Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

REVIT SIGMA WINDSTOPPER TERMAL İÇLİK(Aldım)

Motovento
    REKLAM ALANI
    HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    Arkadaşlar yıllardır motor kullanırım aklıma hiç gelmedi veya görmedim normal motor pantolonlarıyla kesinlikle rahat etmiyordum aldığım günden beri deneyimlerimi paylaşim hiçbir şekilde hava geçirmiyor kesinlikle üşümüyorum günlük kullanımda mükemmel rahatsızlık vermeyen bir ürün verdiğim paranın hakkını sonuna kadar veren bir ürün buda resimleri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    güle güle kullan, normal pantolonun üstüne mi giyiyorsun, yoksa pantolonun yerine mi?

Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    içine giyiorsun kardeşim o yuzden ne görüntü kirliliği oluyor nede rahatsız edici birşey

Paylaşım için sağol, malzemesi naylon mu

Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    bu şekilde yazıyor

* Revit Sigma windstoper termal içlik (alt)
    * Rüzgar geçirmez
    * Vücut ısısını koruyabilen ve hava alan üç kat kumaş
    * Su tutmaz

Motosikleti
    yamaha x-max ''06''
    Kışlık giysiler ve ekipmanlar teknoloji ve ihtisas gerektiren bir disiplindir.Çoğu motosiklet sürücüsü genellikle bu konuyu geçiştirir veya savsaklayarak kendini
    kandırır,lahana gibi kat kat giyinir ama bu defa da organları yeterince kanlanamadığı için daha beter üşür.
    20 tl lik içliklerin markadan bağımsız olarak WINDSTOPPER özelliklerine sahip
    ürünlerin işini yapmasını beklemek saflıktan öte aptallık olur.Eğer adam gibi
    giysiler ve ekipman yoksa komik durumlara düşmek kaçınılmazdır.
    Çoğu zaman verdiğimiz yemek molalarında çorba kaşığını tutamayacak hale gelmiş,debryj dahi basamayan çok motorcu gördüm ve diğer müşterilerde acıyarak bakıyorlardı,çünkü elleri taze kesilmiş et gibiydi..Evet adam gibi eldivenler,kışlık bot ve windstopper özelliğe sahip, böbreklik-boyunluk-göğüs
    koruması ve balaklavınız yoksa kahvede oturup, baharı beklemek en akıllıcası
    dır.
    Kış için dış kabuk olarak CLOVER M3 ceketi özellikle tavsiye ederim,tabii ki
    bütçeye bağlı olarak deri şayanı tavsiyedir...
    binbasi nayman x-max ''06
    Yamaha Touching Your Heart.
    Safety First,then RIDE..!

ünaltürkyazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SH 300i
    güzel bir üründür. seni mahçup etmez. güle güle iyi günlerde kullan.

Alıntı HercuL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu şekilde yazıyor

* Revit Sigma windstoper termal içlik (alt)
    * Rüzgar geçirmez
    * Vücut ısısını koruyabilen ve hava alan üç kat kumaş
    * Su tutmaz
    Pardon kumaşa gore-tex kaplama yapılmıştır ,naylon terletir,nefes alamaz. almaz

ünaltürkyazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SH 300i
    Alıntı navigator55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kışlık giysiler ve ekipmanlar teknoloji ve ihtisas gerektiren bir disiplindir.Çoğu motosiklet sürücüsü genellikle bu konuyu geçiştirir veya savsaklayarak kendini
    kandırır,lahana gibi kat kat giyinir ama bu defa da organları yeterince kanlanamadığı için daha beter üşür.
    Çoğu zaman verdiğimiz yemek molalarında çorba kaşığını tutamayacak hale gelmiş,debryj dahi basamayan çok motorcu gördüm ve diğer müşterilerde acıyarak bakıyorlardı,çünkü elleri taze kesilmiş et gibiydi..Evet adam gibi eldivenler,kışlık bot ve windstopper özelliğe sahip, böbreklik-boyunluk-göğüs
    dır.
    çok doğru söylüyorsun.ağzına sağlık ve teşekkürler.

Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    Alıntı navigator55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dır.
    bravo hocam elinize sağlık çok güzel yazmışsınız
    edim1234xxx bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    herkez görsün diye üst konuya getiriyorum almayan pişman olur

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Topik hortlatma gibi olucak ama benim ixon marka kullandığım motosiklet pantolonu var ama kışlık içliğini geçen yaza girerken çıkartmıştım ve şimdi de arıyorum tarıyorum bulamıyorum ; yukarıda bahsedilen Revit'in ürünün alsam ve üstünede içliği kayıp pantolonumu giysem randıman alır mıyım sizce yoksa yeni bi pantolon mu almak lazım ; birde montum üzerime çok kısa geliyor ve özellikle kalça bölgesi soğuğa maruz kalıyor ; yeni bi mont almadan kendi motosiklet montumun kısa dezavantajını nasıl bertaraf edebilirim ; bilgili arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim..

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    Alıntı szr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Topik hortlatma gibi olucak ama benim ixon marka kullandığım motosiklet pantolonu var ama kışlık içliğini geçen yaza girerken çıkartmıştım ve şimdi de arıyorum tarıyorum bulamıyorum ; yukarıda bahsedilen Revit'in ürünün alsam ve üstünede içliği kayıp pantolonumu giysem randıman alır mıyım sizce yoksa yeni bi pantolon mu almak lazım ; birde montum üzerime çok kısa geliyor ve özellikle kalça bölgesi soğuğa maruz kalıyor ; yeni bi mont almadan kendi motosiklet montumun kısa dezavantajını nasıl bertaraf edebilirim ; bilgili arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim..
    tam çözüm olmaz, ama geniş bir bellik alırsanız çatalı kapatırsınız hiç olmaya. aynı sorunu ben böyle çözdüm.

Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    valla ben sadece bunu giyiyorumki burası ısparta üşümüyorum motordanda inmiyorum sen bilirsin her türlü işini görürür eminim

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı avare rulman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam çözüm olmaz, ama geniş bir bellik alırsanız çatalı kapatırsınız hiç olmaya. aynı sorunu ben böyle çözdüm.
    güzel bir bel korsesi ve uygun bir bellik ( 4 baklava) ile hem böbrekler korumaya alınır hem de bel bölgesi korumaya alınır... maaliyeti 35/40 tl yi bulur. montların sırtlıkları bellik kadar koruyamaz ve böbrekler "insan vücudunda kendini koruyamayan tek organdır"

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:55 ----------

Alıntı szr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kayıp içlik içine bu pantolondan alacağına uygun marka bir pantolon almalısın. çünkü revitin içliği bile uygun bir alt-üst pantolon-mont takımına denk fiyatlıdır. bak, anes motorda held takım vardı sanırsam...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Ybr125
    Teşekkürler arkadaşlar ; HercuL arkadaş o kadar methetmiş ki gönnlüm kayıyor ama Held'inde ondan 40 TL daha yüksek pantolonu var biri 120 diğeri 160 ; yine kafam karıştı ; bi de ayaklarım çok üşüyor; geçen sene MotoBot'un bi modelini almıştım ama çok memnun kalmadım yağmurda su alıyor 30-40 km lik mesafelerde ayağınız üşüyor; şöyle Cat,Timberland tarzı bi bot alsak iş görür mü yoksa motorda heder mi olur?

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadasım Ben Yaz kış Spor giyen birisiyim. Fakat bazan BoT Da lazım olmuyor değil. Kinetix ten Bot almıstım. 3 Yıldır Kışları ve yoğun yağısta kullanıyorum. Kesinlikle Su gecirmiyor. Hatta kar suyu gecirmeyen bot yoktur derler yalnız bu gecirmiyor cidden!

165 TL ye aldığım bot modelleri su an baya bir ucuzlukta... bir göz at istersen

http://www.kinetix.com.tr/index.php?...&catid=34:demo

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    TVS Apache 150
    Bu içliğin en önemli olması gereken özelliğini yazmamış kimse Terleme Yapmıyor mu bu

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    hah işte ben heldin pantolonunu aldım ve çok çok memnunum. içliği çıkarılabiliyor ve omuz askılı. ben mont-pantolon aldım... oldukça da memnunum, soğuktan içlik kullanarak, yağmurdan ise yağmurluk kullanarak korunuyorum...
    içliğinin sıkı olmamasına, yağmuruğun ise hava alıyor olmasına dikkat etmelisin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:35 ----------

düz bot sakın alma..
    düzegün bir moto-çizme al... dikkat et, bot demiyorum, çizme almalısın. ben kaza yaptığımda bot giyiyor olsaydım bileğim kopardı, çizmemin bile fiber korumalar bile yarılmıştı.

beni bilen biliyor, 40+ dereceelrde bile full koruma ve çizme giyerim. tesadüf bu ya, 2 kazamda yaz mevsiminde oldu ama full koruma hayatımı kurtardı. bu bilinci bana aşılayan ise motosiklşet.net idi
    buranın değerini bilmelisin.
    sormak istediğin ne varsa buradan ya da özelden sorabilirsin. bildiğim çerçevede yardıma hazırım
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Ybr125
    Teşekkür ederim arkadaşlar hepinize ; güzel bilgilendirmeler var ;

yürekçe; http://www.anesmotor.com.tr/Store/Pr...roductID=85392 şu linkteki pantolonu mu aldın;

Bu linkte HercuL arkadaşın almış olduğu ürün http://www.anesmotor.com.tr/store/Pr...roductId=86357...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler