Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motor almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    JL250_5 JİNLUM
    mrb arkadaşlar ben Marka Jinlun
    Model JL 250-5 var yeni aldım örenmek icin galiba bunla örenemicem.scooter almak istiyorum onla örenicegime karar verdim sizden yardımınızı istiyorum hangi marka alsam daha iyi olur bumotorumda cok iyi ama 2 5 gündür aldım 2 kez cıktım 2 kezde düşdüm bunla örenmek zor olucak deyiştirmek ve scooter almak istiyorum bilgilerinizi bekliyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyosung gv250
    Bende ilk olarak işe chopperla başladım daha önce belirli motorları sürmüştüm yani chopper hiç sürmemiştim.Bende 2 sefer düştüm ama insan sürdükçe üzerindeki stresi gidiyor ve alışkanlık geliyor.İnan 1 boyunca hiç üzerinden inmezsen çok rahat sürersin çünkü yeni başlayanlar için belki arkadaslar tavsiye etmezler ama en güvenli motorlardır chopper modelleri.Ben şimdi chopperımla her yere gidiyorum civata gibi tek tekere kalkıcam biraz daha tecrubelesirsem

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    abicim o kadar masrafa hiç gerek yok ya...
    illada motor alıcam dersen bunun satısıyla ruhsatıyla 1000 ytl yi gecer...o paradan daha az fiyata sürüs dersi alabilirsin....
    ben size karsılıksız yandımcı olurum demistim ama pek ciddiye almadınız sanırm...
    genede siz bilirsiniz...
    scooterdan sonra vitesli motora geçeciğiniz için gene acemilik çekeceksininz....
    onun yerine gidin bi honda titan alın...en döküntü honda titan bile cınlilerden 1000 kat gene sağlam...
    scootera hiç girmeyin bence...
    ben 27 hp 350 jawa ile motor kullanmaya basladım...daha öncede hiç motor kullanmamıstım...adam bana viteslre söyle dedi...motoru evime kadar getirdi...sonrası malum...3-5 difa düstüm kaldırımlardan atladım...ama öğrendim....

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc

Scooter

Alıntı kaanelcin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaşlar ben Marka Jinlun
    Model JL 250-5 var yeni aldım örenmek icin galiba bunla örenemicem.scooter almak istiyorum onla örenicegime karar verdim sizden yardımınızı istiyorum hangi marka alsam daha iyi olur bumotorumda cok iyi ama 2 5 gündür aldım 2 kez cıktım 2 kezde düşdüm bunla örenmek zor olucak deyiştirmek ve scooter almak istiyorum bilgilerinizi bekliyorum...
    Bende tabi onca yıldan sonra tekrar scooter ile başladım.. Bence aşama aşama git..
    Ben sana demiştim birden 250 cc ile başlamak hata.. Gerçi çok hızlı bir motorun yok ama yinede çok acele etme.. Kademe kademe git.. Motordan soğuma. Keyfini çıkar...
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    boş alanda bol pratık yap bişey olmaz öğrenırsın yok motosıklet seni ürkütüyorsa öyle olur ben mz e binmiştim ilk ürkütmüştü benı her sabah ya bunu nıye aldım deyıp zor zahmet bınıyordum o zamanlar bılgımızde kısıtlıydı .ama bu gunki aklım olsa 125 tıtan alırdım bu motorlar başlamak için ideal yınede yılma boş alanda öğrenırsın motorun o kadar güçlü değil ama öğrenmesı bıraz zor olabılır bak ne guzel ankaradan racer 2000 var yardımcı olurum dıyor onuda burdan tebrik ederım

Motosikleti
    JL250_5 JİNLUM
    Racer2000 abiyardımcı olursan cok sevinirim 5 gündür aldım motorumu 2 sefer bindim 2 sindede düştüm ellerimsoyuldu camı kırıldı,benzin teposunun üstü icine girdi,sag ayaklık kırıldı,allahtan kenardaki arabalara vurmadım benim numaram racer2000 abi 05348935352 numaranı verirsen diyaloga girerim şimdiden tşkr..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:17 ----------

arkadaşlar bir yandanda korku girdi icime ilk motorum vede düşüşlerim ürküttü beni bol biratik yapabilsem herşey yoluna girer aslında ama korkuyorum artık sürmeye o düşüşten sonra

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı kaanelcin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Racer2000 abiyardımcı olursan cok sevinirim 5 gündür aldım motorumu 2 sefer bindim 2 sindede düştüm ellerimsoyuldu camı kırıldı,benzin teposunun üstü icine girdi,sag ayaklık kırıldı,allahtan kenardaki arabalara vurmadım benim numaram racer2000 abi 05348935352 numaranı verirsen diyaloga girerim şimdiden tşkr..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:17 ----------

arkadaşlar bir yandanda korku girdi icime ilk motorum vede düşüşlerim ürküttü beni bol biratik yapabilsem herşey yoluna girer aslında ama korkuyorum artık sürmeye o düşüşten sonra
    abicim msn ni ekledim...benim telde 543 713 81 16
    hafta içi 19:30 mesai bitiyor...zaten eve gitmiyorum...is yerinde kaliyorum...cumartesi 14 den sonra pazarda 11 den sonra bosum o gün senin motora bakalım...bence motor kullanmayı iyice öğrenen kadarda ezilen kırılan yerlerini yaptırma...gene düsersen ( allah göstermesin) aynı seyler gene olur...
    ne yapabileceğimize bakalım hafta sonu...sana da biraz ders verelim...

Motosikleti
    JL250_5 JİNLUM
    cok iyi olur abim cepten ararım seni

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler