nede olsa çinde üretilmiş model
    öncelikle motora ne kadar bindin 100 m mi? bindiğin motorun bakımıylada alakalı bir durum olabilir.125 lik bir scooter için yeterli amartüsörler,çok mükemmel olmayabilir.Ayrıca motor çinde üretilmiyor arkadaşım.Çinde montajı yapılıyor.Parçaları çıkartta bir bak istersen ne olduğuna.Benim motorum 2007 model ve her görenin ilk söylediği yenimi aldın.eminim sende aynısını sorardın.

yok arkadaşım 5 km kadar bindim ve şehir içi motoru oldugu için uzun yola gitmedim fakat 3 cm kadar bir çukurdan geçtim sanki kuyuya kaçtım sandım baktım geriye çukur diyemezsin olumlu düşünemedim zaten hemen teslim ettim sahibine

Motosikleti
    yok
    yok arkadaşım 5 km kadar bindim ve şehir içi motoru oldugu için uzun yola gitmedim fakat 3 cm kadar bir çukurdan geçtim sanki kuyuya kaçtım sandım baktım geriye çukur diyemezsin olumlu düşünemedim zaten hemen teslim ettim sahibine
    Ben şehir içi ve şehir dışı kısa mesafelerde kullanıyorum.evet amartüsörler biraz sert fakat 3 cm lik çukurdan da etkienecek kadar değil.Motora alıştığın zaman bu durumuda pek umursamıyorsun çünkü motoruna göre geçiş taktiğini öğreniyorsun.senin bindiğin motorda problem olabilir.Şu konudayeni alacak arkadaşlara yanlış yönlendirme olmasın diye üzerinde de durmak istiyorum.Motor kesinlikle çin değil arkadaşlar,motorun parçaları japon,montaj çin.ybr,cbf vs. olduğu gibi

ben çok motora bindigim için artık mükemmeli arıyorum. rahat hızlı dayanıklı az yakan vs gibi onun için her motoru begenmemem normal
    bu arada kymco 125 tamamen taivan üretim bu daha uygun olur dayanıklılıkta
    cbf 150 asla orjinal japonda üretilenle aynı olmaz olmuyorda honda cg 125 birezilya üretim
    100 bin motor ömrü cbf 150 çin montaj 40 bin ömrü senin motor japonyada üretim yapılsa bu sorunlar olmazdı. japonlar 250 cc altına önem vermiyor. bu konuda önem veren markalara yönelmek lazım dostum 1992 den beri motor dünyasındayım artık at gözlüklerini çıkarıp araştırıcı olmak lazım

sfb07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda PCX 125
    Dostum sana önerebileceğim en iyi marka Honda DYLAN 150.ben 4 yıldır kullanıyom.saolsun hiç yolda koymadı.parça bol servis ağı geniş.motor gücü mükemmel.hem radyatörlü.3500 liraya bulabileceğin bi motor.nette bi araştır istersen

Motosikleti
    Kararsız...
    Yorumlarınız için teşekkürler. Kymco agility çok duymuştum ama tipini pek beğenmiyordum, agility bakarken, super 8 modelini keşfettim Bu motor nasıldır hoşuma gitti aslında Suzuki'ye göre daha geniş gibi lastikleri daha büyük, bu motor hakkında yorumlarınız nelerdir? Honda Dylan beni biraz aşıyor uygun bişey bulamadıkça ikinci planda kalacak =/. Son olarak çok fazla para vermek istemiyorum çünkü seneye ekimde otomobil ehliyeti alacağım o zamana kadar idare etmesi motor istiyorum.

ünlümotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kayseri yamaha bayii
    yamaha bvs 100 kullandım 73600 km kadar pek bir sorun yaratmadı ama biraz yakıtı fazla 4 zamanlı 150cc lere göre
    Yüksek Kalite Üstün Performans

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    bw's ve peugeot'u unutmanı tavsiye ederim. üretimden kalkalı yıllar oluyor.
    iki zamanlı olduğu için performansı iyidir, bunun için överler ama (teoride) dört zamanlı bir motorun iki katı yakıt tüketir ve sonuçta artık terkedilmiş bir teknoloji.

suzuki an 125'i de artık getirmiyorlar. Güncel modellerden şaşma derim; honda/yamaha/kymco/sym modellerinden elbet zevkine ve bütçene göre bir şeyler çıkar. Bütçe dolayısıyla İtalyanları öneremiyorum. Kymco Agility mesela güzel bir seçim olur.

Motosikleti
    Kararsız...
    Alıntı myagdi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bw's ve peugeot'u unutmanı tavsiye ederim. üretimden kalkalı yıllar oluyor.
    iki zamanlı olduğu için performansı iyidir, bunun için överler ama (teoride) dört zamanlı bir motorun iki katı yakıt tüketir ve sonuçta artık terkedilmiş bir teknoloji.

suzuki an 125'i de artık getirmiyorlar. Güncel modellerden şaşma derim; honda/yamaha/kymco/sym modellerinden elbet zevkine ve bütçene göre bir şeyler çıkar. Bütçe dolayısıyla İtalyanları öneremiyorum. Kymco Agility mesela güzel bir seçim olur.
    Yukarda sormuştum ama pek görünmüyor. Kymco super 8 nasıldır?

Motosikleti
    yok
    ben çok motora bindigim için artık mükemmeli arıyorum. rahat hızlı dayanıklı az yakan vs gibi onun için her motoru begenmemem normal
    bu arada kymco 125 tamamen taivan üretim bu daha uygun olur dayanıklılıkta
    cbf 150 asla orjinal japonda üretilenle aynı olmaz olmuyorda honda cg 125 birezilya üretim
    100 bin motor ömrü cbf 150 çin montaj 40 bin ömrü senin motor japonyada üretim yapılsa bu sorunlar olmazdı. japonlar 250 cc altına önem vermiyor. bu konuda önem veren markalara yönelmek lazım dostum 1992 den beri motor dünyasındayım artık at gözlüklerini çıkarıp araştırıcı olmak lazım
    Senin yaklaşım tarzını motorsikletle hiçbir bağlantısı yok.japon japon dur. ötesi berisi yok bunun.Dünyanın yuvarlak olması gibi birşey.Sen kendi fikrini savunuyorsunuz anladığım kadarıyla.kanıma dokunuyor diyorsun japonların sağlam olması ve en çok tercih edilen olması.Yokmu diyorsun bunlara karşı koyacak bir marka.Kabul etsen iyi olur açık ve net olarak.Yok dostum....

Alıntı davids adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin yaklaşım tarzını motorsikletle hiçbir bağlantısı yok.japon japon dur. ötesi berisi yok bunun.Dünyanın yuvarlak olması gibi birşey.Sen kendi fikrini savunuyorsunuz anladığım kadarıyla.kanıma dokunuyor diyorsun japonların sağlam olması ve en çok tercih edilen olması.Yokmu diyorsun bunlara karşı koyacak bir marka.Kabul etsen iyi olur açık ve net olarak.Yok dostum....
    niye kanıma dokunsun ki japon kullanmasaydım belki sen yetişemedigin cigere pis diyorsun derdin fakat bol vaziyette japon motorsiklet kullandım.honda titan honda cg 125 yamaha rxz 135 cbf 250 9 rr suzuki bandit 600 s honda 600 f hepsinin kalite seviyesini bilirim. hatalarınıda ama işin içine çin karıştımı o motor sadece honda yada suzuki yada yamaha diye bir yapıştırıcı diye almamm ama yine japonun orjinal japonun kawasakisini seve seve alırım sen beni anlayamamışsın

Motosikleti
    yok
    niye kanıma dokunsun ki japon kullanmasaydım belki sen yetişemedigin cigere pis diyorsun derdin fakat bol vaziyette japon motorsiklet kullandım.honda titan honda cg 125 yamaha rxz 135 cbf 250 9 rr suzuki bandit 600 s honda 600 f hepsinin kalite seviyesini bilirim. hatalarınıda ama işin içine çin karıştımı o motor sadece honda yada suzuki yada yamaha diye bir yapıştırıcı diye almamm ama yine japonun orjinal japonun kawasakisini seve seve alırım sen beni anlayamamışsın
    iyide çin işin içine sadece ufak cc lerde giriyor bildiğim kadarıyla.cbf 1000 veya DL 650 nin çinle hiçbir bağlantısı yok.Benim savunduğum konu montaj çinde bile yapılsa en azından parça olarak japon üretimi olduğunu biliyoruz.Ürünün arkasında suzuki gibi honda gibi dev markalar bulunmakta.Bunu göz ardı etmemek gerekir.Her ne kadar çin eli değsede bu motorları bir mondial,asya vb.ürünlerle bir tutmamak gerekir.Benim motorum 10.000 km de ve bugüne kadar tık yok.Bu bir şans veya raslantı olamaz değil mi.Buna keza etrafına bakarsan granajı çürümüş binlerce çin üretimi motor görebilirsin.Çoğuda 2008 2009 modeldir ama 10 yıllık motor gibi durur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    An 125 artık gelmiyor TÜRKİYEYE

Motosikleti
    Kararsız...
    Kymco super 8'e karar verdim. En kısa zamanda alacağım.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 & cygnus rs
    walla kardeş bws 2 zamanlıdır diğerlerine göre daha fazla yakar ben sana şu 4 motoru öneririm yamaha cygnus rs kymco agility 125 an 125 ama ben agility 125 i seçerdm

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    Alıntı BatuGurlek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kymco super 8'e karar verdim. En kısa zamanda alacağım.
    hayırlı olsun inşallah. deneyimlerini paylaşırsın. özel olarak bu motor nasıldır bilmiyorum, genelde kymco kullanan arkadaşlar memnunlar. teknik özellikleri ve tipi güzel görünüyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler